Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 63,1 m²

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez WPBM Mój Dom S.A.

Cena: 631 593 zł brutto

Rata kredytu wynosi 2836 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
63 m²
Pokoje
1
Piętro
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:H 78.LU1
Ceny lokali użytkowych (brutto): 631 593 zł10 011 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:63 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:250 cm wysokości.
Piętro:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Słoneczny Zakątek, w której dostępna jest jeszcze 1 podobna oferta.

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 63 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Słoneczny Zakątek na Krzykach przy ul. Skarbców (5.1 km od centrum Wrocławia). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera WPBM Mój Dom S.A..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków,w których znajduje się łącznie 2lokale użytkowe, zaś 2 z nich obecnie dostępne na sprzedaż.

Obiekty posiadają 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną. Inwestycja Słoneczny Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Lokal użytkowy o oznaczeniu H 78.LU1 znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi 250 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper WPBM Mój Dom S.A. przewidział również: miejsca postojowe podziemnemiejsca postojowe naziemne. Cena ofertowa brutto lokalu użytkowego wynosi 631 593 zł, (10 011 zł/m²).

Tylko 10 minut zajmuje dojazd samochodem do jednego z największych w Polsce centrów handlowych - Parku Handlowego Bielany.Osiedle Słoneczny Zakątek położone jest przy ul. Babiego Lata i ul. Skarbowców. W pierwszym i drugim etapie powstało pięć nowoczesnych budynkach, W kondygnacji podziemnej każdego budynku znajdują się garaże wielostanowiskowe oraz pomieszczenia techniczne. Część miejsc postojowych znajduje się także na zewnątrz, na terenie posesji. Mieszkania na parterze dysponują własnymi miniaturowymi ogródkami. Lokale na wyższych kondygnacjach posiadają duże balkony. Osiedle jest ogrodzone. Wjazd na nie regulowany jest za pomocą szlabanu zlokalizowanego na wjeździe. Na terenie posesji nie zabrakło małej architektury: zadbaliśmy o nowoczesne oświetlenie, wygodne ławki i chodniki, bezpieczny plac zabaw dla dzieci.Aktualnie w ofercie posiadamy III etap Słonecznego Zakątka. Stanowią go dwa GOTOWE już budynki z 135 mieszkaniami. Osiedle posiada pozwolenie na użytkowanie i czeka na przyszłych mieszkańców. Głównym atutem osiedla jest oddzielenie ruchu pojazdów od strefy wypoczynku. Powstała w ten sposób bezpieczna i cicha strefa wypoczynku dla dzieci i dorosłych.Nowoczesne i estetyczne budynki, dobrze zaaranżowana przestrzeń części wspólnych osiedla. - To kluczowe atuty naszej inwestycji. Do tego posesja jest ogrodzona, bezpieczna. W naszej ofercie proponujemy także możliwość wykonania zakupionego mieszkania w wersji "pod klucz", w cenie od 700 zł/m2.Słoneczny Zakątek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Klecińskiego. Dzięki niepowtarzalnemu klimatowi oraz walorom krajobrazowym, inwestycja ta stanowi idealne miejsce dla tych wszystkich, którzy szukając mieszkania z dobrym dojazdem do centrum, nie chcą rezygnować ze wspaniałych widoków i spokoju.

Lokalizacja inwestycji Słoneczny Zakątek

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

W odległości 450 metrów od inwestycji Słoneczny Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Braterska (116406).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczny Zakątek znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Child Horizons - Dziecięce Horyzonty w odległości 250m, Szkoła Podstawowa nr 61 w odległości 750m, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Róża Wiatrów s.c. Apteka, w odległości 300 m znajduje się EPC. Wach P., w odległości 350 m znajduje się Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 250 m znajduje się Trójcy Świętej, w odległości 550 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 54, w odległości 1050 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 49.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Body Slim. Club fitness, w odległości 300 m znajduje się Cantienica Studio, w odległości 650 m znajduje się Aleksandra. Studio wellness.

Data publikacji: 17.06.2019

Data aktualizacji: 17.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie