Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 109,25 m² - numer 2B.M6

Wrocław, Psie Pole, Karłowice, ul. Potockiego 25Inwestycja: Potockiego 25Deweloper: Wrocław Investment

Potockiego 25

13 zdjęć

Potockiego 25
Termin oddania:
Gotowe
Ilość pokoi:
4 pokoje
Metraż:
109,25 m²
Piętro:
2 piętro
Strona świata:
wschód, zachód, północ
Wysokość pomieszczeń:
260 cm wysokości
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
dostępne: w kondygnacjach podziemnych
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku
Udogodnienia
monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji Potockiego 25

Przystanek Autobusowy - 210 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

6 placówek edukacyjnych, 3 place zabaw, 1 kawiarnia lub restauracja, 1 sklep, 4 obiekty sportowe

Potockiego 25 to szczególny adres położony w „mieście ogrodzie” – wrocławskich Karłowicach. Jeśli cenią Państwo spokój, bliskość przyrody oraz komfort oparty na nowoczesnych rozwiązaniach – ta lokalizacja będzie idealnym wyborem. Na skrzyżowaniu ulic Wacława Potockiego i Adolfa Dygasińskiego, wśród zieleni drzew dzielnicy willowej położonej nad Odrą, powstaje wyjątkowa, prestiżowa inwestycja. Stąd krótkim spacerkiem będą Państwo mogli udać się na relaks w pięknym parku Jana Kasprowicza. Tylko 50 metrów będzie dzielić Państwa od wycieczki po odrzańskich wałach. Ścieżki rowerowe, skwery, wielkie polany i ogródki działkowe…brzmi jak mieszkanie na wsi, a przecież to centrum Wrocławia! Mkną po szynach niebieskie tramwaje…” i dojeżdża ich na Karłowice całkiem sporo. Siedem linii tramwajowych i ponad dwadzieścia pięć autobusowych. Zmotoryzowanym dojazd do serca miasta przez Odrę, słynnymi mostami Trzebnickim lub Warszawskim, zajmie maksymalnie kwadrans. To adres dla wymagających. Ludzi, którzy cenią sobie wygodę, prestiż i bliskość natury.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 109,3 m² znajduje się w nowo wybudowanej inwestycji deweloperskiej Potockiego 25 na Karłowicach, ul. Potockiego 25 (3.3 km od centrum Wrocławia).

Inwestycja została zrealizowana przez Wrocław Investment.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 14 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 3 oferty o powierzchni od 29 do 120 m².

W budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Potockiego 25 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 2B.M6 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, zachód, północ.

Orientacja północna zapewnia nieco mniejszą ilość światła naturalnego, ale stwarza spore możliwości aranżacyjne. Umiejscowienie korytarza od strony północnej będzie sprzyjać nastrojowej atmosferze, zachęcającej do wejścia do środka. Klimat pomieszczenia dodatkowo podkreśli dyskretne oświetlenie. Orientacja północna świetnie sprawdzi się także w przypadku łazienki, garderoby oraz pomieszczeń gospodarczych.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Wrocław Investment przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Potockiego 25 to harmonia z naturą, łącząca funkcjonalny i nowoczesny styl. Dwa budynki – w każdym po siedem apartamentów, w tym jeden penthouse. Łącznie czternaście wyjątkowych mieszkań w prestiżowej dzielnicy Wrocławia – Karłowice, zaplanowanych ze wszelkimi udogodnieniami i w najwyższym standardzie wykończenia.

Bezpieczeństwo zapewni nowoczesny system monitoringu. Każdy z lokali chronić będą najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe marki „Dierre”, a wszystkie okna wyposażone zostaną w elektrycznie sterowane rolety. Nad odpowiednim komfortem cieplnym apartamentów, czuwać będzie nowoczesny system ogrzewania podłogowego, pozwalający na ustawienie indywidualnej temperatury dla każdego z pomieszczeń. Cichobieżna winda zjeżdżać będzie od najwyższych pięter, aż po sam garaż – do którego podgrzewanym podjazdem wjedziecie Państwo również najsroższej zimy. Słońce wpadać będzie przez liczne, przeszklone balkony, a system podlewania i oświetlenia części wspólnych sam zadba o to, by otaczająca budynki zieleń mogła cieszyć Państwa oczy.

Mieszkańcy dwóch wyjątkowych apartamentów, znajdujących się na parterze, będą mogli zrelaksować się we własnych ogródkach. Dodatkowo dla wszystkich lokatorów przewidzieliśmy przytulną, ogrodową strefę relaksu. W naszej inwestycji z doskonale przemyślanego i zaprojektowanego mieszkania będą Państwo podziwiać niepowtarzalne piękno okolicy.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Potockiego 25, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 1 podobne nowe mieszkanie.

Data publikacji: 28.08.2019
Data aktualizacji: 18.05.2022
Wrocław Investment logo

Wrocław Investment

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

51-411 Wrocław, al. Brucknera 25-43

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: