Znaleziono 4 oferty promocyjne w woj. lubelskim

 • Apartamenty Poligonowa

  Inwestycja Apartamenty Poligonowa znajduje się w Lublinie, ul. Poligonowa (4 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera RWP Development Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Poligonowa jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 150 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 29 do 86 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

  Lublin, ul. Poligonowa (4 km od centrum Lublina)

  Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Powierzchnia: 29 - 86 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
 • Osiedle Północna Etap I

  Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Północna Etap I znajduje się w Lublinie, ul. Północna 155 (3,5 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Północna Etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku. Inwestycja składa się z 8 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 5 nowych domów o powierzchniach od 138 do 146 m2.

  Lublin, ul. Północna 155 (3,5 km od centrum Lublina)

  Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba Domów: 5
  Powierzchnia: 138 - 146 m2
  Liczba pokoi: 4
 • Felin Park

  Inwestycja Felin Park znajduje się w Lublinie, ul. gen. Stanisława Skalskiego (5,1 km od centrum Lublina), sprzedaż prowadzi Lalak Development Sp. z o.o.. Inwestycja Felin Park jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 72 lokale mieszkalne o powierzchni 81 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Lublin, ul. gen. Stanisława Skalskiego (5,1 km od centrum Lublina)

  Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba Mieszkań: 1
  Powierzchnia: 81 m2
  Liczba pokoi: 5
 • Osiedle Aura II etap III

  Inwestycja Osiedle Aura II etap III znajduje się w Lublinie, ul. Józefa Franczaka „ Lalka” (4,1 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Grupa Developer Lublin. Inwestycja Osiedle Aura II etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 76 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 31 do 72 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Lublin, ul. Józefa Franczaka „ Lalka” (4,1 km od centrum Lublina)

  Przedsprzedaż

  Start przedsprzedaży!

  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Powierzchnia: 31 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4

Zobacz co możesz zrobić dalej