Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Wygodne
  Oferta archiwalna
  WYMARZONA LOKALIZACJA OSIEDLE WYGODNE W JASTRZĘBIU-ZDROJU TWÓJ RODZINNY MIKROKOSMOS PRZY Ul. WIEJSKIEJ Szkoła pod ręką / Niedaleko do centrum / Kilka minut do lasu • Szukasz rodzinnego domu z ogródkiem w zielonej okolicy? • Cenisz sobie spokój, wygodę i bezpieczeństwo? • Chcesz schronić się przed miastem, ale szybko dojeżdżać do centrum? Zamieszkaj przy ul. Wiejskiej - proponujemy: • 24 lokale

  Osiedle Wygodne

  od 3 640 /m2
  ul. Wiejska, Jastrzębie-Zdrój(5 km od centrum)
  Imperdom
 • Osiedle Hebanowe
  Oferta archiwalna
  Heban to dom parterowy utrzymany w stylu bungalow. Cechą charakterystyczną tego typu zabudowy jest maksymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej, a zaletą wygodne mieszkanie na jednym poziomie, bez schodów i skosów. Bryłę charakteryzuje prostota, duże przeszklenia, wysoki sufit w salonie oraz częściowo zadaszony taras. Jest to dom idealny dla 4-osobowej rodziny ceniącej komfort. W projekcie

  Osiedle Hebanowe

  od 3 729 /m2
  ul. Libowiec, Jastrzębie-Zdrój(2 km od centrum)
  Alvic Investment
 • Leśna Polana
  Oferta archiwalna
  Specjalnie dla Państwa zaprojektowaliśmy kolejne domy jednorodzinne w Żorach na ul. Drwali. 26 września 2016 został sprzedany pierwszy dom na Leśnej Polanie - ostatnio jeden z bardziej docenianych przez Państwa Dom Michał. Z nadejściem Nowego Roku właściciele cieszą się przeprowadzką do nowego domu. Zostań ich sąsiadem. W Żorach powstał DOM MODELOWY MICHAŁ, aby każdy mógł zobaczyć na żywo

  Leśna Polana

  od 2 848 /m2
  ul. Drwali, Żory(0.3 km od Jastrzębia-Zdroju)
  Dom dla Kazdego

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania i domy - Jastrzębie Zdrój z bogatą ofertą 

Jastrzębie Zdrój to miasta na Górnym Śląsku, w południowej części województwa śląskiego. Wchodzi w skład Rybnickiego Okręgu Węglowego, a od samego Rybnika dzieli go 25 kilometrów. Miasto zajmuje powierzchnię 85,33 km², a jego południowa granica stanowi jednocześnie granicę polsko-czeską. Tutejsza populacja to ponad 88 tys. mieszkańców. Sąsiednie miejscowości to wspomniany Rybnik, Wodzisław Śląski (14 km odległości), Żory (16 km) oraz czeska Karwina (17 km odległości).

Mieszkania i domy na sprzedaż w Jastrzębiu Zdroju

Jastrzębie Zdrój to spore miasto, które posiada potencjał na powstawanie nowych inwestycji. Deweloperzy skupiają się na nowoczesnych i komfortowych rozwiązaniach, które wpisują się w oczekiwania nowych mieszkańców. Lokale mieszkalne w blokach są wyposażone w balkony, tarasy lub loggie. Zabudowa szeregowa czy bliźniacze - w przestronne ogródki. W obu przypadkach zwykle teren jest ogrodzony, a w jego obrębie znajduje się parking naziemny, zielone nasadzenia oraz plac zabaw dla najmłodszych. Nowe inwestycje z powodzeniem przyciągają zarówno rodziny z dziećmi, studentów, a także inwestorów.

Codzienne życie - Jastrzębie Zdrój

W Jastrzębiu Zdroju znajduje się wszystko, co na co dzień jest potrzebne mieszkańcom. Działa tutaj ponad 20 przedszkoli, kilkanaście szkół podstawowych od ponadpodstawowych oraz kilka uczelni wyższych, w tym Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz wydział Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu. Wśród placówek kulturalnych znajdują się liczne muzea, Miejski Ośrodek Kultury i kilka galerii sztuki. Jastrzębie Zdrój posiada 32 linie autobusowe, które obsługują osiedla i sołectwa, a także okoliczne miejscowości - Rybnik, Skrzeczkowice, Świerklany, Wodzisław Śląski. Od roku 2001 w mieście nie ma stacji kolejowej, co czyni je największym miastem w Polsce i Europie Środkowej bez kolei pasażerskiej. Według planów ma ona powrócić do Jastrzębia Zdroju w najbliższych latach.

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości w województwie śląskim? Nowe mieszkania i domy w Jastrzębiu Zdroju to oferta dla Ciebie!

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023