Zdunów 20 - mieszkania na sprzedaż

Zdunów 20

Kraków, Łagiewniki, ul. Zdunów

(5,3 km od centrum Krakowa)

Lokalizacja inwestycji Zdunów 20

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Zdunów 20 zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

„Zdunów 20” to 6-7 kondygnacyjny kompleks na który składa się 90 mieszkań o powierzchni od 32 do 76 m2, zlokalizowany w południowej części Krakowa, tuż przy Lasku Borkowskim – jednym z nielicznych zielonych enklaw Krakowa. Budynek podzielony została na 3 klatki schodowe, każda wyposażona w cichobieżną windę. Na 2 podziemnych kondygnacjach znajdują się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Zdunów 20 znajduje się w Łagiewnikach, ul. Zdunów (5,3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Wojt Bud Sp. z o.o..

Inwestycja Zdunów 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Aktualnie w inwestycji Zdunów 20 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wojt Bud Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca).

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca): Cena: 25000 zł.
Udogodnienia: internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, własna kotłownia, teren ogrodzony.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Zdunów 20

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Łagiewniki to IX dzielnica Krakowa, którą zamieszkuje 14 859 osób. Jej powierzchnia to 541,51 ha. Obejmuje ona 2 wsie przyłączone do miasta w 1941r. Już na przełomie XIX i XXw. na rozwijał się tu przemysł. Przełożyło się to na charakter widocznych dziś zabudowań, wśród których przeważają niskie, przedwojenne nieruchomości i osiedla mieszkaniowe z II połowy XXw. Występują tu tereny zielone w postaci Lasu Borkowskiego i Parku Solvay. Dzielnica słynie z sanktuarium będącego miejscem pielgrzymek. Dzięki komunikacji miejskiej, Łagiewniki są dobrze połączone z resztą miasta. W odległości 350 metrów od inwestycji Zdunów 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Rynek Fałęcki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zdunów 20 znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatny Żłobek Centrum Malucha AGUGU w odległości 50 m, Gimnazjum nr 24 w odległości 300 m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE IM. MARY POPPINS w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m AMPLUS.NZOZ, w odległości 800 m INTER MEDICUS. SP. Z O.O. NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ, w odległości 850 m BIOSFERA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Pizzeria Rewolucja w odległości 400 m, Red Sushi w odległości 600 m, AP Kraków w odległości 750 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: FAMILY CARE w odległości 50 m, Fitness RUCZAJ 62 w odległości 850 m, FAMILY FITNESS ZONE - Klub Fitness w Krakowie w odległości 1 050 m.

Data publikacji: 23 kwietnia 2013 09:20
Data aktualizacji: 06 sierpnia 2015 08:58

Zapytaj o więcej szczegółów na temat oferty

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Biuro sprzedaży
  • ul. Chmieleniec 2B LU 7
    30-348 Kraków

+48 12 ...

Wiadomości powiązane z Wojt Bud Sp. z o.o.

Więcej wiadomości
Znajdziemy dla Ciebie