Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 47,95 m² - numer 27

Oferta archiwalna

Szczytno, ul. Dąbrowskiego

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 lub inne propozycje w Szczytnie

Szczytno Dąbrowskiego - etap 1

4 zdjęcia

Szczytno Dąbrowskiego - etap 1

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Sonata
  4 kw. 2022
  Apartamenty Sonata to zdecydowanie najciekawsze architektonicznie osiedle położone w najatrakcyjniejszej części Szczytna.Architekci pracujący nad projektem inwestycji zadbali by była ona dostępna dla mieszkańców z różnymi potrzebami - dlatego w ofercie znajdują się lokale od 27 do 79 m2, w ustawieniach od 1 do 4 pokoi z możliwością wyboru mieszkania z balkonem, loggią, ogródkiem lub tarasem, w wymiarach od 4,5 do 77m2. To co będzie łączyło wszystkich przyszłych mieszkańców Apartamentów Sonata to zamiłowanie do wyjątkowości. Lokale usługowe w parterze budynku znajdujące się od strony ulicy Królowej Jadwigi stanowią idealne uzupełnienie przestrzeni. Aranżacja zieleni osiedla i stref wypoczynkowych została wkomponowana w otoczenie, jakim jest bliskość lasów i ulokowanie Szczytna w najpiękniejszej części Polski na Warmii i Mazurach. Plac zabaw dostępny dla mieszkańców to gwarancja świetnej zabawy dla najmłodszych, pobliskie boisko wielofunkcyjne stanowi uzupełnienie tej bazy. Cicha bezpieczna okolica a jednocześnie bliskość centrum, to niekwestionowane atuty inwestycji -Apartamenty Sonata.

  Apartamenty Sonata

  od 4 247 zł/m2
  ul. Lidzbarska , Szczytno(37.3 km od Olsztyna)
  Novdom Sp. z o.o.

Oddanie

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

Metraż

47,95 m²

Piętro

Piętro

Parter

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Kuchnia

Kuchnia

zamknięta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

258 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

27

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne (43 miejsca): zakup nieobowiązkowy, cena od 39 000 zł do 50 000 zł
 • miejsca postojowe naziemne (128 miejsc): bezpłatne miejsca zewnętrzne ogólnodostępne

Komórki lokatorskie

dostępne (48): zakup obowiązkowy, wielkość: od 1,63 m2 do 4,31 m2, cena 2 000 zł/m2

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty - ławy/płyta żelbetowe monolityczne. Podziemie - ściany murowane z bloczka betonowego. Ściany zewnętrzne nadziemia - osłonowe ściany warstwowe murowane z cegły wapienno - piaskowej z elementami żelbetowymi. Ściany wewnętrzne nadziemia - oddzielające mieszkania. Murowane z bloczka wapienno - piaskowego lub żelbetowe, oddzielenie korytarzy - z bloczka lub żelbetowe. Stropy - żelbetowe. Ścianki działowe - murowane gr. 8 cm i 12 cm. Dach - płaski.

Stolarka okienna

Stolarka okienna PCV – uchylno-otwieralne i otwieralne w kolorze białym.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań – antywyważeniowe, wyposażone w dwa zamki

Posadzka

Podłogi mieszkań - cementowe podłoża pod posadzki zatarte na ostro z warstwą izolacji akustycznej i przeciwwilgociowej w łazienkach i kuchniach.

Parapety zewnętrzne

blacha stalowa, ocynkowana powlekana.

Parapety wewnętrzne

konglomerat.

Instalacje

Instalacja centralnego ogrzewania - kompletna, zgodna z projektem technicznym - przewody prowadzone w warstwach pod posadzkowych, liczniki odczytu ciepła montowane przy pionach dostępne od strony klatki schodowej, grzejniki zasilane dołem z zaworem termostatycznym, w łazienkach wieszane na ściankach grzejniki drabinkowe z zaworem termostatycznym. Woda zimna i ciepła w łazienkach - rozprowadzona zgodnie z projektem wraz z odpływami zlokalizowanymi na poziomie posadzki, bez białego montażu. Woda zimna i ciepła w kuchni - rozprowadzona zgodnie z projektem, bez rozprowadzenia odpływu. Instalacja elektryczna - kompletna, bez opraw oświetleniowych, bez dostawy i montażu kuchni elektrycznych. Telefoniczna - jeden wpust zakończony puszką wg projektu. Gniazda RTV - 1 pkt. w pokoju dziennym. Instalacja internetowa - 1 punkt. Instalacja domofonowa - kompletna wg projektu.

Ogrzewanie

miejskie.

Wentylacja

hybrydowa.

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Udogodnienia

plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, wózkarnia, miejsca parkingowe dla gości

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro
Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 330 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 place zabaw, 10 placówek edukacyjnych, 2 sklepy, 1 obiekt sportowy

Szczytno Dąbrowskiego to nowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Dąbrowskiego w Szczytnie - mieście leżącym w południowej części Mazur.

Szczytno to 25-tysięczne miasto zlokalizowane w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie szczycieńskim. Szczytno to najbardziej wysunięty punkt południowo-wschodniej części województwa. Miejscowość o tyle niezwykła, gdyż od centrum mieszkańców dzieli zaledwie kilka kroków do dwóch jezior - Domowe Małe i Duże. Aktywny wypoczynek umożliwiają szlaki turystyczne – piesze, rowerowe, kajakowe. Szczytno kojarzone jest bardziej z turystycznym charakterem gdyż ze wszystkich stron otoczone jest lasami i krystalicznymi wodami jezior. Ze względu na szlak komunikacyjny wiodący do Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, często wybierane jest jako miejsce wypoczynku. Zaplecze sklepów, lokali usługowych i gastronomicznych pozwala na bieżące uzupełnianie zapasów mieszkańców, a także letników wybierających wypoczynek na obrzeżach miasta. Na terenie Szczytna działalność gospodarczą prowadzą małe i średnie przedsiębiorstwa spożywcze, meblarskie. Rozwija się także handel detaliczny, hurtowy oraz usługi turystyczne. Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna daje prawo do korzystania z pomocy publicznej w postaci zwolnienia z podatku dochodowego z tytułu kosztów nowej inwestycji lub utworzenia nowych miejsc pracy. Niskie ceny działek i lokali przyczyniają się do powstawania coraz to nowszych inwestycji dzięki czemu mieszkańców Szczytna wciąż przybywa.

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 w Szczytnie, ul. Dąbrowskiego (36.2 km od Olsztyna).

Inwestycja jest realizowana przez WPB Rombud Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 162 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 13 ofert o powierzchni od 70 do 74 m².

W budynkach jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 27 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 258 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Dla przyszłych mieszkańców WPB Rombud Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Balkon

Szczytno Dąbrowskiego to osiedle dedykowane dla osób, które marzą o spokoju, a jednocześnie cenią sobie komfort życia mieszkania w mieście. Na działce zaprojektowano trzy budynki wielorodzinne z windą. Są sześciokondygnacyjne - pierwsze tak wysokie budynki w Szczytnie, o wyróżniającej się nowoczesnej architekturze. Inwestycja składa się w sumie z 162 mieszkań. Starannie dobrany projekt gwarantuje możliwość wyboru mieszkań o zróżnicowanej powierzchni oraz funkcjonalnym układzie. Każde mieszkanie posiada duży balkon. Do wyboru są lokale dwu- trzy- i czteropokojowe, o powierzchniach od 47 do 73 mkw., wykończone w stanie deweloperskim. W każdym budynku znajdą się komórki lokatorskie przynależne do mieszkań oraz dla chętnych klientów indywidualne garaże od 17 do 28 m2, znajdujące się w bryle budynku.

Obecnie realizujemy pierwszy budynek (48 lokali mieszkalnych) na tym osiedlu z terminem przekazania w drugim kwartale 2022 roku.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1.

WPB Rombud Sp. z o.o. logo

W sprzedaży 47 nieruchomości w 2 inwestycjach

1 nagroda i wyróżnienie

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 1 inwestycji

Data publikacji: 18.10.2021
Data aktualizacji: 08.09.2022

Inwestycje w pobliżu w Szczytnie

Oferty w Szczytnie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: