Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 49,2 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez White Stone Development Sp.z o.o.

Cena: 277 861 zł

Rata kredytu wynosi 1247 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
49 m²
Pokoje
2
Piętro
1

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:E.32
Ceny mieszkań: 277 861 zł5 643 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:49 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:loggia o powierzchni 4 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Zielone Zamienie II, w której dostępnych jest jeszcze 17 podobnych ofert.

Opis oferty

Zielone Zamienie II

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 49 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Zielone Zamienie II przy ulicy w Zamieniu, ul. Waniliowa (1.2 km od Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera White Stone Development Sp.z o.o..

Cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 115 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 28 o powierzchni od 47 do 69 m², w budynkach są 4 kondygnacje naziemne. Inwestycja Zielone Zamienie II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu E.32 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper White Stone Development Sp.z o.o. przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 277 861 zł (5 643 zł/m²).

Zielone Zamienie II to drugi etap inwestycji Zielone Zamienie, która została doceniona przez Klientów kierujących się wysoką jakością oraz standardem wykonania, jak również kameralną i zieloną okolicą pozwalającą na odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku. Przestronne balkony, wysokie okna, miejsca parkingowe przed budynkiem, a także zielone ogródki przynależące do mieszkań usytuowanych na parterach to niewątpliwie duże atuty inwestycji Zielone Zamienie 2.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Zielone Zamienie II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 17 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Zielone Zamienie II

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

W odległości 850 metrów od inwestycji Zielone Zamienie II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zamienie.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Zamienie II znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Gminne Przedszkole w Zamieniu w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 750 m znajduje się Apteka.

Data publikacji: 28.09.2017

Data aktualizacji: 15.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie