Apartament na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 73 m²

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY SKOD WLAZIŃSKI ZBIGNIEW

Powierzchnia
73 m²
Pokoje
3
Piętro
1

Termin oddania

3 kw. 2019

Zobacz rzut

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Apartamenty wakacyjne - Wysoka są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:6
Ceny apartamentów (brutto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:73 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne: zadaszone.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:nieruchomość bezczynszowa.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:apartament znajduje się w inwestycji Apartamenty wakacyjne - Wysoka, w której dostępne są jeszcze 2 podobne oferty.

Opis oferty

Nowy 3 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 73 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty wakacyjne - Wysoka przy ulicy w Wysokiej, ul. Wysoka 70 (36.4 km od Gorzowa Wielkopolskiego). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY SKOD WLAZIŃSKI ZBIGNIEW.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 6 nowych apartamentów, na sprzedaż pozostaje 6 o powierzchni od 39 do 73 m², w budynku są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Apartamenty wakacyjne - Wysoka jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy apartament o oznaczeniu 6 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowy. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W apartamencie znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY SKOD WLAZIŃSKI ZBIGNIEW przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Apartamenty wakacyjne – WysokaWieś Wysoka, gmina Międzyrzecz, woj. LubuskieLokalizacja budynku i rekreacyjny profil zagospodarowania działki wskazują na jego „wakacyjny charakter”.Obiekt jest jednak kompleksowo wyposażony do całorocznego zamieszkania i taki ma status prawny.Miejsce ma być nie tylko „sypialnią” ale dać przyjemność z zamieszkania i walorów otoczenia - las, jezioro, przestrzeń .Obiekt na skraju turystycznie zorientowanej wsi Wysoka , która oprócz wyjątkowego położenia na półwyspie jeziora i będących atrakcją turystyczną potężnych bunkrów- posiada :- dwie plaże i miejsce rekreacji- siłownię plenerową- kort tenisowy- pole campingoweBudynek zapewnia niskie koszty eksploatacyjne, kwestie bezpieczeństwa i komfort zamieszkania- ogrzewanie i klimatyzacja – pompy ciepła- oczyszczalnia ścieków- wentylacja mechaniczna- oprócz sieciowego własne ujęcie wody- monitoring- wiata garażowa na 12 stanowisk- miejsce rekreacyjne (kuchnia letnia plus miejsce biesiad)- basen ekologicznyNatomiast dodatkowo istotny rys historyczny działki i centralne położenie w największej atrakcji turystycznej woj. Lubuskiego MRU daje możliwość komercyjnego wykorzystania lokali.Wachlarz możliwości wykorzystania mieszkań jest rozległy.

Apartament znajduje się w inwestycji Apartamenty wakacyjne - Wysoka, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 2 podobne nowe apartamenty.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty wakacyjne - Wysoka

Nieruchomość w granicach modnej, turystycznie zorientowanej wsi Wysoka bez bezpośredniego sąsiedztwa innych zabudowań. Działka w odległości kilkadziesiąt metrów od czystego jeziora. Z trzech stron otoczona terenem lasów państwowych. W najbliższej okolicy szlaki kajakowe, trasy rowerowe i piesze, lasy jeziora a dla miłośników mocnych wrażeń i tajemnic kilkanaście potężnych poniemieckich bunkrów.

Województwo lubuskie zajmuje powierzchnię 13 987,88 kilometrów kwadratowych. Siedzibą Wojewody jest miasto Gorzów Wielkopolski, zaś władz samorządu województwa - Zielona Góra. Dzielnica powołana do życia została w 1999 roku. Zajmuje teren dawnego województwa gorzowskiego i zielonogórskiego oraz niewielkiej części leszczyńskiego. Województwo Lubuskie posiada największą lesistość w skali kraju, aż 49 procent.

Data publikacji: 17.06.2019

Data aktualizacji: 25.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie