Apartamenty Stary Tartak II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. 3-go Maja, oferowane bezpośrednio przez Yakan Investment

Ostróda, ul. 3-go Maja

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Stary Tartak II

3 zdjęcia

Apartamenty Stary Tartak II
Apartamenty Stary Tartak II
Apartamenty Stary Tartak II

Najbliższe inwestycje

 • Marina Ostróda
  od: 9 000 zł/m2

  Marina Ostróda

  TJ Group Development

  Mieszkanie Ostróda
  ul. Sowińskiego
  25.3 km od Iławy
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 33-121 m2
  • Mieszkań: 26
  • Pokoje: 1-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • jezioro

Opis Inwestycji

Inwestycja Apartamenty Stary Tartak II jest kontynuacją inwestycji Apartamenty Stary Tartak i usytuowana jest przy ul. 3-go Maja 17D.

Jest to kameralny dwukondygnacyjny budynek z 18 mieszkaniami o powierzchni od 44 m2 do 81 m2. W budynku przewidziane są 24 miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Kładziemy bardzo duży nacisk na wygląd wnętrz części wspólnych, które wykańczamy przy użyciu materiałów o wysokiej jakości. Tereny naszych inwestycji pozostawiamy dla naszych klientów zagospodarowane zielenią.

Inwestycja Apartamenty Stary Tartak II znajduje się w Ostródzie, ul. 3-go Maja (25.8 km od Iławy), jest realizowana przez Yakan Investment.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Stary Tartak II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Yakan Investment przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Położenie Apartamentów Stary Tartak II oferuje swoim przyszłym mieszkańcom wiele atrakcji, dzięki którym mogą aktywnie planować swój wolny czas. Zielenią kusi Park Collisa, który jest położony zaledwie 100m od naszej inwestycji. Promenada położona 5min drogi od Apartamentów Stary Tartak II nie tylko skłania do spacerowania, prawie 30 km tras rowerowych daje nam możliwości aktywnego spędzania czasu. Miłośników kultury ucieszy fakt, iż w pobliżu znajduje się Amfiteatr, w którym odbywają się koncerty, występy kabaretowe czy też teatralne.

Ostróda to liczące ok. 35 tysięcy mieszkańców miasto, położone w województwie warmińsko-mazurskim. Leży na Mazurach, na Pojezierzu Iławskim, nad Jeziorem Drwęckim. Miasto posiada bardzo zróżnicowany krajobraz. W północno-wschodniej części znajdują się wielkie kompleksy leśne oraz charakterystyczne jeziora polodowcowe, połączone kanałami i rzeczkami. Licznie przybywający do Ostródy turyści mogą liczyć na korzystanie z dóbr natury, w tym licznych szlaków pieszych i rowerowych, które przebiegają zarówno przez miasto, jak i jego malownicze okolice. Najchętniej odwiedzanym miejscem w Ostródzie jest Zamek Krzyżacki. Dużą popularnością cieszą się również plaże miejskie, Jezioro Tabórz oraz Jezioro Drwęckie.

Komunikacja

Ostróda jest ważnym węzłem dróg krajowych. Droga krajowa nr 7 oraz trasa E77 przebiegają przez Gdańsk, Elbląg, Warszawę czy Katowice. Droga krajowa nr 15 łączy Ostródę z Toruniem, Gnieznem oraz Krakowem a droga nr 16 przejeżdża przez Grudziądz, Olsztyn, Mrągowo oraz Augustów. Ważnym elementem jest również linia kolejowa nr 353, która zapewnia dojazd na trasie: Poznań Wschód- Żeleznodorożnyj.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Stary Tartak II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Stary Tartak II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Apartamenty Stary Tartak II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3 Maja.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Stary Tartak II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Stary Tartak II znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Pod dębami" w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Stary Tartak II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Stary Tartak II w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Lodowisko, w odległości 270 m znajduje się Korty tenisowe.

Data publikacji: 17.11.2021
Data aktualizacji: 26.05.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: