Dożynkowa 43

3 zdjęcia

Dożynkowa 43
Dożynkowa 43
Dożynkowa 43

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Dożynkowa 43 dostępnych jest 11 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (11)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • instalacja fotowoltaiczna

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 11 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne oraz garaże w bryle budynku.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 11 domów szeregowych.

Powierzchnie domów:

122 m².

Ceny domów:

  • kształtują się w zakresie od 1 500 000 do 1 800 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 287 do 14 744 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Kameralne domy jednorodzinne na Klecinie to idealny wybór dla osób poszukujących swojego miejsca w spokojnej części miasta, bliżej natury. Największym atutem Dożynkowej 43 jest bliskość rzeki Ślęzy – zaledwie 200 metrów od domu.

Domy na Klecinie są idealnym rozwiązaniem dla osób szukających balansu między miastem a terenami zielonymi. Dożynkowa 43 oferuje zaciszną lokalizację tuż przy rzece i terenach zielonych, a jednocześnie daje możliwość szybkiego dojazdu do najważniejszych punktów w mieście, skorzystania z bogatej oferty usług i placówek edukacyjnych.

W inwestycji powstanie 11 ekologicznych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Każdy z nich to około 122 mkw. komfortowej przestrzeni mieszkalnej na dwóch kondygnacjach. Do każdego domu przynależy ogród - od ok. 44 do 165 mkw. oraz garaż i dodatkowe miejsce parkingowe. Dożynkowa 43 to także ekologiczne budownictwo. Na dachach znajdą się panele fotowoltaiczne, a przy każdym domu - zbiornik retencyjny.

Inwestycja Dożynkowa 43 znajduje się na Klecinie, ul. Dożynkowa 43 (5.6 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Dożynkowa 43 w sprzedaży jest 11 nowych domów o powierzchni 122 metrów kwadratowych, w cenie od 1 500 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni 122 m2 w cenie od 1 500 000 zł (11 domów)

Dla przyszłych mieszkańców Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Dożynkową 43 dzieli zaledwie 200 metrów od nabrzeża rzeki Ślęzy. Wystarczy 5-minutowy spacer, by zrelaksować się na łonie natury. Dodatkowo w odległości 1,6 km od inwestycji znajduje się kolejny teren zielony – Park Kleciński. Na osiedlu trwa rozbudowa sieci komunikacyjnej. Obecnie mieszkańcy mają do dyspozycji tramwaje i autobusy. Niedawno przy pętli tramwajowej powstał także parking Park&Ride. Kolejną planowaną inwestycją jest przystanek kolejowy Wrocław-Klecina. Klecina to osiedle przyjazne rodzinom z dziećmi. Nie tylko ze względu na tereny zielone, ale także na pobliskie placówki edukacyjne. W promieniu 1 km od Dożynkowej 43 znajdują się dwa przedszkole, a nieco dalej – szkoła podstawowa oraz szkoły języków obcych.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dożynkowa 43?

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dożynkowa 43 w odległości 310 m znajduje się Basen, w odległości 380 m znajduje się Basen, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.03.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Klecinie

Oferty na Klecinie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: