Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 45,45 m² - numer C.11

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. KosocickaInwestycja: Apartamenty KosocickaDeweloper: Apartamenty Kosocicka 2

Cena: 390 870 zł brutto
8 600 zł/m² brutto
Apartamenty Kosocicka

5 zdjęć

Apartamenty Kosocicka
Cena:
390 870 zł
Termin oddania:
4 kw. 2022
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
45,45 m²
Piętro:
1 piętro
Strona świata:
zachód, południe
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne (58 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (86 miejsc)
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Udogodnienia
plac zabaw, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, własna kotłownia
Przyroda
informacja u dewelopera.
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
umowa rezerwacyjna na okres 14 dni
Zabezpieczenie środków
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Kosocicka

Transport

Węzeł Wielicki - 40 m

Sklepy

Biedronka - 280 m

Edukacja

SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 37 W KRAKOWIE - 580 m

Sport

Boisko - 500 m

Zdrowie

Przychodnia Lekarska "Diamed" - 280 m

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Opis oferty

Apartamenty Kosocicka logo

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45,5 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Kosocicka na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Kosocicka (8.2 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Apartamenty Kosocicka 2.

Cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 114 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 33 oferty o powierzchni od 30 do 63 m².

W budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Apartamenty Kosocicka jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu C.11 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 255 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód, południe.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Kosocicka 2 przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 390 870 zł (8 600 zł/m²).

Opis Inwestycji

Okazyjna cena21% poniżej średniej rynkowej
Pow. dodatkoweBalkon

Apartamenty Kosocika to inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w południowej części Krakowa przy ul. Kosocickiej, w dzielnicy Bieżanów-Prokocim charakteryzującej się dobrze rozwiniętą komunikacją miejską oraz doskonale rozplanowaną infrastrukturą drogową zapewniającą spokojny i bezproblemowy codzienny dojazd do miejsca pracy. Bliskość obwodnicy A4 pozwala na sprawny wyjazd z miasta w kierunku lotniska w Balicach, Katowic oraz Rzeszowa. Niewielka odległość od Szpitala Uniwersyteckiego w Prokocimiu sprawia, że oferta może być atrakcyjna również pod kątem inwestycyjnym. Lokalizacja inwestycji posiada bliski dostęp do infrastruktury handlowo- usługowej i edukacyjnej.

W ramach inwestycji zrealizowanych zostanie 5 kameralnych, trzypiętrowych budynków o podwyższonym standardzie z windami. Projekt przewiduje łącznie 114 mieszkań o powierzchni od 27 m2 do 62 m2, o ciekawym układzie i dogodnym rozplanowaniu. Każde z mieszkań zostanie wyposażone w indywidualną klimatyzację, a dla części mieszkań parterowych przewidziane zostały ogródki przydomowe. Budynki posiadać będą też podziemny garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi. W pierwszym budynku przewidziano także lokale usługowe. Na terenie osiedla znajdą się również zewnętrzne miejsca postojowe oraz plac zabaw.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Kosocicka, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 5 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 02.09.2021
Data aktualizacji: 26.10.2021
Apartamenty Kosocicka logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Profesora Wojciecha Marii Bartla 19E (pawilon sprzedaży), 30-389 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: