Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 60,3 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Zagnańska 84 – „Nowa Inwestycja” Spółka z o.o. Sp. k.

Powierzchnia
60 m²
Pokoje
3
Piętro
1

Termin oddania

3 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:B2/12
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:60 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 4 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:265 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Patio Vita Etap I, w której dostępnych jest jeszcze 30 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Patio Vita Etap I przy ulicy w Kielcach, ul. Zagnańska (2.2 km od centrum Kielc). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Zagnańska 84 – „Nowa Inwestycja” Spółka z o.o. Sp. k..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 105 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 46 o powierzchni od 41 do 83 m², w budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Patio Vita Etap I jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B2/12 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 265 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Zagnańska 84 – „Nowa Inwestycja” Spółka z o.o. Sp. k. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Po co „stać przed wyborem”, kiedy można mieć wszystko dzięki zamieszkaniu w osiedlu „Patio Vita”.Osiedle będzie się składało z dwóch budynków. W etapie pierwszym znajdzie się 105 mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 27m2 do ponad 80m2 wraz z podziemnymi miejscami postojowymi. Przewidzieliśmy komórki lokatorskie i pomieszczenie na rowery. Architekci zadbali o duże przeszklenia w mieszkaniach zgodne z aktualnymi trendami architektonicznymi w większych miastach. Istnieje możliwość łączenia mieszkań.Każde mieszkanie będzie posiadać własny balkon lub duży taras. Mieszkania kilku pokojowe dysponować będą kilkoma tarasami lub jednym dużym, tak aby z większości pomieszczeń był do niego dostęp. Elegancka, ażurowa balustrada zapewni intymność lokatorom przy jednoczesnym wystarczającym doświetleniu mieszkań. Drewniana podłoga na tarasie przyniesie zaskakujące wrażenie letniego ogrodu oraz stworzy eleganckie i wygodne miejsce do odpoczynku. Bosą stopą będzie można przejść o poranku z własnej sypialni na taras bez narażenia się na niemiłe wrażenia przy kontakcie z typową zimną posadzką balkonową.Mieszkania na parterze mogą być – na życzenie klienta – z łatwością dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a większość tych mieszkań posiadać będzie kameralne ogródki, idealne do odpoczynku. Wejście do mieszkania, zarówno z klatki schodowej, jak i z ogrodu, zostanie pozbawione jakichkolwiek utrudnień w postaci schodów.W budynku zainstalujemy nowoczesne cichobieżne windy zapewniające komunikację z garażu do każdej kondygnacji. Budynek będzie podłączony do miejskiej sieci cieplnej, zainstalowane energooszczędne oświetlenie w częściach wspólnych budynków. Aby zwiększyć komfort mieszkańców wszystkie biegi schodowe wyizolowane będą akustycznie.Całe osiedle będzie ogrodzone, z osiedlową bramą wjazdową zdalnie sterowaną.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Patio Vita Etap I, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 30 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Patio Vita Etap I

Patio Vita powstanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Kielc - między ulicami Zagnańską, Okrzei i Jesionową - dosłownie kilka minut piechotą od centrum miasta, blisko terenów spacerowych Zalewu Kieleckiego. Co ważne, osiedle nie będzie sąsiadowało bezpośrednio z żadną ruchliwą ulicą, lecz pozostanie osłonięte otaczającymi blokami mieszkalnymi. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkańcy znajdą przedszkole, przychodnie, przystanki autobusowe - wszystko na wyciągnięcie ręki. W perspektywie najbliższych kilku lat będzie to najnowocześniejszy rejon mieszkalny Kielc. Około 1-2 minuty od inwestycji znajduje się przystanek (Zagnańska 1). Autobusy, które jadą w kierunku Galerii Echo, Politechniki, Sieje, Klonowa, Częstochowska – US , w różnych kierunkach to: 6, 7, 9, 12, 32, 33, 34, 36, 37, 44, 51, 53, 100, 106, 111, 114, N2 – nocny.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

W odległości 100 metrów od inwestycji Patio Vita Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zagnańska I.

Data publikacji: 18.12.2017

Data aktualizacji: 05.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie