Apartamenty Stary Tartak

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezYakan Investment

Ceny od: 5 600 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Stary Tartak dostępnych jest 11 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
2
2
41,53 m²
Parter
3
2
45,51 m²
Parter
14
2
41,36 m²
1
1
3
56,36 m²
Parter
4
3
56,21 m²
1
6
3
56 m²
1
13
3
57,41 m²
1
15
3
56,21 m²
1
7
3
53,61 m²
2
9
3
55,83 m²
2
16
3
57,24 m²
2

Opis Inwestycji

Na terenie zajmowanym przez przedwojenny Tartak należący do Alberta Millenet, w bliskim sąsiedztwie jeziora Drwęckiego rozpoczęła się kolejna nasza inwestycja pod nazwą „Apartamenty Stary Tartak”.Wszystkie detale, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz będą wykonane z najwyższą precyzją oraz wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Nie jest też bez znaczenia teren naszej inwestycji, który zawsze pozostawiamy naszym klientom zagospodarowany zielenią.Apartamenty Stary Tartak to inwestycja skierowana do osób, które lubią łączyć tradycję z nowoczesnością.Położony jest w cichej okolicy sąsiadującej z zabudową jednorodzinną.Spółka Yakan Investment jest „córką” Spółki YAKAN i została powołana w celu realizacji inwestycji budowlanych. Apartamenty Stary Tartak to druga inwestycja powstała w OstródzieSpółka Yakan powstała w 2004 roku na bazie Spółki „Piekarski”. Główną działalnością jest import, ma również na swoim koncie inwestycje budowlane - są to dwa magazyny, które powstały na potrzeby własne oraz pod wynajem innym podmiotom gospodarczym. Obecnie Spółka Yakan jest w trakcie rewitalizacji zabytkowej kamienicy w Olsztynie z przeznaczeniem na apartamenty mieszkalne.

Inwestycja Apartamenty Stary Tartak znajduje się w Ostródzie, ul. 3 maja (28.4 km od Olsztyna), jest realizowana przez dewelopera Yakan Investment.

Inwestycja Apartamenty Stary Tartak jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Stary Tartak pozostało na sprzedaż 11 mieszkań o powierzchniach od 41 do 57 metrów kwadratowych w cenie od 5 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 46 m2 (3 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 57 m2 (8 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Yakan Investment przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 41 do 57 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 600 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Stary Tartak

Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana, w pobliżu znajduje się szkoła przedszkole czy sklepy. Znajdziemy również kryte korty tenisowe, stadion miejski, restauracje, promenadę Ostródzka czy amfiteatr. Ostródzkie zakamarki Różnorodność atrakcji znajdujących się w Ostródzie i okolicach sprawia, że bez względu na porę roku każdy z Was znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich. Kilometry alejek spacerowych, promenada usytuowana wzdłuż jeziora Drwęckiego, a także Zamek Krzyżacki czy Wieża Bismarcka – to zaledwie niewielka część tego co oferuje nam ta część Mazur. Kraina Tysiąca Jezior Położona nad Jeziorem Drwęckim Ostróda to idealne miejsce dla entuzjastów sportów wodnych. Wyciąg nart wodnych oraz surfing w sezonie letnim cieszą się coraz większą popularnością. Nie brakuje atrakcji dla wielbicieli spływów kajakowych nurtem Drwęcy, Iłgi i Maruzki. Rozrywka na świeżym powietrzu Regionalne specjały zdecydowanie lepiej smakują na świeżym powietrzu, dlatego nieopodal promenady restauracje rozstawiają swoje ogródki na zewnątrz, gdzie możecie rozkoszować się zarówno krajobrazem jak i smakołykami. Letnie wieczory umilą liczne koncerty, spektakle oraz kabarety odbywające się w amfiteatrze. Sportowy klimat Oprócz licznych atrakcji wodnych, znajdziecie w okolicy korty tenisowe, ściankę wspinaczkową czy całoroczne lodowisko. Dla fanów piłki nożnej polecamy zajrzeć w sezonie na licznie odbywające się mecze na murawie pobliskiego stadionu. Zimową porą warto wybrać się do pobliskiego ośrodka narciarskiego Kurza Góra.

Ostróda to liczące ok. 35 tysięcy mieszkańców miasto, położone w województwie warmińsko-mazurskim. Leży na Mazurach, na Pojezierzu Iławskim, nad Jeziorem Drwęckim. Miasto posiada bardzo zróżnicowany krajobraz. W północno-wschodniej części znajdują się wielkie kompleksy leśne oraz charakterystyczne jeziora polodowcowe, połączone kanałami i rzeczkami. Licznie przybywający do Ostródy turyści mogą liczyć na korzystanie z dóbr natury, w tym licznych szlaków pieszych i rowerowych, które przebiegają zarówno przez miasto, jak i jego malownicze okolice. Najchętniej odwiedzanym miejscem w Ostródzie jest Zamek Krzyżacki. Dużą popularnością cieszą się również plaże miejskie, Jezioro Tabórz oraz Jezioro Drwęckie.

Komunikacja

Ostróda jest ważnym węzłem dróg krajowych. Droga krajowa nr 7 oraz trasa E77 przebiegają przez Gdańsk, Elbląg, Warszawę czy Katowice. Droga krajowa nr 15 łączy Ostródę z Toruniem, Gnieznem oraz Krakowem a droga nr 16 przejeżdża przez Grudziądz, Olsztyn, Mrągowo oraz Augustów. Ważnym elementem jest również linia kolejowa nr 353, która zapewnia dojazd na trasie: Poznań Wschód- Żeleznodorożnyj.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Stary Tartak mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Apartamenty Stary Tartak znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3 Maja.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Stary Tartak znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Pod dębami" w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Stary Tartak składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Stary Tartak w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Lodowisko, w odległości 260 m znajduje się Korty tenisowe.

Data publikacji: 04.11.2020

Data aktualizacji: 04.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie