Szczytno Dąbrowskiego - etap 1

Mieszkania na sprzedaż ul. Dąbrowskiego, oferowane bezpośrednio przez WPB Rombud Sp. z o.o.

Szczytno, ul. Dąbrowskiego
Ceny od: 4 800 zł/m2
Szczytno Dąbrowskiego - etap 1

4 zdjęcia

Szczytno Dąbrowskiego - etap 1
Szczytno Dąbrowskiego - etap 1
Szczytno Dąbrowskiego - etap 1
Szczytno Dąbrowskiego - etap 1

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 dostępnych jest 25 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Opis Inwestycji

Szczytno Dąbrowskiego to osiedle dedykowane dla osób, które marzą o spokoju, a jednocześnie cenią sobie komfort życia mieszkania w mieście. Na działce zaprojektowano trzy budynki wielorodzinne z windą. Są sześciokondygnacyjne - pierwsze tak wysokie budynki w Szczytnie, o wyróżniającej się nowoczesnej architekturze. Inwestycja składa się w sumie z 162 mieszkań. Starannie dobrany projekt gwarantuje możliwość wyboru mieszkań o zróżnicowanej powierzchni oraz funkcjonalnym układzie. Każde mieszkanie posiada duży balkon. Do wyboru są lokale dwu- trzy- i czteropokojowe, o powierzchniach od 47 do 73 mkw., wykończone w stanie deweloperskim. W każdym budynku znajdą się komórki lokatorskie przynależne do mieszkań oraz dla chętnych klientów indywidualne garaże od 17 do 28 m2, znajdujące się w bryle budynku.

Obecnie realizujemy pierwszy budynek (48 lokali mieszkalnych) na tym osiedlu z terminem przekazania w drugim kwartale 2022 roku.

Inwestycja Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 znajduje się w Szczytnie, ul. Dąbrowskiego (36.2 km od Olsztyna), została zrealizowana przez WPB Rombud Sp. z o.o.

Inwestycja Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 162 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 w sprzedaży jest 25 nowych mieszkań o powierzchni od 48 do 74 metrów kwadratowych, w cenie od 4 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 w cenie od 241 668 zł (3 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 70 m2 w cenie od 274 453 zł (13 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni 74 m2 w cenie od 353 424 zł (9 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców WPB Rombud Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (43 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (128 miejsc)

W inwestycji znajduje się 48 komórek lokatorskich zakup obowiązkowy, wielkość: od 1,63 m2 do 4,31 m2, cena 2 000 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 162 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty - ławy/płyta żelbetowe monolityczne. Podziemie - ściany murowane z bloczka betonowego. Ściany zewnętrzne nadziemia - osłonowe ściany warstwowe murowane z cegły wapienno - piaskowej z elementami żelbetowymi. Ściany wewnętrzne nadziemia - oddzielające mieszkania. Murowane z bloczka wapienno - piaskowego lub żelbetowe, oddzielenie korytarzy - z bloczka lub żelbetowe. Stropy - żelbetowe. Ścianki działowe - murowane gr. 8 cm i 12 cm. Dach - płaski.

Stolarka okienna

Stolarka okienna PCV – uchylno-otwieralne i otwieralne w kolorze białym.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań – antywyważeniowe, wyposażone w dwa zamki

Posadzka

Podłogi mieszkań - cementowe podłoża pod posadzki zatarte na ostro z warstwą izolacji akustycznej i przeciwwilgociowej w łazienkach i kuchniach.

Parapety zewnętrzne

blacha stalowa, ocynkowana powlekana.

Parapety wewnętrzne

konglomerat.

Instalacje

Instalacja centralnego ogrzewania - kompletna, zgodna z projektem technicznym - przewody prowadzone w warstwach pod posadzkowych, liczniki odczytu ciepła montowane przy pionach dostępne od strony klatki schodowej, grzejniki zasilane dołem z zaworem termostatycznym, w łazienkach wieszane na ściankach grzejniki drabinkowe z zaworem termostatycznym. Woda zimna i ciepła w łazienkach - rozprowadzona zgodnie z projektem wraz z odpływami zlokalizowanymi na poziomie posadzki, bez białego montażu. Woda zimna i ciepła w kuchni - rozprowadzona zgodnie z projektem, bez rozprowadzenia odpływu. Instalacja elektryczna - kompletna, bez opraw oświetleniowych, bez dostawy i montażu kuchni elektrycznych. Telefoniczna - jeden wpust zakończony puszką wg projektu. Gniazda RTV - 1 pkt. w pokoju dziennym. Instalacja internetowa - 1 punkt. Instalacja domofonowa - kompletna wg projektu.

Ogrzewanie

miejskie.

Wentylacja

hybrydowa.

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (48): zakup obowiązkowy, wielkość: od 1,63 m2 do 4,31 m2, cena 2 000 zł/m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (43 miejsca): zakup nieobowiązkowy, cena od 39 000 zł do 50 000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne (128 miejsc): bezpłatne miejsca zewnętrzne ogólnodostępne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 25 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 48 do 74 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 241 668 do 354 096 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 800 do 5 040 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Szczytno Dąbrowskiego to nowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Dąbrowskiego w Szczytnie - mieście leżącym w południowej części Mazur.

Szczytno to 25-tysięczne miasto zlokalizowane w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie szczycieńskim. Szczytno to najbardziej wysunięty punkt południowo-wschodniej części województwa. Miejscowość o tyle niezwykła, gdyż od centrum mieszkańców dzieli zaledwie kilka kroków do dwóch jezior - Domowe Małe i Duże. Aktywny wypoczynek umożliwiają szlaki turystyczne – piesze, rowerowe, kajakowe. Szczytno kojarzone jest bardziej z turystycznym charakterem gdyż ze wszystkich stron otoczone jest lasami i krystalicznymi wodami jezior. Ze względu na szlak komunikacyjny wiodący do Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, często wybierane jest jako miejsce wypoczynku. Zaplecze sklepów, lokali usługowych i gastronomicznych pozwala na bieżące uzupełnianie zapasów mieszkańców, a także letników wybierających wypoczynek na obrzeżach miasta. Na terenie Szczytna działalność gospodarczą prowadzą małe i średnie przedsiębiorstwa spożywcze, meblarskie. Rozwija się także handel detaliczny, hurtowy oraz usługi turystyczne. Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna daje prawo do korzystania z pomocy publicznej w postaci zwolnienia z podatku dochodowego z tytułu kosztów nowej inwestycji lub utworzenia nowych miejsc pracy. Niskie ceny działek i lokali przyczyniają się do powstawania coraz to nowszych inwestycji dzięki czemu mieszkańców Szczytna wciąż przybywa.

Komunikacja

Przez Szczytno przebiegają trzy ważne drogi krajowe: 53 (Olsztyn - Ostrołęka), 57 (Bartoszyce - Pułtusk) i 58 (Olsztynek - Szczuczyn). Ze Szczytna 4 liniami kolejowymi dotrzemy do Olsztyna, Ełku, Ostrołęki i Mrągowa. Komunikację miejską zapewniają trzy linie autobusowe ZKM Szczytno, obsługujące także rejony podmiejskie. W odległości 8 km znajduje się Port Lotniczy Olsztyn-Mazury, z którego odbywają się loty czarterowe, krajowe i zagraniczne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczytno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 9 " KUBUŚ PUCHATEK"W SZCZYTNIE w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa nr 3 w odległości 410 m, Zespół Szkół nr 2 w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Carrefour, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.10.2021
Data aktualizacji: 21.07.2022
WPB Rombud Sp. z o.o. logo

WPB Rombud Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Dąbrowskiego, 12-100 Szczytno

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: