Znaleziono 3 oferty promocyjne w woj. lubuskim

 • Wełna. Dom w sercu Żar

  Inwestycja Wełna. Dom w sercu Żar znajduje się w Żarach, ul. Podwale 14 (29,1 km od Zielonej Góry), sprzedaż prowadzi MAR-MI NIERUCHOMOŚCI. Inwestycja Wełna. Dom w sercu Żar jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 32 lokale mieszkalne o powierzchniach od 29 do 66 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

  żarski, Żary, ul. Podwale 14 (29,1 km od Zielonej Góry)

  Przedsprzedaż

  Skorzystaj z pierwszeństwa! Rozpoczynamy przedsprzedaż nowych mieszkań w ścisłym centrum Żar.

  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Powierzchnia: 29 - 66 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
 • Przytok Residence Park

  Inwestycja Przytok Residence Park znajduje się w Przytoku, ul. Sadowa (0,7 km od Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Global Park Sp. Z o.o. Sp.k.. Inwestycja Przytok Residence Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 24 lokale mieszkalne o powierzchniach od 26 do 42 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

  zielonogórski, Przytok, ul. Sadowa (0,7 km od Zielonej Góry)

  Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba Mieszkań: 14
  Powierzchnia: 26 - 42 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
 • Przytok Residence Park

  Inwestycja z domami jednorodzinnymi Przytok Residence Park znajduje się w Przytoku, ul. Sadowa (0,7 km od Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Global Park Sp. Z o.o. Sp.k.. Inwestycja Przytok Residence Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku. Inwestycja składa się z 56 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 51 nowych domów o powierzchni 112 m2.

  zielonogórski, Przytok, ul. Sadowa (0,7 km od Zielonej Góry)

  Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba Domów: 51
  Powierzchnia: 112 m2
  Liczba pokoi: 5

Zobacz co możesz zrobić dalej