Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz gotowe mieszkania Inowrocław

32 oferty w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 712 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Dom Ino
  gotowe
  Dom Ino” to apartamentowiec zlokalizowany w centrum Inowrocławia przy ul. K. Marcinkowskiego 11.W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oferujemy sprzedaż lokali mieszkalnych od 25 m2 do 68 m2. Do mieszkań przynależą przestronne balkony, tarasy i ogródki wykonane z mrozoodpornych oraz antypoślizgowymi płytek. Balkony wykończone są ze starannością o każdy detal stanowiąc zapewnienie bezpieczeństwa, jakości, oraz nowoczesnego designu.W ofercie znajdują się również miejsca parkingowe w garażu podziemnym w cenie 24 600 zł. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą automatyczna brama garażowa sterowana pilotem oraz system podgrzewania rampy, który umożliwia płynną i bezpieczną komunikację nawet w przypadku wystąpienia opadów śniegu lub niskich temperatur.„Dom Ino” to komfortowe mieszkania,z nowoczesnymi rozwiązaniami zaprojektowane z myślą o bezpiecznym i swobodnym użytkowaniu. System Inteligentny Dom – To rozwiązanie wyznaczające nowy standard na rynku mieszkań w Polsce. Zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i komfort. Jest to nowoczesna technologia umożliwiająca zdalne sterowanie mieszkaniem w zakresie oświetlenia, urządzeń elektronicznych oraz systemu bezpieczeństwa.W ramach naszej kompleksowej obsługi Klienta zapewniamy doradztwo przy udzielaniu kredytów.

  Dom Ino

  ul. Karola Marcinkowskiego 11 , Inowrocław(2.2 km od centrum)
  Firma Budowlana Fijałkowski & S-KA
 • Loft 38
  gotowe
  LOFT38 ten kameralny budynek to jedna z nielicznych inwestycji budowlanych w starszej części Inowrocławia budowana od podstaw. LOFT38 to miejsce gdzie historia i nowoczesność łączą się i wnikają w miasto. Budynek powstaje przy ul. Księdza Piotra Wawrzyniaka w otoczeniu starszych budowli które w ostatnich latach zostały odrestaurowane i otrzymały nowe życie.Standard Wykończenia budynku znacznie przekracza wszelkie współczesne wymogi , bardzo zależało nam aby zapewnić spokój i bezpieczeństwo przyszłym lokatorom.W cenie mieszkania nasi klienci otrzymają:- ogrodzony, zabezpieczony teren z bramą automatyczną- monitoring- wideomofony- podświetlone chodniki- automatyczne, zabudowane, rolety zewnętrzne w lokalach na parterze- elegancko wykończone części wspólne- cichobieżną windę- kinder park dla najmłodszych- osobne pomieszczenie na rowery i wózki- przyjazną infrastrukturę: staranie dobraną roślinność, ławkiW budynku zaprojektowano 35 apartamentów usytuowanych na 3 kondygnacjach, na poddaszu do którego również dojedziemy windą zlokalizowane są komórki lokatorskie.W inwestycji zaprojektowano 2,3,4 oraz 5 pokojowe lokale o powierzchni od 39 do 90m2Wygodne parkowanie zapewnią miejsca postojowe zewnętrzne przypisane do każdego lokalu mieszkalnego.

  Loft 38

  od 6 300 zł/m2
  ul. ks. Piotra Wawrzyniaka , Inowrocław(2.5 km od centrum)
  Perfect Home Investment

Informacje o Inowrocławiu

W Inowrocławiu dostępne są 32 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Inowrocławiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 28 do 90 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 2-pokojowe (9 mieszkań).
 • 3-pokojowe (20 mieszkań).
 • 4-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Inowrocławiu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Inowrocławiu kosztuje 196 000 zł.

Dostępne jest także 1 mieszkanie w ofercie last minute.

Oferty w Inowrocławiu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: