Ranking najlepszych inwestycji: Radom - kwiecień 2019

Wybierz

Najciekawsze inwestycje mieszkaniowe
wg użytkowników RynekPierwotny.pl

 • I miejsce

  Mieszkania na Mokrej

  Radom, ul. Mokra 13/19

  Mieszkania na sprzedaż przy Starym Ogrodzie w Radomiu Inwestycja mieszkaniowa „Apartamenty na Mokrej” znajduje się w cichej i zielonej części Radomia, w bliskim sąsiedztwie „Starego Ogrodu” – jednego z najpiękniejszych parków w Radomiu. W ramach inwestycji „Apartamenty na Mokrej” realizowany jest...

  Termin oddania: 1 kw. 2020

  Liczba mieszkań: 42

  Powierzchnia: 33 - 92 m2

  Liczba pokoi: 1 - 3

 • II miejsce

  Wars i Sawa - Etap II

  Radom, ul. Warszawska 20B

  Inwestycja Wars i Sawa składa się z zespołu 2 nowoczesnych budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi i zewnętrznymi miejscami parkingowymi. Pierwszy budynek został oddany do użytkowania w 2017 rok, posiada pięć kondygnacji nadziemnych oraz jedną kondygnację podziemną. W części nadziemnej budy...

  Termin oddania: 4 kw. 2019

  Liczba mieszkań: 4

  Powierzchnia: 81 - 91 m2

  Liczba pokoi: 4

   

  Jakie inwestycje wygrywają w Radomiu?

  Które osiedla radomianie wybierają najchętniej? Które rozpatrują jako swoje przyszłe miejsce zamieszkania? Odpowiedzi na powyższe pytania udziela Ranking Inwestycji w Radomiu! Wyniki są określane na podstawie zachowania użytkowników portalu RynekPierwotny.pl. Zazwyczaj, jeśli rozpatrują oni dane osiedle jako potencjalne miejsce zamieszkania, wykonują określone akcje mające na celu np. kontakt z deweloperem. To może być wysłanie formularza zgłoszeniowego lub zapytania o dany projekt. Te działania są traktowane jako głos na konkretną inwestycję. Na ich podstawie wyłaniani są zwycięzcy Rankingu Inwestycji w Radomiu. Można się zatem zastanowić, co sprawia, że jedne inwestycje są popularniejsze niż inne? Składa się na to wiele czynników, co wyraźnie wskazują właśnie wyniki plebiscytu. To chociażby atrakcyjna lokalizacja, korzystna cena, nowoczesne zagospodarowanie terenu, dbałość o komfort mieszkańców. Czasem o wygranej danego osiedla decydują szczegóły. Dlatego warto przyjrzeć się zarówno miesięcznym, jak i kwartalnym wynikom Rankingu Inwestycji w Radomiu.

  Inwestycje w Radomiu

  Nowych osiedli w tym mieście nie powstaje wiele. Wynika to chociażby z bliskiego położenia Warszawy oraz innych czynników społeczno-gospodarczych. Z drugiej jednak strony wiele osób przenosi się do Radomia z okolicznych mniejszych miejscowości. Również sami mieszkańcy często wolą przenieść się do nowego budownictwa niż remontować w nieskończoność stare. Dlatego nowe inwestycje szybko znikają z ofert deweloperów. Ranking Inwestycji w Radomiu ma m.in. na celu określenie, dlaczego jedno osiedle cieszy się większą popularnością niż inne w tym mieście. Co skłania użytkowników portalu RynekPierwotny.pl do wybrania danej inwestycji?

  Na to pytanie najlepiej zapewne odpowiedzieliby sami użytkownicy. Niemniej na podstawie poprzednich plebiscytów można przypuszczać, że w Radomiu również decydującą rolę będą odgrywały czynniki, takie jak cena, lokalizacja, udogodnienia czy estetyka. Który z nich okaże się najważniejszy? Odpowiedzi na to pytanie udzielą właśnie wyniki Rankingu Inwestycji w Radomiu! Jak wspomniano wyżej, często o wygranej decydują szczegóły, np. bliskość przystanku autobusowego, przedszkola czy możliwość wykupienia większej ilości miejsc parkingowych. Dlatego ustalenie, jakie inwestycje najlepiej spełniają wymagania klientów, jest niezwykle istotne. Wyniki mogą pomóc nie tylko deweloperom, ale również innym grupom zainteresowanym tą tematyką. Jak zmieniają się trendy i potrzeby poszukujących mieszkań? W ciągu ostatnich kilku lat ich wymagania znacznie się zwiększyły. Poszukiwane są nie jak najtańsze mieszkania, ale takie, które pozwolą żyć wygodnie. I między innymi takie potrzeby znajdują odzwierciedlenie w wynikach Rankingu Inwestycji w Radomiu.