Wysoka

wykończenie mieszkań pod klucz

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY SKOD WLAZIŃSKI ZBIGNIEW

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Nowe mieszkania na sprzedażMieszkania na skraju wsi Wysoka w ścisłym centrum atrakcyjnego turystycznie rejonu M.R.U.Przestrzeń, las, czyste jezioro i rekreacyjny charakter zabudowy działki – wszystko to daje możliwość zamieszkania tu z większą przyjemnością niż w typowym miejskim bloku osiedlowym.Natomiast wadą oczywistą jest choć kilkunastominutowy ale dojazd do kina, urzędu, lekarza lub z dziećmi do żłobka lub przedszkola. Dlatego oferta nie jest kierowana do młodych małżeństw lecz dla osób po aktywności zawodowej, „wolnych zawodów” lub pracujących przez Internet. Wszystkich tych którzy uciążliwość miasta chcą i mogą zamienić na zdrowszy i przyjemniejszy tryb życia.Budynek wielorodzinny;Można tu znaleźć towarzystwo innych osób jak i miejsca ustronne. Zrobienie grilla na działce lub rozwieszenie hamaka nie wygląda tu dziwnie i można tu mieć wrażenie długich wakacji.Tym bardziej że nie spada na nas obowiązek utrzymania działki i budynku w należytym stanie jak na posesjach indywidualnych.

Inwestycja Wysoka znajduje się w Wysokiej, ul. Wysoka 70 (36.7 km od Gorzowa Wielkopolskiego), została zrealizowana przez dewelopera ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY SKOD WLAZIŃSKI ZBIGNIEW.

Inwestycja Wysoka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wysoka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 39 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 4 950 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY SKOD WLAZIŃSKI ZBIGNIEW przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (19 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena do uzgodnienia.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: cena do uzgodnienia.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (19 miejsc): wiata.
Udogodnienia: plac zabaw, przystań dla łodzi, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, boisko, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, własne ujęcie wody, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, staw.

Lokalizacja inwestycji Wysoka

Województwo lubuskie zajmuje powierzchnię 13 987,88 kilometrów kwadratowych. Siedzibą Wojewody jest miasto Gorzów Wielkopolski, zaś władz samorządu województwa - Zielona Góra. Dzielnica powołana do życia została w 1999 roku. Zajmuje teren dawnego województwa gorzowskiego i zielonogórskiego oraz niewielkiej części leszczyńskiego. Województwo Lubuskie posiada największą lesistość w skali kraju, aż 49 procent.

Data publikacji: 23.01.2020

Data aktualizacji: 16.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie