Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 90,91 m² - numer M.3.7

Gdynia, Śródmieście, ul. Jana z KolnaInwestycja: Rezydencja Plac KaszubskiDeweloper: Yareal Polska Sp. z o. o.

Rezydencja Plac Kaszubski

2 zdjęcia

Rezydencja Plac Kaszubski
Termin oddania:
4 kw. 2022
Ilość pokoi:
3 pokoje
Metraż:
90,91 m²
Piętro:
3 piętro
Wysokość pomieszczeń:
od 297 do 302 cm wysokości
Ilość kondygnacji:
1 poziom
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Udogodnienia
plac zabaw, inteligentny dom, patio / dziedziniec
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się morze
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Plac Kaszubski

Transport

Plac Kaszubski - Jana z Kolna - 20 m

Sklepy

Żabka - 60 m

Edukacja

Mentorzy Rozwoju Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli - 60 m

Sport

Boisko - 150 m

Zdrowie

Laguna Medical - 70 m

Rezydencja Plac Kaszubski powstaje po zachodniej stronie Placu Kaszubskiego, na rogu skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna. Inwestycja znajduje się niecały kilometr od plaży miejskiej, w której sąsiedztwie znajdują się Park Rady Europy oraz Park im. Marii i Lecha Kaczyńskich. Zaledwie 5 km dzieli inwestycję od pięknego Rezerwatu Kępa Redłowska – można tam dotrzeć spacerem bulwarem wzdłuż morza. 2 km od Inwestycji znajduje się nowo wybudowany Park Centralny.

Gdynia Śródmieście to nietypowa dzielnica, bo niemal połowę zajmuje Morze Bałtyckie. Dzieje się tak dzięki wcinającemu się w nią Portowi Wojennemu i Stoczni Gdynia. Nie dość, że dzielnica położona jest więc w bezpośrednim sąsiedztwie morza, to dodatkowo w odległości ok 100 metrów od jej granic zaczynają się Lasy Witomińskie i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Tak wyjątkowe położenie krajobrazowe nie wyklucza jednak wielkomiejskiego charakteru dzielnicy. Znajduje się tu stacja Gdynia Główna, Akwarium Gdyńskie, Statek-Muzeum Dar Pomorza, Kino Grom czy Multikino a także Miejska Hala Targowa. Na terenie 12,5 km kw mieszka 15 tys. mieszkańców. Dzielnicę od południa i zachodu ogranicza droga wojewódzka nr 468, od wschodu Morze Bałtyckie a od północy granicę wyznacza obszar portu wojskowego. Znajdują się tu również ważne, pomorskie uniwersytety, takie jak Akademia Morska, Pomorska Wyższa Szkoła Humanistyczna czy Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+
Yareal Polska Sp. z o. o. logo

W sprzedaży 111 nieruchomości w 4 inwestycjach

1 nagroda i wyróżnienie

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 14 inwestycjach

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 90,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Rezydencja Plac Kaszubski w Śródmieściu, ul. Jana z Kolna (0.8 km od centrum Gdyni).

Inwestycja jest realizowana przez Yareal Polska Sp. z o. o.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 38 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 12 ofert o powierzchni od 74 do 163 m².

W budynku jest 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Rezydencja Plac Kaszubski jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu M.3.7 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 297 do 302 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Yareal Polska Sp. z o. o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

To kameralny projekt gwarantujący komfort i poczucie bezpieczeństwa, miejsce, gdzie codzienność nabiera wyjątkowego charakteru. W budynku powstanie 38 lokali o powierzchni od 39m2 do 162m2. Wszystkie dysponują balkonem, zaś te mieszczące się na ostatnim piętrze posiadają rozległe, zapewniające prywatność tarasy. Ponadprzeciętna wysokość apartamentów (niemal 3 metry) i duże okna przekładają się na ich przestronność i jasność.

Do Rezydencji Plac Kaszubski wchodzimy od strony ulicy Jana z Kolna. Po przekroczeniu drzwi wejściowych ukazuje się elegancki hall. Do mieszkań docieramy windą bądź schodami. Na tyłach budynku znajduje się patio, które pozostaje do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Tę zaciszną, osłoniętą od ulicy przestrzeń w dużej części porasta zieleń. Wydzielono tu także plac zabaw.

Na parterze znajduje się pięć lokali usługowych. W jednym z nich planowana jest restauracja, w kolejnym może powstać kawiarnia.

Architekturę Rezydencji Plac Kaszubski cechuje elegancka, harmonijna forma. Jasna elewacja, duże, blisko siebie umiejscowione okna, zaokrąglony narożnik budynku oraz cofnięta ostatnia kondygnacja stanowią wyraźne nawiązanie do gdyńskiego modernizmu. Inspirację międzywojenną estetyką znajdziemy także wewnątrz – w klatkach schodowych z łukami, w przestrzeniach wspólnych wykończonych szlachetnymi materiałami inspirowanymi gdyńskimi tradycjami.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Rezydencja Plac Kaszubski, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 9 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 30.11.2020
Data aktualizacji: 19.10.2021
Yareal Polska Sp. z o. o. logo

Yareal Polska Sp. z o. o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Pl. Kaszubski 3

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Wtorek: 12:00 - 18:00
 • Środa: 12:00 - 18:00
 • Czwartek: 12:00 - 18:00
 • Piątek: 12:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: