Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 26,65 m² - numer 36

Przemyśl, ul. Leszczyńskiego 7Inwestycja: Parkowa Dzielnica budynek B2Deweloper: Wikana S.A.

Parkowa Dzielnica budynek B2

3 zdjęcia

Parkowa Dzielnica budynek B2
Termin oddania:
1 kw. 2022
Ilość pokoi:
1 pokój
Metraż:
26,65 m²
Piętro:
3 piętro
Strona świata:
południe
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Udogodnienia
plac zabaw, winda
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2

Transport

Leszczyńskiego II - 120 m

Sklepy

Delikatesy Centrum - 160 m

Edukacja

Przedszkole Nr 2 w Przemyślu - 50 m

Sport

Hala sportowa - 420 m

Zdrowie

Szpital Miejski - 470 m

Przemyśl to miasto w południowo-wschodniej części Podkarpacia, znajdujące się w odległości ok. 15 km od granicy z Ukrainą. Jedna z najlepiej rozwiniętych miejscowości w tej części Polski. Dominuje tu zabudowa zabytkowa i sakralna. Częściej można spotkać domki i wille niż bloki, których znajduje się niewiele w Przemyślu. Miasto słynie z dużej ilości zabytków, górzystego terenu i pięknych krajobrazów. Dzięki położeniu, blisko stąd w Bieszczady. Znajduje się tu ok. 5 parków, a także wiele obiektów kulturalnych, rozrywkowych i sportowych. Środkiem miasta płynie rzeka San. Przez Przemyśl przebiegają 2 drogi krajowe, 2 wojewódzkie, a wokół funkcjonuje obwodnica, którą odbywa się tranzyt. W odległości ok. 17 km znajduje się autostrada A4, którą można dojechać m.in. do Rzeszowa. Miasto posiada rozbudowaną komunikację międzymiastową. Na terenie Przemyśla działa Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK WISŁOSAN oraz wiele przedsiębiorstw. Jest to jedno z nielicznych miast, w którym działa ośrodek tradycyjnych rzemiosł. W 2016 roku było zameldowanych 62 154 osób.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+
Wikana S.A. logo

W sprzedaży 273 nieruchomości w 5 inwestycjach

7 nagród i wyróżnień

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 24 inwestycjach

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 26,7 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Parkowa Dzielnica budynek B2 w Przemyślu, ul. Leszczyńskiego 7 (0.7 km od centrum Przemyśla).

Inwestycja jest realizowana przez Wikana S.A.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 48 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 8 ofert o powierzchni od 27 do 35 m².

W budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Parkowa Dzielnica budynek B2 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 36 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Okna w mieszkaniu wychodzą na południe.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Dla przyszłych mieszkańców Wikana S.A. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkoweBalkon

Osiedle Parkowa Dzielnica zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zachować jak najwięcej otwartej przestrzeni, która wypełniona będzie zielenią. Dodatkowo, przemyślane rozplanowanie sprawi, że budynki nie będą zasłaniały się wzajemnie. Dzięki temu, mieszkania będą jasne i odpowiednio nasłonecznione. Kameralny charakter Osiedla i podwyższony standard, a także estetyka wykonania to cechy wyróżniające inwestycję na tle innych.

Biała elewacja podkreśli elegancję. Dodatki dekoracyjne sprawią, że Osiedle odznaczy się oryginalnym wyglądem. Dodatkowo, niepowtarzalny układ ściętych balkonów podkreśli nowoczesną architekturę.

Teren Osiedla zostanie zagospodarowany w taki sposób, aby zagwarantować przyszłym mieszkańcom miejsce do komfortowego wypoczynku i relaksu.

Znajdzie się tu przestronny skwer, który będzie idealnym miejscem do wspólnych spacerów i odpoczynku. Z myślą o najmłodszych, zostanie przygotowany plac zabaw. Miejsce będzie oddzielone od budynków aleją zieleni, dzięki czemu dzieci będą mogły bawić się w przyjemnym zaciszu.

Docelowo planowane jest wybudowanie osiedla zespołu pięciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych, zlokalizowanych przy ulicy Stanisława Leszczyńskiego w Przemyślu. Łącznie znajdzie się tu 15 704,14m2 powierzchni mieszkań. Każde z mieszkań zostanie wyposażone w przestronne balkony.

Do dyspozycji mieszkańców oddane będą także komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne, które idealnie sprawdzą się jako spiżarnie lub magazynki.

Przedmiotem opracowania jest budowa II etapu Inwestycji Parkowa Dzielnica, w którym powstanie budynek mieszkalny wielorodzinny z 48 lokalami mieszkalnymi oraz miejscami postojowymi. Obiekt, jest budynkiem podpiwniczonym, dwu- klatkowym. W piwnicy budynku zlokalizowano pomieszczenia techniczne oraz komórki lokatorskie. Na parterze i na pozostałych kondygnacjach znajdują się 48 lokale mieszkalne.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 5 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 28.10.2020
Data aktualizacji: 28.10.2021
Wikana S.A. logo

Wikana S.A.

Marta Połuch

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Leszczyńskiego (obok placu budowy), 37-700 Przemyśl

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: