Uwaga

Ta nieruchomość jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości statystycznych portalu

Jodłowicka 3

7 zdjęć

Jodłowicka 3

Najbliższe inwestycje

 • Maślicka
  4 kw. 2023
  MAŚLICKA - kameralne osiedle zlokalizowane w zachodniej części Wrocławia, na jednym z najbardziej zielonych osiedli we Wrocławiu - Maślicach. Inwestycja składa się tylko z 18 lokali mieszkalnych. Zaprojektowaliśmy mieszkania o różnym metrażu, tak aby każdy przyszły lokator mógł znaleźć powierzchnią dogodną dla siebie. W ofercie znajdują się lokale mieszkalne 2, 3, 4 lub 5-cio pokojowe, w

  Maślicka

  ul. Maślicka , Maślice, Fabryczna, Wrocław(9.4 km od centrum)
  Salwirak Sp. z o.o.

Oddanie

Termin oddania

4 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

3 pokoje

Metraż

Metraż

58,75 m²

Piętro

Piętro

1 piętro

Strona świata

Strona świata

północ, wschód

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

250 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

AK1-6

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Komórki lokatorskie

dostępne: wielkość: 3,20 - 4,72 m2

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

kotłownia

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Udogodnienia

monitoring, winda

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

bezpłatna na okres 7 dni

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Stacja kolejowa - Wrocław Pracze - 390 m

Przystanek Autobusowy - 210 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placów zabaw, 3 obiekty sportowe, 2 placówki edukacyjne

Stabłowice to piękna i cicha okolica z mnóstwem zieleni. Jest to idealne miejsce do aktywnego spędzania czasu zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W niewielkiej odległości znajdziemy wiele rozrywek takich jak: Humanitarium, stadnina koni, liczne tereny zielone: Park Stabłowicki, Park Leśnicki, a także Las Mokrzański, stawy otoczone deptakami, nie zapominając o rzece Bystrzycy i jej wałach. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. NOWY ETAP JODŁOWICKA jest usytuowany w sąsiedztwie przystanków autobusowych oraz stacji kolejowej Wrocław Pracze. Podróż pociągiem do pracy w centrum miasta zajmie o połowę krócej niż jadąc samochodem. Oczywiście w okolicy znajduje się odpowiednia infrastruktura w postaci szkoły, przedszkola, przychodni zdrowia, siłowni, klubów fitness, sklepów czy też restauracji. JODŁOWICKA to Twoje nowe miejsce na Ziemi!

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 58,8 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Jodłowicka 3 na Stabłowicach, ul. Jodłowicka 3 (12 km od centrum Wrocławia).

Inwestycja jest realizowana przez Wrobud Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 70 nowych mieszkań.

Inwestycja jest już wyprzedana.

W budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Jodłowicka 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu AK1-6 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 250 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na północ, wschód.

Orientacja północna zapewnia nieco mniejszą ilość światła naturalnego, ale stwarza spore możliwości aranżacyjne. Umiejscowienie korytarza od strony północnej będzie sprzyjać nastrojowej atmosferze, zachęcającej do wejścia do środka. Klimat pomieszczenia dodatkowo podkreśli dyskretne oświetlenie. Orientacja północna świetnie sprawdzi się także w przypadku łazienki, garderoby oraz pomieszczeń gospodarczych.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Dla przyszłych mieszkańców Wrobud Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Balkon

W zielonym otoczeniu Stabłowic powstaje kolejny etap Jodłowicka - inwestycji, w ramach której oddano do użytkowania już 90 mieszkań, a następne czekają na nowych właścicieli. W ramach bieżącego etapu powstanie budynek wielorodzinny w kształcie litery „C” zorientowany w osi północ-południe. Elegancka, jasna i minimalistyczna elewacja z dużą liczbą przeszkleń nada efektu nowoczesności bryle budynku. W czteroklatkowym, pięciokondygnacyjnym budynku zaprojektowano 70 mieszkań o powierzchni od 40 do 66 metrów kwadratowych.

Ofercie dostępne są mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe – każde przemyślane pod kątem jak najlepszej aranżacji i wykorzystania przestrzeni. Duża liczba okien zapewnia bardzo dobre doświetlenia. Każde mieszkanie ma balkon lub przydomowy ogródek, dostępny z salonu. W mieszkaniach zaprojektowano wentylację mechaniczną. Budynek wyposażono także w cztery nowoczesne dźwigi osobowe, instalację monitoringu oraz zapewniony dostęp kilku wiodącym dostawcom internetu i telewizji kablowej. Dostępna jest także cyfrowa telewizja naziemna oraz zbiorcza instalacja anteny satelitarnej. Dla mieszkańców dostępne są miejsca postojowe zarówno na terenie zewnętrznym jak i w garażu podziemnym, w którym dodatkowo zlokalizowano liczne komórki lokatorskie. W ramach przedmiotowej inwestycji, wybudowany zostanie, wzdłuż południowej strony ulicy Jodłowickiej, chodnik wraz oświetleniem, zapewniający komfortową komunikację z ulicą Stabłowicką.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Jodłowicka 3.

Data publikacji: 20.12.2022
Data aktualizacji: 06.03.2023

Inwestycje w pobliżu na Stabłowicach

Oferty na Stabłowicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: