Jodłowicka 7

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jodłowicka, oferowane bezpośrednio przez Wrobud Sp. z o.o.

Wrocław, Fabryczna, Stabłowice, ul. Jodłowicka 7-7E

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 452 oferty w najbliższej okolicy!

Jodłowicka 7

25 zdjęć

Jodłowicka 7
Jodłowicka 7
Jodłowicka 7
Jodłowicka 7

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle GreenPoint
  od: 6 912 zł/m2

  Osiedle GreenPoint

  Top Resorts Sp. z o.o.

  Mieszkanie Leśnica, Fabryczna, Wrocław
  ul. Junacka
  13.5 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 75-89 m2
  • Mieszkań: 6
  • Pokoje: 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Jodłowicka 7 logo

JODŁOWICKA 7

Inwestycja składa się z trzech budynków wielorodzinnych. W każdym z nich jest trzydzieści 2- i 3-pokojowych mieszkań o metrażach od 48,7 do 66,4 m2. Lokale zaprojektowano w sposób maksymalnie wykorzystujący walory otoczenia z dużym naciskiem skierowanym na ustawność pod względem rozkładu i nasłonecznienia. Funkcjonalność i atrakcyjność osiedla wymaga przemyślanego projektu i dbałości o estetykę. Prostą i elegancką bryłę budowli dopełniają stonowane barwy elewacji z pozytywnym, pozbawionym nudy akcentem kolorystycznym. Osoby ceniące w życiu komfort, nowoczesne rozwiązania i najwyższą jakość wykonania od razu poczują się tu jak w domu. W przestrzeni pomiędzy przyjazną zabudową JODŁOWICKIEJ 7 znajdują się miejsca odpoczynku i relaksu, zagospodarowana zieleń, plac zabaw oraz rowerownie. Bezpieczeństwo zapewnia system kamer monitorujących i rolety zewnętrzne w mieszkaniach na parterze. Każdy z lokali na piętrach ma własny balkon, a w strefie parterowej ogródki o powierzchni od 15 do 79 m2. W budynkach znajdują się windy. Istnieje także możliwość zakupu komórek lokatorskich oraz miejsc postojowych w garażach podziemnych.

Inwestycja Jodłowicka 7 znajduje się na Stabłowicach, ul. Jodłowicka 7-7E (12 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Wrobud Sp. z o.o.

Inwestycja Jodłowicka 7 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jodłowicka 7 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wrobud Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 252 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Lokalizacja inwestycji

Najbliższa okolica Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Jodłowickiej na wrocławskich Stabłowicach. Ostatnie przedsięwzięcia infrastrukturalne zapewniają łatwość komunikacji i dostęp do niezbędnych usług. To również przyjemna i cicha okolica, w której przeważa średnia zabudowa w otoczeniu rozległej przyrody. Na wyciągnięcie ręki można tu korzystać z uroków Lasu Mokrzańskiego, parków – m.in. Stabłowickiego i Złotnickiego, kilku stawów, czy rzeki Bystrzycy. Osoby preferujące aktywny, jak i spokojny styl życia będą tu mogły spędzać czas wolny zgodnie ze swoimi upodobaniami. Zapewniają to pobliskie liczne promenady spacerowe, ścieżki rowerowe, a także stadnina koni z ośrodkiem jeździeckim i nauką jazdy. JODŁOWICKA 7 usytuowana jest w sąsiedztwie przystanków autobusowych oraz stacji kolejowej Wrocław Pracze. Obiekty handlowo-usługowe, przychodnia, szkoła i przedszkola znajdują się do kilkuset metrów od inwestycji.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jodłowicka 7?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jodłowicka 7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 460 metrów od inwestycji Jodłowicka 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Pracze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jodłowicka 7 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jodłowicka 7 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczna Pod Wierzbami w odległości 510 m, Przedszkole Nr 62 w odległości 560 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jodłowicka 7 w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Jeździecki Klub Sportowy ADONAI.

Data publikacji: 01.10.2020
Data aktualizacji: 06.05.2022

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: