Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 37,2 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez WFH Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych

Cena: 297 680 zł brutto

Rata kredytu wynosi 1336 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
37 m²
Pokoje
1
Piętro
3

Termin oddania

1 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:3.4
Ceny mieszkań (brutto): 297 680 zł8 000 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:37 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Kuchnia:zamknięta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Grunwald Nook.

Opis oferty

Nowe 1 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 37 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Grunwald Nook przy ulicy na Starym Grunwaldzie, ul. Zakątek 12 (2.3 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera WFH Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym znajdują się nowe mieszkania, na sprzedaż pozostają 4 o powierzchni od 37 do 50 m², w budynku są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Grunwald Nook jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 3.4 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój, kuchnia jest zamknięta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper WFH Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 297 680 zł (8 000 zł/m²).

„Grunwald Nook” to kameralny budynek w centrum miasta, położony na Starym Grunwaldzie, przy ul. Zakątek. Inwestycja składa się z 10 lokali, kawalerek oraz mieszkań dwupokojowych. Projekt idealnie pełni oczekiwania nabywców szukających niewielkiego mieszkania w centrum miasta lub inwestorów szukających mieszkania pod wynajem dla studentów Uniwersytetu Medycznego. Budynek położony jest przy cichej uliczce, znajdując się jednocześnie w odległości 200 metrów od Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, 750 metrów do kompleksu rekreacyjno-sportowego Arena i City Park, 1,6 kilometra do terenów Międzynarodowych Targów Poznańskich, 2,6 kilometra do centrum Avenida (w tym PKP, PKS). Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych i tramwajowych.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Grunwald Nook.

Lokalizacja inwestycji Grunwald Nook

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

W odległości 150 metrów od inwestycji Grunwald Nook znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny R. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (1:RJNJ03).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Grunwald Nook znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: KRÓLEWNA ŚNIEŻKA. ŻŁOBEK w odległości 150m, Przedszkole Nipubliczne "W Kasztanowym Parku" w odległości 200m, TĘCZOWY DOMEK. OPIEKA NAD DZIEĆMI w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się SPECJALISTYCZNE CENTRUM ZDROWIA KOBIETY, w odległości 450 m znajduje się LARMED SP. Z O.O., w odległości 450 m znajduje się UŁAŃSKA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się KOŚCIÓŁ PRAWOSŁAWNY. PARAFIA ŚW. MIKOŁAJA, w odległości 250 m znajduje się GALERIA PRZYCHODNIA, w odległości 400 m znajduje się KOŚCIÓŁ CHRZEŚCIJAN BAPTYSTÓW.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 50 m znajduje się UŚMIECH. KLUB OSIEDLOWY SM GRUNWALD, w odległości 700 m znajduje się PŁYWALNIA LETNIA W PARKU KASPROWICZA POZNAŃSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI, w odległości 700 m znajduje się RÓŻYCKA ALEKSANDRA. FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA.

Data publikacji: 24.05.2019

Data aktualizacji: 24.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie