Szczytno Dąbrowskiego - etap 1

4 zdjęcia

Szczytno Dąbrowskiego - etap 1
Szczytno Dąbrowskiego - etap 1
Szczytno Dąbrowskiego - etap 1
Szczytno Dąbrowskiego - etap 1

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 dostępne są 4 oferty

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 162 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty - ławy/płyta żelbetowe monolityczne. Podziemie - ściany murowane z bloczka betonowego. Ściany zewnętrzne nadziemia - osłonowe ściany warstwowe murowane z cegły wapienno - piaskowej z elementami żelbetowymi. Ściany wewnętrzne nadziemia - oddzielające mieszkania. Murowane z bloczka wapienno - piaskowego lub żelbetowe, oddzielenie korytarzy - z bloczka lub żelbetowe. Stropy - żelbetowe. Ścianki działowe - murowane gr. 8 cm i 12 cm. Dach - płaski.

Stolarka okienna

Stolarka okienna PCV – uchylno-otwieralne i otwieralne w kolorze białym.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań – antywyważeniowe, wyposażone w dwa zamki

Posadzka

Podłogi mieszkań - cementowe podłoża pod posadzki zatarte na ostro z warstwą izolacji akustycznej i przeciwwilgociowej w łazienkach i kuchniach.

Parapety zewnętrzne

blacha stalowa, ocynkowana powlekana.

Parapety wewnętrzne

konglomerat.

Instalacje

Instalacja centralnego ogrzewania - kompletna, zgodna z projektem technicznym - przewody prowadzone w warstwach pod posadzkowych, liczniki odczytu ciepła montowane przy pionach dostępne od strony klatki schodowej, grzejniki zasilane dołem z zaworem termostatycznym, w łazienkach wieszane na ściankach grzejniki drabinkowe z zaworem termostatycznym. Woda zimna i ciepła w łazienkach - rozprowadzona zgodnie z projektem wraz z odpływami zlokalizowanymi na poziomie posadzki, bez białego montażu. Woda zimna i ciepła w kuchni - rozprowadzona zgodnie z projektem, bez rozprowadzenia odpływu. Instalacja elektryczna - kompletna, bez opraw oświetleniowych, bez dostawy i montażu kuchni elektrycznych. Telefoniczna - jeden wpust zakończony puszką wg projektu. Gniazda RTV - 1 pkt. w pokoju dziennym. Instalacja internetowa - 1 punkt. Instalacja domofonowa - kompletna wg projektu.

Ogrzewanie

miejskie.

Wentylacja

hybrydowa.

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada (48): zakup obowiązkowy, wielkość: od 1,63 m2 do 4,31 m2, cena 2 000 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (43 miejsca) : zakup nieobowiązkowy, cena od 39 000 zł do 50 000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne (128 miejsc) : bezpłatne miejsca zewnętrzne ogólnodostępne.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 4 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 70 do 74 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 337 948 do 354 096 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 800 do 4 850 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Szczytno Dąbrowskiego to osiedle dedykowane dla osób, które marzą o spokoju, a jednocześnie cenią sobie komfort życia mieszkania w mieście. Na działce zaprojektowano trzy budynki wielorodzinne z windą. Są sześciokondygnacyjne - pierwsze tak wysokie budynki w Szczytnie, o wyróżniającej się nowoczesnej architekturze. Inwestycja składa się w sumie z 162 mieszkań. Starannie dobrany projekt gwarantuje możliwość wyboru mieszkań o zróżnicowanej powierzchni oraz funkcjonalnym układzie. Każde mieszkanie posiada duży balkon. Do wyboru są lokale dwu- trzy- i czteropokojowe, o powierzchniach od 47 do 73 mkw., wykończone w stanie deweloperskim. W każdym budynku znajdą się komórki lokatorskie przynależne do mieszkań oraz dla chętnych klientów indywidualne garaże od 17 do 28 m2, znajdujące się w bryle budynku.

Obecnie realizujemy pierwszy budynek (48 lokali mieszkalnych) na tym osiedlu z terminem przekazania w drugim kwartale 2022 roku.

Inwestycja Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 znajduje się w Szczytnie, ul. Dąbrowskiego (36.2 km od Olsztyna), została zrealizowana przez WPB Rombud Sp. z o.o.

Inwestycja Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 162 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 w sprzedaży są 4 nowe mieszkania o powierzchni od 70 do 74 metrów kwadratowych , w cenie od 4 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców WPB Rombud Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (43 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (128 miejsc)

W inwestycji znajduje się 48 komórek lokatorskich zakup obowiązkowy, wielkość: od 1,63 m2 do 4,31 m2, cena 2 000 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Szczytno Dąbrowskiego to nowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Dąbrowskiego w Szczytnie - mieście leżącym w południowej części Mazur.

Szczytno to 25-tysięczne miasto zlokalizowane w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie szczycieńskim. Szczytno to najbardziej wysunięty punkt południowo-wschodniej części województwa. Miejscowość o tyle niezwykła, gdyż od centrum mieszkańców dzieli zaledwie kilka kroków do dwóch jezior - Domowe Małe i Duże. Aktywny wypoczynek umożliwiają szlaki turystyczne – piesze, rowerowe, kajakowe. Szczytno kojarzone jest bardziej z turystycznym charakterem gdyż ze wszystkich stron otoczone jest lasami i krystalicznymi wodami jezior. Ze względu na szlak komunikacyjny wiodący do Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, często wybierane jest jako miejsce wypoczynku. Zaplecze sklepów, lokali usługowych i gastronomicznych pozwala na bieżące uzupełnianie zapasów mieszkańców, a także letników wybierających wypoczynek na obrzeżach miasta. Na terenie Szczytna działalność gospodarczą prowadzą małe i średnie przedsiębiorstwa spożywcze, meblarskie. Rozwija się także handel detaliczny, hurtowy oraz usługi turystyczne. Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna daje prawo do korzystania z pomocy publicznej w postaci zwolnienia z podatku dochodowego z tytułu kosztów nowej inwestycji lub utworzenia nowych miejsc pracy. Niskie ceny działek i lokali przyczyniają się do powstawania coraz to nowszych inwestycji dzięki czemu mieszkańców Szczytna wciąż przybywa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1?

Przez Szczytno przebiegają trzy ważne drogi krajowe: 53 (Olsztyn - Ostrołęka), 57 (Bartoszyce - Pułtusk) i 58 (Olsztynek - Szczuczyn). Ze Szczytna 4 liniami kolejowymi dotrzemy do Olsztyna, Ełku, Ostrołęki i Mrągowa. Komunikację miejską zapewniają trzy linie autobusowe ZKM Szczytno, obsługujące także rejony podmiejskie. W odległości 8 km znajduje się Port Lotniczy Olsztyn-Mazury, z którego odbywają się loty czarterowe, krajowe i zagraniczne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczytno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 9 " KUBUŚ PUCHATEK"W SZCZYTNIE w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa nr 3 w odległości 410 m, Zespół Szkół nr 2 w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Carrefour, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szczytno Dąbrowskiego - etap 1 w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.10.2021
Data aktualizacji: 23.05.2023

Inwestycje w pobliżu w Szczytnie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: