Znaleziono 2 oferty promocyjne w Ożarowie Mazowieckim

 • Osiedle Zacisze

  Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Zacisze znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Hallera 8 (5,5 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Herit Development Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Zacisze jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 8 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 6 nowych domów o powierzchni 195 m2.

  warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, ul. Hallera 8 (5,5 km od Warszawy)

  Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba Domów: 6
  Powierzchnia: 195 m2
  Liczba pokoi: 5
 • Apartamenty Home Premium

  Inwestycja Apartamenty Home Premium znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Dmowskiego (4,3 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Home Premium Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Apartamenty Home Premium jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 91 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 43 do 82 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, ul. Dmowskiego (4,3 km od Warszawy)

  Przedsprzedaż

  Mieszkania w Ożarowie Mazowieckim, zaprojektowane sercem

  Tylko teraz, dla pierwszych klientów: wyjątkowe ceny miejsce postojowe na zewnątrz w cenie unikatowa możliwość rearanżacji ścian i instalacji. Jedynie ...

  Promocja obowiązuje od 30.06.2020

  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba Mieszkań: 43
  Powierzchnia: 43 - 82 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4

Zobacz co możesz zrobić dalej