Apartament na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 27,8 m²

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Wprost Nieruchomości

Powierzchnia
28 m²
Pokoje
1
Piętro
parter
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 160 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Panorama Park(2.7 km dalej)

  Jelenia Góra, ul. Walerego Wróblewskiego 20 (5.8 km od centrum Jeleniej Góry)
  Panorama Park
  Apartament wakacyjny
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 41 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Panorama Park sp. z o. o. sp. k.

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:B13
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:28 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne (120 miejsc).
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:apartament znajduje się w inwestycji Lake Hill.

Opis oferty

Nowy 1 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 28 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Lake Hill przy ulicy w Sosnówce, ul. Topolowa (1.8 km od Jeleniej Góry). sprzedaż prowadzi Wprost Nieruchomości

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 173 nowe apartamenty, na sprzedaż pozostaje 0 o powierzchni od 27 do 63 m², w budynkach są 3 kondygnacje naziemne. Inwestycja Lake Hill została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Nowy apartament o oznaczeniu B13 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowy. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W apartamencie znajduje się 1 pokój, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper false przewidział: miejsca postojowe naziemne (120 miejsc).

Obiekt utrzymany w standardzie 4**** składać będzie się ze 173 apartamentów, rozmieszczonych w dwóch, połączonych ze sobą budynkach.Dostępne są apartamenty 1 pokojowe od 25 m² i 2 pokojowe od 35 m², w większości posiadające widok na jezioro oraz szczyty Karkonoszy.Każdy apartament posiadać będzie ogródek, balkon lub taras.W obiekcie znajdować się będą basen wewnętrzny i zewnętrzny, strefa Wellness & Spa, oraz profesjonalne zaplecze konferencyjne.Restauracja z tarasem oraz panoramicznym widokiem na wodę, zaserwuje specjały kuchni regionalnej oraz międzynarodowej.Okolica obiektu gwarantuje wiele rozrywki dla wielbicieli sportów zimowych, wodnych, a także pieszych spacerów oraz wycieczek rowerowych.Lokalizacja oraz infrastruktura kompleksu doskonale odpowiadają potrzebom gości z Polski, Niemiec oraz Czech.Inwestorem LAKE HILL Resort & SPA jest Artur Kozieja - deweloper, właściciel hoteli na Dolnym Śląsku. Założyciel firmy Europlan, która od 2004 r. zajmuje się realizacją deweloperskich projektów komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce. Rodzinna firma Hotele Kozieja, która powstała 1983 roku, zarządza 3 hotelami na Dolnym Śląsku - Hotel Cieplice w Jeleniej Górze, Hotel Chata za Wsią w Mysłakowicach, Hotel Chata Karczowiska w Karczowiskach, k. Legnicy i Lubina.

Apartament znajduje się w inwestycji Lake Hill.

Lokalizacja inwestycji Lake Hill

LAKE HILL Resort & SPA to kompleks wypoczynkowy, który będzie zlokalizowany bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Sosnówka w otoczeniu gór Karkonoszy.

Powiat jeleniogórski jest powiatem w województwie dolnośląskim, utworzonym w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Jelenia Góra. W skład powiatu wchodzą takie miasta jak; Karpacz, Kowary, Piechowice, Szklarska Poręba, a także gminy wiejskie; Janowice Wielkie, Jeżów Sudecki, Mysłakowice, Podgórzyn i Stara Kamienica. Osadnictwo ludzi na tym terenie sięga dziewięciu wieków, a wiele wsi powiatu szczyci się udokumentowaną, ponad 700-letnią historią. Najwyższym punktem na Ziemi Jeleniogórskiej jest szczyt Śnieżka, liczący 1603 metrów n.p.m.

Komunikacja

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 3 relacji Świnoujście- Jelenia Góra i droga krajowa nr 30 w relacji: Jelenia Góra- Zgorzelec. Ponadto należące do powiatu -Jakuszyce stanowią główny szlak komunikacyjny o przebiegu południkowym w zachodniej części Polski. W powiecie funkcjonuje również kolej (5 linii), obsługiwana przez pociągi i autobusy szynowe. Komunikacja między miastami powiatu odbywa się również dzięki autobusom podmiejskim PKS i prywatnym busom. Droga z Jeleniej Góry do Wrocławia wynosi 114 kilometrów i samochodem, zajmuje ponad 1, 5 godziny drogi.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Lake Hill znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Sosnówce w odległości 950m.

Data publikacji: 12.03.2018

Data aktualizacji: 28.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie