Żoliborz Business Concept

Condohotel

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezŻoliborz Business Concept Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 370 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Dom Pod Szóstką(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Ficowskiego 6 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 650/m2
  Dom Pod Szóstką
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 77 - 80 m2
  Liczba pokoi: 3
  NAPOLLO
 • Żoliborz Artystyczny(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, pl. Czesława Niemena 1 (4.3 km od centrum Warszawy)
  Żoliborz Artystyczny
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 264
  Powierzchnia: 31 - 202 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 48 ofert
  Dom Development S.A.
 • Osiedle przy Arkadii(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Powązki, ul. Kłopot 4 (3.7 km od centrum Warszawy)
  Osiedle przy Arkadii
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 27 - 50 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Dantex

Opis Inwestycji

Żoliborz Business Concept to nowoczesny i luksusowy kompleks usytuowany w zielonym sercu Warszawy – w dzielnicy Żoliborz u zbiegu ulic Powązkowskiej, Krasińskiego, Elbląskiej.Składa się z mikroapartamentów inwestycyjnych, biur, lokali usługowych oraz *** gwiazdkowego hotelu.Budynek będzie posiadał wiele udogodnień, spełniających potrzeby najbliższego otoczenia, takich jak fitness club, restauracja, kawiarnia, sklep spożywczy, drogeria czy pralnia.ŻOLIBORZ BUSINESS CONCEPT MIKROAPARTAMENTYInwestycja Żoliborz Business Concept oferuje w pełni wykończone i wyposażone „pod klucz” mikroapartamenty inwestycyjne. Mikroapartamenty to niewielkie lokale o wysokim standardzie wykończenia, a ich powierzchnia (od 16 m2 do 41 m2 ) jest gwarantem przystępnej ceny. Nabywając mikroapartament można w całości odzyskać podatek VAT.Mikroapartamenty to idealna opcja tak dla początkujących jak i doświadczonych inwestorów pragnących zdywersyfikować swoje inwestycyjne portfolio. Są także mądrym rozwiązaniem dla tych, którzy nie planują przeznaczać na nieruchomość zbyt dużych środków.Zakup mikroapartamentu z pakietem wykończeniowym gwarantuje 7% zysk w skali roku - i to przez okres 10 lat!ZABEZPIECZ SWOJĄ EMERYTURĘ JUŻ DZIŚ!

Inwestycja Żoliborz Business Concept znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Powązkowska/Krasińskiego (4.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Żoliborz Business Concept Sp. z o.o..

Inwestycja Żoliborz Business Concept jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 149 nowych apartamentów. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Żoliborz Business Concept pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 17 do 41 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Żoliborz Business Concept Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (154 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (65 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 149 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (154 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne (65 miejsc).
Udogodnienia: monitoring, klub fitness, recepcja, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Condohotel

Lokalizacja inwestycji Żoliborz Business Concept

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Żoliborz Business Concept mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Żoliborz Business Concept znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Elbląska 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Żoliborz Business Concept znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Edu Flaming w odległości 260 m, Niepubliczne "Wesołe Przedszkole TPD" im. Marii Kownackiej w odległości 260 m, Przedszkole Genialne Dzieciaki w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Żoliborz Business Concept jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Elbląska w odległości 160 m, Luxmed Onkologia w odległości 250 m, Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Żoliborz Business Concept składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Lewiatan, w odległości 330 m znajduje się Fresh market, w odległości 390 m znajduje się Sklep MACIEK "Społem".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Żoliborz Business Concept w odległości 370 m znajduje się Zdrofit, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.07.2017

Data aktualizacji: 17.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie