Rekomendacje od naszych klientów

Dynamic Development 1 Sp. z o.o.

Dynamic Development 1 Sp. z o.o.

W imieniu firmy Dynamic Development 1 Sp. z o. o. polecamy portal RynekPierwotny.pl i potwierdzamy jego wysoką skuteczność w obszarze promocji inwestycji deweloperskich.
Współpracę z portalem oceniamy bardzo dobrze. W jej trakcie skorzystaliśmy z szeregu usług i produktów, które pozwoliły na skuteczne dotarcie do dużej ilości potencjalnych klientów, zainteresowanych naszą ofertą mieszkaniową.

Czytaj rekomendacje
Peira

Peira

W imieniu firmy Peira Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, korzystającej z portalu RynekPierwotny.pl, rekomendujemy wymieniony portal jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego w zakresie pozyskiwania leadów sprzedażowych. Efektem publikacji naszych inwestycji na portalu są wiążące rozmowy z klientami a ilość przysyłanych zapytań bardzo nas zadowala.
Na uwagę zasługuje przede wszystkim bardzo dobry kontakt z naszym opiekunem Tomaszem Borowskim - jego pomoc w zakresie przygotowywania kampanii reklamowych, a także pozyskiwania i dystrybucji leadów sprzedażowych jest wysoce profesjonalna i skuteczna. Podpowiedzi dotyczące sposobu prowadzenia prezentacji na portalu przynoszą efektywne korzyści.

Czytaj rekomendacje
VIVA INVEST Sp. z o.o

VIVA INVEST Sp. z o.o

W imieniu firmy VIVA INVEST Sp. z o.o. pragnę zarekomendować portal RynekPierwotny.pl, jako
sprawdzonego partnera biznesowego, który wspiera nas w skutecznej promocji inwestycji
deweloperskich oraz pozyskiwaniu wysokiej jakości leadów sprzedażowych.
Szczególnie cenimy sobie profesjonalizm oraz skuteczność całego zespołu, w realizowanych przez nas działaniach marketingowych. Dzięki pomocy opiekunów i doradców portalu udało nam się polepszyć wyniki sprzedażowe.
Liczymy na dalszą, równie owocną współpracę i polecamy RynekPierwotny.pl wszystkim firmom zainteresowanym efektywną promocją swoich inwestycji mieszkaniowych.

Czytaj rekomendacje
Kombinat Budowlany Hydrobud Sp. z o.o. Sp.K.

Kombinat Budowlany Hydrobud Sp. z o.o. Sp.K.

W imieniu firmy Kombinat Budowlany „Hydrobud” rekomendujemy współpracę z portalem RynekPierwotny.pl i potwierdzamy wysoką skuteczność działań promocyjno – sprzedażowych, przeprowadzanych za jego pośrednictwem.
Z portalem nawiązaliśmy współpracę w 2019 roku i w tym czasie skorzystaliśmy z szeregu usług, które zapewniły naszym inwestycjom dobrą widoczność i dotarcie do osób, zainteresowanych naszą ofertą. Na szczególną uwagę zasługuje fachowa pomoc oraz doradztwo w zakresie reklamy internetowej.
Doświadczenie wynikające ze współpracy z portalem RynekPierwotny.pl pozwala nam z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że jest on solidnym partnerem biznesowym.
Gorąco polecamy i dziękujemy za dotychczasową owocną współpracę.

Czytaj rekomendacje
White Wood Nieruchomości

White Wood Nieruchomości

W imieniu firmy White Wood Nieruchomości rekomendujemy współpracę z portalem RynekPierwotny.pl i potwierdzamy wysoką skuteczność działań promocyjno – sprzedażowych, przeprowadzanych za jego pośrednictwem.

Z portalem nawiązaliśmy współpracę w 2016 roku i w tym czasie skorzystaliśmy z szeregu usług, które zapewniły naszym inwestycjom dobrą widoczność i dotarcie do osób, zainteresowanych naszą ofertą. Na szczególną uwagę zasługuje fachowa pomoc oraz doradztwo w zakresie reklamy internetowej.

Czytaj rekomendacje
GO Partner Sp. z o.o.

GO Partner Sp. z o.o.

Dla jednego z naszych Klientów – ogólnopolskiego dewelopera systematycznie kupujemy usługę mailingu reklamowego kierowaną do użytkowników portalu rynekpierwotny.pl
Działania te odznaczają się bardzo dużą skutecznością. Bezpośrednio po wysyłce notujemy bardzo wysoką ilość wejść na stronę dewelopera, które rozkładają się zazwyczaj na okres 3 dni...

Czytaj rekomendacje
ROI Media

ROI Media

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zarekomendować usługę portalu RynekPierwotny.pl jaką jest kampania mailingowa. Uważamy że jest to obecnie jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych na rynku...

Czytaj rekomendacje
Pułaskiego Park I Sp. z o.o. Sp. K.

Pułaskiego Park I Sp. z o.o. Sp. K.

W imieniu spółki Pułaskiego Park I Sp. z o.o. Sp. K. polecamy portal RynekPierwotny.pl jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera w zakresie promocji ofert nowych mieszkań i domów.

(...) po krótkim czasie od wystawienia naszej inwestycji w serwisie, zaczęły pojawiać się zapytania od klientów, co dobitnie wskazuje na wysoką skuteczność naszego partnera.

Czytaj rekomendacje
Lloyd Properties Sp. z o.o.

Lloyd Properties Sp. z o.o.

W imieniu firmy Lloyd Properties Sp. z o.o. polecamy współpracę z Property Group Sp. z o.o., wydawcą portalu RynekPierwotny.pl, na którym prezentujemy i promujemy inwestycję Apartamenty Prusa 60.

Współpracując od września 2016 roku, już na samym początku przekonaliśmy się o dużej skuteczności promocji prowadzonej na portalu RynekPierwotny.pl, z którego 80% zgłoszeń kończy się wizytą klientów na inwestycji, jej oględzinami oraz rozmową w biurze sprzedaży.

Czytaj rekomendacje
Gama - M Sp. z o.o.

Gama - M Sp. z o.o.

Portal RynekPierwotny.pl okazał się wiarygodnym i skutecznym partnerem naszej firmy. Portal stara się intuicyjnie proponować sprawdzone i efektywne narzędzia promocji naszych mieszkań. Od początku współpracy czujemy sie profesjonalnie obsługiwani. Dziękując za dotychczasową współpracę z doradcą klienta - Panią Kamilą Podczaską - liczę na dalszą równie owocną współpracę oraz sukcesywnie zwiększającą się sprzedaż mieszkań.

Czytaj rekomendacje
LC Corp S.A.

LC Corp S.A.

Polecamy portal RynekPierwotny.pl jako sprawdzonego i rzetelnego partnera biznesowego, w zakresie prowadzenia działań promocyjnych inwestycji deweloperskich i ofert mieszkaniowych.. Dotychczasowa współpraca, trwająca od 2011 roku potwierdza skuteczność i profesjonalizm zespołu portalu RynekPierwotny.pl, w realizowanych przez nas działaniach marketingowych. Na uwagę w szczególności zasługuje m.in. doskonałe zrozumienie naszych potrzeb, dobra komunikacja oraz szybkie i efektywne działanie np. w zakresie aktualizacji informacji o ofertach.

Należy dodać, iż portal RynekPierwotny.pl to niezwykle czytelna i przejrzysta wyszukiwarka ofert nowych nieruchomości, która jest doskonałym narzędziem dla wszystkich osób poszukujących mieszkania, biura lub lokalu.

Czytaj rekomendacje
Hadex development Sp z o.o

Hadex development Sp z o.o

Szanowni Państwo, polecamy usługi portalu RynekPierwotny.pl z zakresu promocji inwestycji i ofert mieszkaniowych. Z portalem współpracujemy od 2011 roku i jesteśmy zadowoleni z wyników prowadzonych na nim działań reklamowych.

. Obsługa naszych ofert jest realizowana szybko i bezproblemowo a kontakt z opiekunem naszej inwestycji stoi na wysokim poziomie. Wszystkie nasze oferty są aktualizowane na bieżąco w sposób dokładny i zgodny z naszymi sugestiami.

Z całą pewnością polecamy usługi portalu przyszłym klientom i instytucjom, zainteresowanym skuteczną promocją ofert nieruchomości.

Czytaj rekomendacje
WAN S.A.

WAN S.A.

Szanowni Państwo, portal RynekPierwotny.pl wyróżnia niezwykle miła i uprzejma obsługa oraz przede wszystkim bardzo duża skuteczność.. Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność.

Gorąco polecamy i serdecznie dziękujemy za dotychczasową owocną współpracę.

Czytaj rekomendacje
KT Development Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

KT Development Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Korzystając z usług różnych portali internetowych miło jest nam oświadczyć, że Rynek Pierwotny, z którym od dawna współpracujemy, odznacza się dużą skutecznością w zakresie promowania nieruchomości.. Wielu naszych klientów właśnie stamtąd dowiedziałio się o naszej ofercie. Należy również zaznaczyć, że pracownicy Rynku Pierwotnego są zawsze pomocni i otwarci na współpracę. Serdecznie polecamy ten portal!

Czytaj rekomendacje
Emerald Development Sp. z o.o.

Emerald Development Sp. z o.o.

Firma Emerald Development sp. z o.o. poleca portal RynekPierwotny.pl innym developerom szukającym taniego i skutecznego medium do reklamy swojego produktu - nowych mieszkań na sprzedaż. . Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej 2 -letniej współpracy z portalem RynekPierwotny.pl, który jest obecnie głównym źródłem pozyskiwania przez nas nowych klientów.

Formuła portalu jest bardzo nowoczesna i przemyślana, wyróżnia się wyraźnie 'in plus' na tle konkurencji.
Polecamy wszystkim zainteresowanym skuteczną promocją w branży deweloperskiej!

Czytaj rekomendacje
Wawel Service Sp. z o.o.

Wawel Service Sp. z o.o.

Współpraca z portalem RynekPierwotny.pl jest dla nas owocnym i bardzo udanym doświadczeniem, które dowodzi, że reklama w Internecie, dzięki swojej skuteczności może przynieść spodziewane rezultaty.. Ważne jest jednak, aby po drugiej stronie trafić na profesjonalistów, którzy potrafią doradzić, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, są elastyczni cenowo, a także w rzetelny sposób potrafią na bieżąco zbierać informacje i aktualizować promowane inwestycje. Bez wątpienia takim profesjonalistą jest firma RynekPierwotny.pl, z której usług jesteśmy zadowoleni. Dlatego serdecznie zachęcamy do podjęcia współpracy z tą największą bazą nowych nieruchomości w Polsce.

Czytaj rekomendacje
ICON Real Estate

ICON Real Estate

Icon Real Estate współpracuje z portalem Rynek Pierwotny już od kilku lat. . Z przyjemnością powierzyliśmy portalowi reklamę naszych dwóch sztandarowych projektów - Piano House i Villi Onyx. Jesteśmy bardzo zadowolenie z efektów naszej współpracy. W działaniach firmy widać profesjonalizm, kreatywność oraz nowoczesne podejście do tematu nieruchomości.

Czytaj rekomendacje
DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.

DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie Property Group Sp. z o.o., wydawcy portalu RynekPierwotny.pl z siedzibą w Warszawie (...) za profesjonalne podejście i solidnie przygotowaną obsługę techniczną witryny.. Współpraca ta do dnia dzisiejszego przynosi nam satysfakcjonujące wyniki sprzedaży oraz pozwala wyraźniej zaistnieć na dolnośląskim rynku deweloperskim.

Czytaj rekomendacje
Arc2 Fabryka Projektowa

Arc2 Fabryka Projektowa

W imieniu spółki Arc2 Fabryka Projektowa pragnę podziękować za udaną, trwającą ponad rok współpracę z portalem Rynek Pierwotny. . Kompleksowa obsługa naszego biura została zrealizowana w sposób profesjonalny i terminowy. Pracownicy portalu a zwłaszcza koordynator ds. sprzedaży pan Mirosław Stankiewicz wykazali się dużą fachowością i zaangażowaniem.

Czytaj rekomendacje
COMEX Deweloperstwo

COMEX Deweloperstwo

Dotychczasowa współpraca z portalem RynekPierwotny.pl układa się bardzo pomyślnie. Obecnie promowane są dwie inwestycje z rynku wrocławskiego tj. Sportowy Ołtaszyn oraz Księgarska 6. Oferowane inwestycje cieszą się dużym zainteresowaniem, w wyniku czego dostajemy wiele zapytań od osób poszukujących własnego mieszkania.

. Obsługa portalu w postaci opiekuna inwestycji stoi na wysokim poziomie. Oferty naszych inwestycji są na bieżąco aktualizowane a promocja optymalizowana w zależności od potrzeb i wymagań rynku. Inicjatywa w nowych sposobach dotarcia do klientów oraz duże zaangażowanie są, bez wątpienia, wizytówką specjalistów portalu RynekPierwotny.pl.

Jesteśmy zadowoleni z usług portalu i polecamy RynekPierwotny.pl deweloperom oraz firmom związanym ...

Czytaj rekomendacje
Shortcake Interactive

Shortcake Interactive

ShortCake Interactive posiada kilkuletnie doświadczenie w realizacji kampanii dla klientów z branży deweloperskiej, oparte na współpracy z najlepszymi dostawcami usług na rynku. . Serwis RynekPierwotny.pl wyróżnia się w tym gronie, oferując najwyższą jakość realizacji za doskonałą obsługę.

Czytaj rekomendacje
Tree Development Group Sp. z o.o.

Tree Development Group Sp. z o.o.

Współpracujemy z portalem RynekPierwotny.com od kilku lat i jesteśmy zadowoleni z efektów , jakie osiągamy dzięki prezentacji ogłoszeń naszych inwestycji w tym serwisie.. Oferty są czytelne, dobrze wyeksponowane, , systematycznie i skrupulatnie aktualizowane przez zespół serwisu.

Czytaj rekomendacje
Sol & Art Sp. z o.o.

Sol & Art Sp. z o.o.

Fachowa pomoc, doradztwo w zakresie reklamy internetowej a przede wszystkim nieustannie rozwijający się portal RynekPierwotny.pl wyróżnia tę firmę na tle innych graczy rynkowych. . Dowodem przewagi konkurencyjnej jest fakt, że ok. 80% zapytań od klientów, które przychodzą do naszych spółek drogą mailową, pochodzi właśnie z witryny RynekPierwotny.pl.

Czytaj rekomendacje
PBiOT Fronton Sp. z o.o.

PBiOT Fronton Sp. z o.o.

Polecamy firmę Property Group, wydawcę portalu RynekPierwotny.pl, jako profesjonalnego i sprawdzonego partnera w zakresie promocji inwestycji oraz ofert nieruchomości.

. Specjaliści Property Group prowadzą dla nas efektywne działania promocyjne polegające na:

• przygotowaniu i aktualizacji opisów ofert mieszkań oraz inwestycji,
• przygotowaniu wirtualnego spaceru,
• publikacji informacji prasowych na portalu RynekPierwotny.pl
• stałej opiece nad profilem inwestycji
• reklamie w postaci mailingu do odbiorców portalu RynekPierwotny.pl

Naszą współpracę oceniamy jako bardzo dobrą, ze względu na dobry kontakt między biurem sprzedaży a opiekunem oraz szybką realizację powierzonych zadań.

Polecamy firmę Property Group osobom i firmom zainteresowanym wysoką jakością usług promocyjnych w branży nieruchomości ...

AMB Group Polska Sp. z o.o. Wilanów Spółka Komandytowa

AMB Group Polska Sp. z o.o. Wilanów Spółka Komandytowa

Firma Property Group Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, 02-676 Warszawa, przy ul. Domaniewskiej 35B m.141. Współpraca rozpoczęła się 30 czerwca 2013 roku i na dzień dzisiejszy trwa nadal.
. Property Group Sp. z o. o. jest firmą solidną i kompetentną, wywiązującą się z zawartych umów i zawsze służącą pomocą w dostosowywaniu oferty do potrzeb klienta o rozwiązywaniu problemów. Atrybutem firmy jest fakt, że w obsłudze klienta wykazuje się ogromną uczciwością.

Warto zwrócić uwagę, iż podczas trwającej współpracy opiekun firmy wyróżnia się dużym profesjonalizmem, rzetelnością, wysoką kulturą osobistą. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocowała nadal sympatycznym ...

Czytaj rekomendacje
Inpro S.A.

Inpro S.A.

Inpro SA z siedzibą w Gdańsku rekomenduje portal rynekpierwotny.com jako profesjonalnego partnera biznesowego, który sumiennie i solidnie realizuje postanowienia umowne, w szczególny sposób dbając o interes klienta. Współpraca przebiega bez zarzutów, sprawnie i rzeczowo.. Na pochwałę zasługuje zwłaszcza obsługa personalna w postaci opiekuna Pani Kamili Podczaskiej, której wysoki poziom kultury osobistej, kreatywność, szybkość w działaniu i wielkie zaangażowanie stanowią istotny wyróżnik na tle opiekunów innych portali branżowych, znacząco wpływając na pozytywny odbiór współpracy.

Czytaj rekomendacje
PPUIH Agrobex Sp. z o.o.

PPUIH Agrobex Sp. z o.o.

Rekomendujemy portal internetowy RynekPierwotny.com jako profesjonalnego partnera w zakresie prezentacji inwestycji deweloperskich realizowanych przez Spółkę Agrobex.. Naszą rekomendację opieramy o dotychczasową współpracę, która przyniosła oczekiwane efekty oraz fakt, iż RynekPierwotny.com należy do ścisłej czołówki portali internetowych poświęconych zagadnieniom rynku nieruchomości. Liczba prezentowanych na portalu ofert i artykułów poświęconych tematyce nieruchomości dostarczają nam kompleksowej wiedzy o sytuacji na rynku, a klientom ułatwiają podejmowanie trafnych decyzji zakupowych.

RynekPierwotny.com cenimy sobie również ze względu na jego zespół redakcyjny, oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocowała nadal sympatycznym i miłym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości ...

Czytaj rekomendacje
i2 DEVELOPMENT Sp. z o.o.

i2 DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Z przyjemnością pragniemy polecić portal RynekPierwotny.com, jako wartościowe narzędzie promocji inwestycji deweloperskich w Internecie.. Nasza dotychczasowa współpraca przebiega bez najmniejszych problemów, Pan Mirosław Stankiewicz zawsze stara się wychodzić naprzeciw naszym oczekiwaniom, a uzyskanie cenowego, zdroworozsądkowego kompromisu w trudnym okresie kryzysu jest jak najbardziej możliwe.

Jesteśmy więc zadowoleni i oczekujemy, że nasza współpraca będzie wciąż układać się tak dobrze.

Czytaj rekomendacje
Atom Sp. z o.o.

Atom Sp. z o.o.

Portal RynekPierwotny.com jest godnym zaufania, wiarygodnym partnerem biznesowym, z którym współpraca układa się nam bardzo dobrze od samego początku. Jesteśmy zadowoleni także z jej wyników, które systematycznie są nam szczegółowo przedstawiane.
. Paleta produktów reklamowych, oferowanych przez portal, prezentuje wysoki poziom, zwłaszcza w aspekcie stosunku jakości do ceny.

Liczymy, że dalsza współpraca z portalem RynekPierwotny.com będzie układać się tak jak dotychczas i z przyjemnością rekomendujemy go, jako fachowe narzędzie do realizowania promocji inwestycji w Internecie.

Czytaj rekomendacje
Dolcan Plus S.A.

Dolcan Plus S.A.

Współpracując z firmą Property Group Sp. z o.o. od wielu lat pragnęlibyśmy podziękować oraz polecić jej usługi wszystkim, którzy oczekują od wykonawcy profesjonalnej obsługi, terminowości i kreatywności.. Przy długoletniej współpracy firma Property Group Sp. z o.o. zawsze wywiązywała się terminowo z realizacji oraz powierzonych spraw. Profesjonalne doradztwo, szybkość podejmowania działań na nasze zapytania, rzetelność i terminowość w zakresie usług tj. nowoczesne prezentowanie naszej oferty, wsparcie podczas prowadzenia wszelkiego rodzaju kampanii reklamowych, porady ekspertów, liczne wypowiedzi i artykuły z naszym udziałem.

Dotychczasowa współpraca w pełni upoważnia nas do rekomendowania firmy Property Group Sp. z o.o. jako poważnego ...

Czytaj rekomendacje
Sol & Art Sp. z o.o.

Sol & Art Sp. z o.o.

Z niezwykłą przyjemnością pragniemy serdecznie zarekomendować portal RynekPierwotny.com, jako profesjonalne narzędzie promocji inwestycji deweloperskich w Internecie.
. Nasza kilkuletnia już współpraca od początku przebiega sprawnie i bez najmniejszych problemów. Opiekun ze strony portalu RynekPierwotny.com stale wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom, proponując rozwiązania ściśle dopasowane do naszych potrzeb. Ważna jest dla nas także elastyczność cenowa, pozwalająca zawsze znaleźć satysfakcjonujący dla obu stron kompromis.

Jesteśmy pod dużym wrażeniem profesjonalizmu portalu RynekPierwotny.com i z pełnym przekonaniem pragniemy polecić usługi portalu wszystkim osobom oraz podmiotom potrzebującym wsparcia przy sprzedaży nieruchomości. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie i kreatywność Zespołu RynekPierwotny.com będzie niezwykle cenną ...

Czytaj rekomendacje
Murapol S.A.

Murapol S.A.

Na naszą udaną współpracę z portalem RynekPierwotny.com składa się wiele elementów. Przede wszystkim szybki kontakt, który owocuje zawsze aktualną ofertą na stronach portalu, dalej świetna komunikacja i postawa proaktywna, wychodząca naprzeciw naszym oczekiwaniom w kwestii akcji reklamowych.. Duże znaczenie ma dla nas też otwartość na negocjacje cenowe, co sprawia, że mamy zawsze wrażenie, iż produkty reklamowe oferowane przez portal RynekPierwotny.com, są zawsze dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb i preferencji.

Dlatego właśnie polecamy portal RynekPierwotny.com, jako jedno z najlepszych narzędzi, jakie wykorzystujemy w promocji naszych inwestycji mieszkaniowych.

Czytaj rekomendacje
Green House Development

Green House Development

Z przyjemnością chcielibyśmy polecić portal RynekPierwotny.com, jako profesjonalne i wartościowe narzędzie do promocji inwestycji deweloperskich w Internecie.. Nasza dotychczasowa współpraca z portalem RynekPierwotny.com przebiega wzorowo. Na pochwałę zasługuje przede wszystkim dobra komunikacja z opiekunem portalu, która przekładała się na ścisłe dopasowanie oferty reklamowej do naszych potrzeb.

Czytaj rekomendacje
Lokum Deweloper

Lokum Deweloper

Mamy przyjemność wystawić rekomendację portalowi www.rynekpierwotny.com, który od początku 2012 roku stale współpracuje z firmą Lokum Dewelopwe S.A.

Portal www.RynekPierwotny.com umieszcza na swoich łamach oferty mieszkań, domów i lokali usługowych. Ilość odwiedzin naszych stron sprzedażowych, dzięki portalowi www.rynekpierwotny.com jest bardzo satysfakcjonująca. Wszelkiego rodzaju aktualizacje ofert przebiegają wzorowo - w ciągu 24h. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy portal www.RynekPierwotny.com.

Czytaj rekomendacje
Metropolis

Metropolis

Z przyjemnością pragniemy zarekomendować portal RynekPierwotny.com, który wspomaga dotarcie naszej oferty inwestycji mieszkaniowych do szerokiego grona klientów. Współpraca z naszymi opiekunem jest niezmiernie miła i rzeczowa. Osobą otwartą, pamiętającą o klientach. Chętną do pomocy. Aktualizacje ofert są wprowadzone natychmiast, co jest niezmiernie ważne.. Opiekun jest z nami w ciągłym kontakcie proponując jak podnieść efektywność sprzedaży dzięki dodatkowym reklamom, które są możliwe na portalu RynekPierwotny.com.

Czytaj rekomendacje
Caba Development

Caba Development

Współpracę z portalem RynekPierwotny.com podjęliśmy w 2011 roku w zakresie promocji inwestycji w internecie. Po tym okresie możemy stwierdzić, że działalność specjalistów z portalu RynekPierwotny.com przynosi realny i mierzalny wzrost zainteresowania naszymi inwestycjami.
. Wysoki poziom obsługi klienta sprawia, że współpraca przebiega bardzo sprawnie a uwagi i sugestie nie pozostają bez echa.

Doświadczenie wynikające ze współpracy z portalem RynekPierwotny.com pozwala nam z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że jest on solidnym partnerem biznesowym.

Z przyjemnością możemy polecić świadczone przez niego usługi.

Czytaj rekomendacje
The Digitals

The Digitals

Od początku naszej współpracy z RynekPierwotny.com jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu obsługi i jakości oferty portalu. Cenimy sobie przede wszystkim dobry kontakt z Panem Mirosławem Stankiewiczem podczas bieżącej obsługi, dostosowanie portalu do naszych potrzeb jak również szybkość wykonania zleconych prac.
. Dużym atutem serwisu jest usługa wykonywania wirtualnych spacerów po inwestycjach. Dzięki temu nasz Klient zyskał bardzo fajną i profesjonalnie wykonaną formę reklamową.

Czytaj rekomendacje
Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Dziękujemy serdecznie za świetnie układającą się współpracę z portalem RynekPierwotny.com. Jesteśmy zadowoleni z efektów kampanii reklamowych i promocyjnych w Państwa portalu, jak również z bardzo wysokiego poziomu obsługi. Nasze oferty są zawsze na bieżąco aktualizowane i uzupełniane bez opóźnień.. Liczymy na dalszą, równie dobrą współpracę i polecamy portal RynekPierwotny.com, jako doskonałe narzędzie promocji swoich ofert inwestycji w Internecie.

Czytaj rekomendacje
Euro Styl Sp.z o.o. Sp. K.

Euro Styl Sp.z o.o. Sp. K.

W pełni satysfakcjonujące nas wyniki promocji na portalu RynekPierwotny.com naszych inwestycji, obligują do wystawienia jak najbardziej pozytywnej rekomendacji dla Państwa portalu.. Jesteśmy szczerze zadowoleni z dotychczasowej współpracy i liczymy, że w przyszłości wspólnie osiągniemy jeszcze lepsze wyniki.

Czytaj rekomendacje
Activ Investment Sp. z o.o.

Activ Investment Sp. z o.o.

RynekPierwotny.com to jeden z najlepszych portali nieruchomościowych w Polsce i na pewno najbardziej przyjazny klientowi.
. Jest zarówno bardzo przejrzysty i zawiera jasny przekaz na temat wystawionych inwestycji i pojedynczych ofert, a nawigacja na stronie jest bardzo łatwa i intuicyjna.

Umożliwia to śledzenie ruchu na rynku nieruchomości, monitorowanie cen, obserwację konkurencji, nowości, tendencji i zmian.

W przypadku konieczności wprowadzenia zmian, dodania czy podmienienia zdjęć, wizualizacji czy map, pracownicy portalu przeprowadzają te czynności natychmiast i bez pomyłek.

Czytaj rekomendacje
Unidevelopment S.A.

Unidevelopment S.A.

Firma Unidevelopment Sp. z o.o. pragnie polecić Państwu usługi realizowane przez Property Group Sp. z o.o., wydawcę Portalu Nowych Nieruchomości RynekPierwotny.pl.
. Współpraca Unidevelopment Sp. z o.o. z Portalem dotyczyła prezentacji osiedli mieszkaniowych wraz z wyróżnieniem wybranych inwestycji. Jak wynika z badań oglądalności naszej firmowej strony internetowej oraz wywiadów z Klientami w biurach sprzedaży - nasi Klienci bardzo często szukając mieszkań dla siebie korzystali z portalu RynekPierwotny.pl i w ten sposób zapoznali się z naszą ofertą a także znaleźli kontakt do nas.

Warta uznania jest również działalność firmy Property Group Sp. z o.o. na polu ...

Czytaj rekomendacje
Family House Sp. z o.o.

Family House Sp. z o.o.

Z przyjemnością pragniemy zarekomendować portal RynekPierwotny.com, jako znakomitą platformę promocji dla naszych inwestycji mieszkaniowych.. Na szczególną uwagę zasługuje szybki i miły kontakt z opiekunem serwisu, dzięki któremu nasza oferta jest na bieżąco i bez zwłoki aktualizowana.

Ważnym podkreślenia jest też samodzielność opiekuna portalu w pozyskiwaniu danych o wskazanych inwestycjach, co w wielu wypadkach znacznie oszczędziło nam czas i pozwoliło skupić się na samej weryfikacji publikowanych ofert.

Czytaj rekomendacje
Slate LLC

Slate LLC

W związku z doskonale układającą się współpracą, pragniemy podziękować za dotychczasowe zaangażowanie.. Jest nam bardzo miło, że nie pozostawaliście Państwo obojętni na nasze oczekiwania, a w cenowych negocjacjach zawsze udawało się znaleźć złoty środek. Liczymy, że nasza dalsza współpraca będzie równie owocna i pełna sukcesów w promocji naszych inwestycji w Internecie.

Czytaj rekomendacje
Ge Developer Sp. z o.o.

Ge Developer Sp. z o.o.

Spółka Ge Developer Sp. z o.o. od października 2012 roku współpracuje z serwisem RynekPierwotny.pl.. Współpraca polegająca na obsłudze, reklamie i promocji naszych gdyńskich inwestycji deweloperskich: Costa del Sol, Villa Valencia i Mirasol przebiega na wysokim poziomie. Rekomendujemy profesjonalność i zaangażowanie wydawcy serwisu RynekPierowotny.pl firmę Property Group Sp. z o.o.

Czytaj rekomendacje
Archicom Holding Sp. z o.o.

Archicom Holding Sp. z o.o.

W imieniu firmy Archicom pragnę polecić profesjonalne usługi świadczone przez portal RynekPierwotny.pl.
. Cenię sobie przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, elastyczność oraz otwartość Pracowników portalu, co bardzo korzystnie wpływa na współpracę. Dodatkowym atutem jest natychmiastowe reagowanie i rozwiązywanie zaistniałych problemów oraz doradztwo w obszarze prezentowanej oferty. Wieloletnia owocna współpraca, utwierdziła mnie w przekonaniu, że portal RynekPierwotny.com to godny zaufania partner biznesowy, którego z pełną odpowiedzialnością mogę polecić wszystkim deweloperom chcącym w profesjonalny sposób przedstawić swoją ofertę w Internecie.

Czytaj rekomendacje
Super Krak S.A.

Super Krak S.A.

W imieniu firmy Super Krak S.A. mam przyjemność przekazać, że jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z portalem RynekPierwotny.pl.
. Nasze inwestycje są na bieżąco aktualizowane przez kompetentną obsługę portalu. Kampanie reklamowe przynoszą spodziewane efekty, a dzięki otwartości na negocjacje, cenowy kompromis satysfakcjonujący obie strony, jest zawsze możliwy do uzgodnienia. Ponadto jest to dla nas świetne narzędzie sprzedażowe, które bardzo aktywnie wspiera nasz stacjonarny Dział Sprzedaży.

W związku z powyższym, pragniemy gorąco polecić portal RynekPierwotny.pl i podziękować za profesjonalizm i zaangażowanie.

Czytaj rekomendacje