Znaleziono 4 oferty promocyjne na Podgórzu Duchackim

 • Badurskiego 9

  Inwestycja Badurskiego 9 znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Badurskiego 9 (6,7 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera GMC Development Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Badurskiego 9 jest w trakcie przygotowań z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 89 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 27 do 92 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Badurskiego 9 (6,7 km od centrum Krakowa)

  Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Termin oddania: 3 kw. 2023
  Liczba Mieszkań: 89
  Powierzchnia: 27 - 92 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
 • Słoneczna Macedonia

  Inwestycja Słoneczna Macedonia znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Macedońska (5,1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Grupa Deweloperska START. Inwestycja Słoneczna Macedonia jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 36 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 40 do 88 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Macedońska (5,1 km od centrum Krakowa)

  Promocja

  Promocja w inwestycji Słoneczna Macedonia dla mieszkań 2-pokojoiwych 40m2

  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba Mieszkań: 30
  Powierzchnia: 40 - 88 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
 • Lokum Vista

  Inwestycja Lokum Vista znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Walerego Sławka (4,6 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Lokum Deweloper. Inwestycja Lokum Vista jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 242 lokale mieszkalne o powierzchniach od 36 do 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Walerego Sławka (4,6 km od centrum Krakowa)

  Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba Mieszkań: 75
  Powierzchnia: 36 - 89 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
 • mieszkania przy chmielnej

  Inwestycja mieszkania przy chmielnej znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Chmielna (5,7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Miastologia. Inwestycja mieszkania przy chmielnej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku. Inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchni 64 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Chmielna (5,7 km od centrum Krakowa)

  Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba Mieszkań: 7
  Powierzchnia: 64 m2
  Liczba pokoi: 4

Zobacz co możesz zrobić dalej