Apartament na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 17,4 m²

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Żoliborz Business Concept Sp. z o.o.

Powierzchnia
17 m²
Pokoje
1
Piętro
2

Termin oddania

3 kw. 2022

Zobacz rzut

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty znajdujące się w inwestycji Żoliborz Business Concept są przeznaczone pod zakup inwestycyjny, mają gwarantowaną stopę zwrotu (7%). Obsługą inwestycji zajmuje się wyspecjalizowana firma zarządzająca.

  • Gwarancja zysku

    7%

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:M41
Ceny apartamentów:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:17 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (154 miejsca).
  • miejsca postojowe naziemne (65 miejsc).
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:apartament znajduje się w inwestycji Żoliborz Business Concept, w której dostępnych jest jeszcze 29 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 1 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 17 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Żoliborz Business Concept na Sadach Żoliborskich przy ul. Powązkowska/Krasińskiego (4.7 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Żoliborz Business Concept Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 149 nowych apartamentów, na sprzedaż pozostają 32 o powierzchni od 17 do 41 m², w budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Żoliborz Business Concept jest w trakcie przygotowań z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy apartament o oznaczeniu M41 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowy. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W apartamencie znajduje się 1 pokój, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Żoliborz Business Concept Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne (154 miejsca) oraz miejsca postojowe naziemne (65 miejsc).

Żoliborz Business Concept to nowoczesny i luksusowy kompleks usytuowany w zielonym sercu Warszawy – w dzielnicy Żoliborz u zbiegu ulic Powązkowskiej, Krasińskiego, Elbląskiej.Składa się z mikroapartamentów inwestycyjnych, biur, lokali usługowych oraz *** gwiazdkowego hotelu.Budynek będzie posiadał wiele udogodnień, spełniających potrzeby najbliższego otoczenia, takich jak fitness club, restauracja, kawiarnia, sklep spożywczy, drogeria czy pralnia.ŻOLIBORZ BUSINESS CONCEPT MIKROAPARTAMENTYInwestycja Żoliborz Business Concept oferuje w pełni wykończone i wyposażone „pod klucz” mikroapartamenty inwestycyjne. Mikroapartamenty to niewielkie lokale o wysokim standardzie wykończenia, a ich powierzchnia (od 16 m2 do 41 m2 ) jest gwarantem przystępnej ceny. Nabywając mikroapartament można w całości odzyskać podatek VAT.Mikroapartamenty to idealna opcja tak dla początkujących jak i doświadczonych inwestorów pragnących zdywersyfikować swoje inwestycyjne portfolio. Są także mądrym rozwiązaniem dla tych, którzy nie planują przeznaczać na nieruchomość zbyt dużych środków.Zakup mikroapartamentu z pakietem wykończeniowym gwarantuje 7% zysk w skali roku - i to przez okres 10 lat!ZABEZPIECZ SWOJĄ EMERYTURĘ JUŻ DZIŚ!

Apartament znajduje się w inwestycji Żoliborz Business Concept, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 29 podobnych nowych apartamentów.

Lokalizacja inwestycji Żoliborz Business Concept

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

W odległości 50 metrów od inwestycji Żoliborz Business Concept znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ELBLĄSKA 04.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Żoliborz Business Concept znajduje się 71 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza ks. Czartoryskiego w odległości 400m, Lxiv Liceum Ogólnokształcące W Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 18 w odległości 400m, Szkoła Podstawowa nr 92 im. J. Brzechwy w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się RehaMir Rehabilitacja, w odległości 150 m znajduje się Przychodnia Elbląska (Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz), w odległości 150 m znajduje się Przychodnia Rejonowo Specjalistyczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 200 m znajduje się Kościół Świętego Jozafata, w odległości 400 m znajduje się Sofa - Sceniczy Otwarty Festiwal Artystyczny, w odległości 800 m znajduje się Kościół Św. Jozafata.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Gepard. Uczniowski Klub Sportowy , w odległości 750 m znajduje się C.W.K.S. Legia Warszawa Sekcja Jeździecka Skoków, w odległości 1050 m znajduje się Centrum Wellness. Kaczorek H..

Data publikacji: 21.07.2017

Data aktualizacji: 06.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie