Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Bydgoszcz i okolice

3 oferty w 2 inwestycjach w tym 19 ofert promocyjnych

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Apartamenty Poznańska 25
  gotowe
  Apartamenty Poznańska 25 - to nasza nowa inwestycja budowana w ścisłym centrum miasta, która wraz z poprzednim projektem przy Poznańskiej 24 tworzy spójną całość. Budynek położony jest pomiędzy ul. Poznańską oraz ul. Grudziądzką, posiadając wejścia zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Wejścia dla mieszkańców są specjalnie wydzielone. Nasi projektanci postarali się aby budynek łączył cechy nowoczesnego budynku, nawiązując jednocześnie do kamienicznej zabudowy.Grupa projektantów i architektów bardzo długo pracowała by powstał budynek, który będzie łączył w sobie nowoczesność oraz nawiązanie do otaczającej go kamienicznej zabudowy. Efektem naszych prac jest bryła, która znakomicie wpasowuje się w klimat starówki. Połączenie szkła i cegły, nadają elewacji niepowtarzalny styl, elegancję i prestiż. Nie zapomnieliśmy także o nowoczesnych, podnoszących standard i komfort rozwiązaniach. Budynek posiada ekskluzywnie wykończony hall, cichobieżną windę oraz okna o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej. Każdy apartament wyposażony został w klimatyzację oraz drzwi antywłamaniowe.Budynek pełni funkcję mieszkalno-usługową. Składa się z 4 kondygnacji nadziemnych oraz 1 podziemnej. Na poziomie -1 znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi. Część usługową stanowią lokale użytkowe, mieszczące się na parterze od strony ul. Poznańskiej oraz Grudziądzkiej. Budynek posiada 14 lokali usługowych tworzących pasaż handlowy łączący obie sąsiadujące ulice. Część mieszkalna to luksusowe apartamenty o zróżnicowanych układach oraz powierzchni, dzięki czemu każdy znajdzie apartament dopasowany do własnych potrzeb. Projektanci zadbali, aby wszystkie apartamenty cechowały się niebywałą funkcjonalnością przy zachowaniu optymalnego metrażu.

  Apartamenty Poznańska 25

  od 6 500 zł/m2
  ul. Poznańska 25 , Bydgoszcz(0.9 km od centrum)
  Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp. K.
 • Garbary 22
  4 kw. 2022
  Garbary 22 to inwestycja w samym sercu BydgoszczyTo nie tylko mieszkania, ale także przestrzeń do życia, która oferuje wszystko, co niezbędne w naszej codzienności. Inwestycja gwarantuje bezpieczeństwo, komfort oraz prywatność. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz rowerownia.Nasza inwestycja to kameralna kamienica z 6 mieszkaniami o powierzchni do 70 m2 oraz lokalem usługowy o powierzchni 25 m2. 3 piętrowy budynek wyposażony jest w przestronną windę. Każde mieszkanie posiada przynależne do niego miejsce postojowe w hali garażowej.

  Garbary 22

  ul. Garbary 22 , Bydgoszcz(0.9 km od centrum)
  Bydgosta Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Platanowy Park
  Oferta archiwalna
  Platanowy Park to multifunkcyjne osiedle powstające na niemal 10 -hektarach powierzchni, w kwartale ulic Sułkowskiego, Dwernickiego, Kamiennej i Leśnej. Planowana zabudowa obejmuje zarówno funkcje mieszkaniowe, jak i powierzchnie biurowe, handlowe, usługowe, tereny zielone, drogi dojazdowe i miejsca postojowe. Nowoczesna, przestrzenna architektura łącząca funkcjonalność z wysokimi walorami estetycznymi. Inwestycja idealna dla osób ceniących sobie komfort mieszkania na cichym osiedlu, z jednoczesnym dostępem do atrakcji i rozrywek centrum miasta.etap III - data rozpoczęcia budowy: II kw.2020 r. data oddania do użytkowania: I kw. – II kw. 2023 r.

  Platanowy Park

  ul. Leśna , Bydgoszcz(1.7 km od centrum)
  CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o.
 • Osiedle Podniebne Ogrody
  Oferta archiwalna
  Osiedle Podniebne Ogrody to projekt kompleksowego osiedla, które każdego dnia ma oferować swoim Mieszkańcom komfort życia. Pracując nad koncepcją osiedla, zespół projektowy sięgał do innowacyjnych rozwiązań proekologicznych. W efekcie powstało osiedle, które charakteryzuje się niską zabudową, z zachowanymi odległościami między budynkami. Zaprojektowane bryły, w zaproponowanym układzie pozwolą minimalizować hałasy z otoczenia przy jednoczesnym umożliwieniu wymiany powietrza.Przez osiedle biegnie droga osiedlowa, dedykowana wyłącznie dla aut parkujących w halach garażowych. W takcie tworzenia rozwiązań komunikacyjnych przyznaliśmy priorytet ruchu pieszego na terenie całego osiedla dlatego w ramach szykan w jezdni planujemy nasadzić drzewa, które utrudnią pojazdom rozwinięcie większych prędkości.Jednym z najistotniejszych elementów osiedla jest projekt zagospodarowania terenu. Zgodnie z najnowszymi trendami i wymogami, zastosowane zostały takie rozwiązania jak zielone dachy, ogrody deszczowe (pozwalające na czasowe akumulowanie wód opadowych) oraz łąki kwietne. Dodatkowo tereny zielone zostaną zróżnicowane nasypami i skarpami, podkreślonymi odpowiednimi nasadzeniami krzewów i bylin.Aby wykorzystać atuty Osiedla Podniebne Ogrody, mieszkania wyposażone zostały w możliwie duże przeszklenia. Jednocześnie, chcąc zadbać o najwyższy komfort użytkowania, zaproponowane okna są trzyszybowe, o podwyższonym profilu akustycznym. Dodatkowo w ramach standardu oferujemy rolety w każdym oknie.Pod każdym budynkiem znajdują się hale garażowe z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Zewnętrzne miejsca parkingowe usytuowane są wokół terenu osiedla.W parterze budynków, zlokalizowanych od strony ulicy Żwirki i Wigury, zlokalizowane będą lokale handlowo-usługowe, które odpowiadać mają na potrzeby Mieszkańców osiedla.

  Osiedle Podniebne Ogrody

  ul. Żwirki i Wigury , Bydgoszcz(2.8 km od centrum)
  Apro Investment Sp. z o.o.
 • Esperanto
  Oferta archiwalna
  Do sprzedaży lokal biurowy o powierzchni 29.69 m² na parterze w nowym budynku wielorodzinnym oddanym z końcem miesiąca marca 2016 r. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia oraz zaplecza sanitarnego. Pomieszczenie główne 26,38 m². Pomieszczenie sanitarne 1,79 m 2. WC 1,52 m².Lokal po ustanowieniu i przeniesieniu własności będzie stanowił odrębną własność z udziałem w gruncie. Grunt pod budynkiem jest również własnościowy.

  Esperanto

  od 4 446 zł/m2
  ul. Pestalozziego 16 , Bydgoszcz(1.9 km od centrum)
  Folwark Deweloper Sp. z o.o.
 • Atrium Park etap C, D
  Oferta archiwalna
  Atrium Park to piękno nowoczesnej architektury, komfort i funkcjonalność. To doskonała lokalizacja w sercu miasta dla osób szukających również spokoju i bliskości natury.Już w II kwartale 2012 rozpoczynamy tworzenie tego wyjątkowego miejsca. Atrium Park powstaje z myślą o komforcie i wygodzie przyszłych mieszkańców. Dlatego postawiliśmy na przestronne zagospodarowanie terenu, duży park, plac zabaw dla dzieci, nasłonecznienie mieszkań i dziedzińca, wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz duże słoneczne tarasy, balkony i ogródki.Atrium Park to nowe oblicze Bydgoszczy – kontakt z naturą w bliskości z miastem.Osiedle zaprojektowała renomowana sopocka pracownia Maarte stawiając na przestrzenne i nowoczesne rozwiązania. Na dużej działce o powierzchni ponad 1ha powstaną 4 budynki o zróżnicowanej wysokości. Od strony północnej i zachodniej budynki 10 i 12 kondygnacyjne. Od strony ulicy Gajowej budynki 6 i 9 kondygnacyjne. Poczucie przestrzeni gwarantuje niewielka powierzchnia zabudowy działki (jedynie ok. 2000m2) jak również niska zabudowa działek sąsiednich – domek jednorodzinny, ogródki działkowe oraz budynek szkolny. Z wyższych pięter rozciągać się będzie przepiękny widok na panoramę Bydgoszczy.Naszą pierwszą odsłoną będzie budynek sześcio-kondygnacyjny (Etap A) z mieszkaniami o bardzo funkcjonalnym rozkładzie oraz zróżnicowanym metrażu – od 35 m2 do 110 m2. Każde z mieszkań posiadać będzie słoneczny balkon lub prywatny ogródek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów na najwyższych piętrach zaprojektowaliśmy Apartamenty w dwóch standardach Premium oraz Premium Plus.W kolejnych etapach realizować będziemy następujące budynki:Etap B – 10 kondygnacyjny (9 pięter) budynek w głębi działki.7 kondygnacji w typie Standard, 2 ostatnie kondygnacje w standardzie Premium. Etap C – 12 kondygnacyjny (11 pięter) budynek w głębi działki. 9 kondygnacji w typie Standard, 2 ostatnie kondygnacje w standardzie Premium.Etap D – 9 kondygnacyjny i 6 kondygnacyjny- kaskadowy , ostatnie dwa piętra w standardzie Premium

  Atrium Park etap C, D

  od 5 545 zł/m2
  ul. Gajowa 76 , Bydgoszcz(2.7 km od centrum)
  Arkada Invest Sp. z o.o.
 • Prosta 1
  Oferta archiwalna
  Budowa przy ul.PROSTEJ rozpocznie się w trzecim kwartale 2018 roku i zostanie zakończona na koniec 2019 roku, tak, aby mieszkania były gotowe do zamieszkania z początkiem 2020 r.Mieszkania, które powstają zadowolą mniejsze i większe rodziny, ludzi młodych dynamicznie się kształcących i rozwijających zawodowo jak i seniorów, którzy szukają spokoju i wygody. Deweloper przewidział możliwość łączenia wybranych mieszkań??Zaprojektowanych jest 28 mieszkań, do których na parterze będą przydzielone ogródki, natomiast do mieszkań na piętrze przestronne balkony. Teren wokół budynku zaprojektowano bez stopni i barier dla osób niepełnosprawnych, dostosowany do potrzeb rodziców.- atrakcyjne metraże mieszkań od 27 do 66m2- na ostatnim piętrze mieszkania o ponad standardowej wysokości do 3,2m- atrakcyjne zagospodarowanie części wspólnych,- sąsiedztwo terenów zielonych i zabudowy jednorodzinnej- budynek wyposażony w windę- do wyboru miejsce postojowe lub garaż jednostanowiskowy.- oferujemy wsparcie doradców w uzyskaniu kredytuW sąsiedztwie pełna infrastruktura : szkoła, przedszkole, przychodnia.Dogodny dojazd do licznych punktów handlowych

  Prosta 1

  ul. Prosta 1 , Bydgoszcz(2 km od centrum)
  FK Deweloper
 • Osiedle Nowoczesne
  Oferta archiwalna
  Na parterze budynku znajduje się 15 lokali użytkowych o łącznej powierzchni 547m2. Każdy z nich ma wysokość 3,5m oraz posiada dużą przeszkloną witrynę, co umożliwia prowadzenie praktycznie każdego rodzaju działalności. Najmniejszy lokal ma powierzchnię 17m2, największy 49m2, przy czym lokale można łączyć ze sobą w większe powierzchnie.Wyposażenie lokali obejmuje: instalację wod-kan, wentylację mechaniczną, instalację elektryczną (gniazda, włączniki, tv i Internet), nagrzewnicę powietrzną nad wejściem do lokalu, ogrzewanie miejskie KPEC, grzejniki ścienne, oknaaluminiowe, tynki gipsowe, posadzkę betonową.

  Osiedle Nowoczesne

  ul. Graniczna 6 , Bydgoszcz(1.3 km od centrum)
  Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp. K.
 • Dworcowa 13
  Oferta archiwalna
  Elegancja i prestiż, to określenie doskonale oddające charakter planowanej inwestycji- budowy kompleksu mieszkaniowo <del> usługowego.  W swojej ofercie mamy szeroką gamę mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Strukturę w całość połączy elegancki wewnętrzny dziedziniec zagospodarowany przyjazną zielenią. W tej strefie, zarezerwowanej wyłącznie dla mieszkańców, znajdą się miejsca rekreacyjne z imitacją niewielkiego wodospadu. Ruch kołowy zostanie całkowicie przeniesiony do podziemia budynków, gdzie znajdą się miejsca parkingowe. Bezpieczeństwo zapewni mieszkańcom całodobowa ochrona oraz sieć kolorowego monitoringu. Oferujemy Państwu wysoką jakość wykończenia części wspólnych oraz niestandardową wysokość pomieszczeń od 2,69 m </del> 3,00 m. Część mieszkań w naszej inwestycji będzie posiadała klimatyzację. Projektując naszą nową inwestycję zadbaliśmy o każdy szczegół mogący umilić korzystanie z mieszkań przez przyszłych nabywców. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców oferujemy całodobową opiekę portiera a także drzwi antywłamaniowe najwyższej klasy- montowane w każdym mieszkaniu. Całość inwestycji zostanie odgrodzona od ruchu ulicznego, co pozwoli przyszłym nabywcom mieszkań cieszyć się spokojem panującym na osiedlu. Także montowane w mieszkaniach okna z szybami o podwyższonym współczynniku dźwiękochłonności ograniczą odgłosy dobiegające z zewnątrz budynku.

  Dworcowa 13

  ul. Dworcowa 13 , Bydgoszcz(0.2 km od centrum)
  Apro Investment Sp. z o.o.
 • Arkadia 3
  Oferta archiwalna
  Żyj aktywnie w bliskości miasta, parku i zieleni…Arkadia 3 to kolejna odsłona popularnej lokalizacjituż obok Myślęcinka. Tym razem stawiamy na nowoczesność i aktywność. Awangardowa bryła, bliskość terenów spacerowych, ścieżki rowerowej, sklepów, punktów usługowych… to tylko kilka elementów, które wyróżniają tę inwestycję.Arkadia 3 to kameralny budynek, w którym znajdą się zaledwie 24 mieszkania. To idealne, miejsce dla tych, którzy cenią sobie aktywne życie pod miastem. To doskonała baza wypadowa na spacery i wyprawy rowerowe. Okoliczne pola i zieleń nadają okolicy sielankowy nastrój, a bliskość przystanków autobusowych umożliwia, łatwe i szybkie dotarcie do Centrum Bydgoszczy.

  Arkadia 3

  ul. Słowackiego , Niemcz, bydgoski(0.2 km od Bydgoszczy)
  Arkada Invest Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Bydgoszczy i okolic:

Informacje o Bydgoszczy i okolicach

W Bydgoszczy i okolicach dostępnych jest 2 370 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 54 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Bydgoszczy i okolicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 26 do 163 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (153 mieszkania).
 • 2-pokojowe (853 mieszkania).
 • 3-pokojowe (997 mieszkań).
 • 4-pokojowe (324 mieszkania).
 • 5-pokojowe (28 mieszkań).
 • 6-pokojowe (2 mieszkania).
 • 7-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Bydgoszczy i okolicach dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 111 do 125 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Bydgoszczy i okolicach kosztuje 160 890 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 659 000 zł.

Aktualnie obowiązuje 14 ofert promocyjnych. Dostępne jest także 1 mieszkanie w ofercie last minute.

Oferty w Bydgoszczy i okolicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: