Eden Włodarzewska

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezYareal Polska Sp. z o. o.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Eden Włodarzewska dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
F1
5
184,2 m²
-
H2
5
173,03 m²
-

Opis Inwestycji

Eden Włodarzewska

EDEN Włodarzewska to miejsce, w którym życie nabiera barw. Zatopione w zieleni, a jednocześnie otwarte na świat. Przyjazne dla singli i dla całych rodzin. Pogodne i towarzyskie. Jedyne w swoim rodzaju.Osiedle składa się z 6 kameralnych domów w zabudowie szeregowej oraz trzypiętrowego budynku wielorodzinnego oferującego 91 przestronnych mieszkań.Domy to oryginalne, współczesne rezydencje, gwarantujące najwyższy komfort i jakość bez kompromisów. Każdy wyposażony jest w prywatny garaż, dwa tarasy oraz 3 piętra przestrzeni mieszkalnej. W pokoju dziennym na parterze każdego z domów zaplanowano miejsca na kominki.Powierzchnia domów wynosić będzie od 176 m2 do 189 m2, a wielkość przynależnych ogródków od 56 m2 do 260 m. Wjazd do garażu podziemnego zaplanowano z terenu sąsied­niego budynku wielorodzinnego. W garażu każdego domu przewidziano pomieszczenia gospo­darcze i pralnie.

Inwestycja Eden Włodarzewska znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Włodarzewska 76 (5.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Yareal Polska Sp. z o. o..

Inwestycja Eden Włodarzewska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 5 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Eden Włodarzewska pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchniach od 173 do 184 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 173 do 184 m2 (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Yareal Polska Sp. z o. o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 4 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, inteligentny dom, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 173 do 184 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Eden Włodarzewska

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

W odległości 150 metrów od inwestycji Eden Włodarzewska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Maszynowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Eden Włodarzewska znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Wróbelek Elemelek w odległości 150m, Przedszkole Niepubliczne Motylek II w odległości 150m, Malucholandia w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Żółciak-Siwińska Agnieszka. Radioterapia, w odległości 300 m znajduje się Monika Górska - "Ctr-Center", w odległości 400 m znajduje się Centrum Probalance.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się Euronet, w odległości 500 m znajduje się Rynek Włodarzy, w odległości 600 m znajduje się Empik Cafe Sp. z o.o..

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Global Fitness, w odległości 750 m znajduje się Park Szczęśliwicki, w odległości 800 m znajduje się Gravitan Health and Sport Clubs.

Data publikacji: 27.06.2019

Data aktualizacji: 20.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie