Znaleziono 3 oferty promocyjne na Wilanowie

 • Tulip Wilanów

  Inwestycja Tulip Wilanów znajduje się na Zawadach, ul. Syta 92 (10 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o.. Inwestycja Tulip Wilanów jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 150 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 46 do 98 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

  Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Syta 92 (10 km od centrum Warszawy)

  Promocja

  Wybierz osiedle z prywatnym ogrodem w zielonej części Wilanowa od 8900zł/m2

  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba Mieszkań: 74
  Powierzchnia: 46 - 98 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
 • Hampton Residence Wilanów

  Inwestycja z domami jednorodzinnymi Hampton Residence Wilanów znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Hlonda (9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Green House Development. Inwestycja Hampton Residence Wilanów jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 26 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 44 nowe domy o powierzchniach od 192 do 288 m2.

  Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Hlonda (9 km od centrum Warszawy)

  Promocja

  II etap już w sprzedaży! Śpiesz się!

  Szanowni Państwo, z radością informujemy o uruchomieniu sprzedaży II etapu osiedla rezydencji w Miasteczku Wilanów. Ze względu na duże zainteresowanie ...

  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba Domów: 44
  Powierzchnia: 192 - 288 m2
  Liczba pokoi: 4 - 7
 • Bulwary Augustówka

  Inwestycja Bulwary Augustówka znajduje się na Augustówce, ul. Augustówka (6,9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Inwest. Inwestycja Bulwary Augustówka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 152 lokale mieszkalne o powierzchni 74 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Augustówka (6,9 km od centrum Warszawy)

  Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba Mieszkań: 2
  Powierzchnia: 74 m2
  Liczba pokoi: 3

Zobacz co możesz zrobić dalej