Znaleziono 3 oferty promocyjne w Rzeszowie

 • Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty

  Inwestycja Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty znajduje się w Rzeszowie, ul. Kornela Makuszyńskiego (5,6 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Hegra Deweloper Jarosław Szczypek. Inwestycja Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchni 58 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

  Rzeszów, ul. Kornela Makuszyńskiego (5,6 km od centrum Rzeszowa)

  Promocja

  Promocja Cenowa Na Start !!!

  W związku z rozpoczęciem sprzedaży II etapu w inwestycji Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty, wprowadzamy w Budynku B ceny promocyjne na wszystkie ...

  Promocja obowiązuje od 29.06.2017

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba Mieszkań: 2
  Powierzchnia: 58 m2
  Liczba pokoi: 3
 • Dworskie Ogrody

  Inwestycja Dworskie Ogrody znajduje się w Rzeszowie, ul.Krakowska (3 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera BS Deweloper Sp. z o. o.. Inwestycja Dworskie Ogrody została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 60 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 57 do 84 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

  Rzeszów, ul.Krakowska (3 km od centrum Rzeszowa)

  Promocja

  Miejsce postojowe naziemne gratis do każdego mieszkania!

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba Mieszkań: 50
  Powierzchnia: 57 - 84 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
 • Nowe Zalesie

  Inwestycja Nowe Zalesie znajduje się w Rzeszowie, ul. Bernackiego (4,8 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Eresidence. Inwestycja Nowe Zalesie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 44 lokale mieszkalne o powierzchniach od 41 do 43 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

  Rzeszów, ul. Bernackiego (4,8 km od centrum Rzeszowa)

  Promocja

  Promocja!

  OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE W BUDYNKU „A" Z OGRÓDKIEM O PODWYŻSZONYM STANDARDZIE !

  Promocja obowiązuje od 08.07.2015

  Gotowe do zamieszkania
  Powierzchnia: 41 - 43 m2
  Liczba pokoi: 2

Zobacz co możesz zrobić dalej