Dom na sprzedaż 5 pokoi o powierzchni 145,4 m²

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez West Cliff Team

Powierzchnia
145 m²
Pokoje
5
Piętra
2
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:B1
Ceny domów (brutto):
Liczba kondygnacji:2 poziomy.
Pokoje:5 pokoi.
Powierzchnia:145 m²
Powierzchnia działki:dom stoi na działce o powierzchni 520 m².
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:280 cm wysokości.
Strony świata:widok z okien jest na wschód, południe.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Dolina Kłodawy, w której dostępne są jeszcze 3 podobne oferty.

Opis oferty

Nowy 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 145 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Dolina Kłodawy w Kłodawie przy ul. Szkolna 24 (8.6 km od Gdańska). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera West Cliff Team.

Cała inwestycja składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak. Inwestycja Dolina Kłodawy została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Nowy dom nr B1 znajduje się na działce o powierzchni 520 m², nie posiada podpiwniczenia oraz ma garaż 1 stanowiskowy. W domu znajduje się 5 pokoi, kuchnia jest Otwarta, 2 łazienki, lokal posiada Taras. Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper West Cliff Team przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

O InwestycjiOsiedle Dolina Kłodawy jest położone w uroczej i spokojnej okolicy, 16 km od centrum Gdańska, w pobliżu Rezerwatu przyrody Dolina Kłodawy. Atutem tego miejsca jest bliskość natury i bardzo dobra komunikacja z trójmiastem. W samej wsi Kłodawa znajduje się szkoła podstawowa z nowo wybudowaną halą sportową i boiskiem, zabytkowy kościół, mały sklep spożywczy oraz siłownia na „świeżym powietrzu”.Wieś jest otoczona atrakcyjnymi terenami leśnymi obfitującymi w trasy idealne do nordwalking , wycieczek rowerowych a zimą do uprawiania biegów narciarskich.W kierunku północnym, w odległości 5 km od Kłodawy znajduje się miasto Pruszcz Gdański. Znajdują się tam między innymi 3 szkoły podstawowe, liceum ogólnokształcące, 2 kryte baseny, centrum handlowe oraz liczne sklepy i restauracje. W kierunku południowym, w odległości 4 km jest położona gminna wieś Trąbki Wielkie. Znajdują się tam 3 sklepy spożywcze i małe centrum handlowe oraz szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące. W obydwu miejscowościach znajdują się rozbudowane ośrodki zdrowia.Etap IDwa komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej – 4 przestronne lokale mieszkalne z przynależnymi dużymi ogrodami i podjazdami. Każdy lokal będzie miał wyodrębnioną księgę wieczystą i będzie stanowił odrębną nieruchomość. Dokładny opis lokali znajduje się w zakładce OFERTA. Pierwsze budynki planujemy przekazać naszym klientom w 2019 roku. Aranżacje i wykończenie wnętrz oraz założenie ogrodu wykonujemy na życzenie naszych klientów.Etap IIOsiem nowoczesnych budynków w zabudowie jedno i wielorodzinnej – 20 komfortowych lokali mieszkalnych z przynależnymi ogrodami i podjazdami. Każdy lokal będzie miał wyodrębnioną księgę wieczystą i będzie stanowił odrębną nieruchomość. Dokładny opis lokali znajdzie się wkrótce na naszej stronie.

Dom znajduje się w inwestycji Dolina Kłodawy, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 3 podobne nowe domy.

Lokalizacja inwestycji Dolina Kłodawy

Powiat gdański leży w centrum woj. pomorskiego, bezpośrednio granicząc od północy z Trójmiastem. Składa się z 8 gmin, które zajmują łącznie 793 km2 i zamieszkiwane są przez ok. 80 000 osób. Region jest zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i typu zabudowy. Wyróżnia się miasto Pruszcz Gdański, którego architektura ma charakter . W gminach wiejskich dominują domy jednorodzinne. Niemal 70% powiatu zajmują użytki rolne, a spokojna okolica dobrze komponuje się z bliskością Trójmiasta zapewniającego dostęp do wysoko rozwiniętej kultury i rozbudowanego zaplecza handlowego oraz usługowego. Na terenie samego powiatu widoczne jest dostatnio rozwinięte zaplecze oświatowe, medyczne i kulturalno-sportowe. Działają tu szkoły różnego szczebla, znajduje się ponad 20 przychodni i gabinetów lekarskich. Nie brakuje obiektów sportowych (np. kompleksy boisk Orlik) ani terenów rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów regionu jest świetne połączenie komunikacyjne z Trójmiastem i resztą kraju. Biegną tędy trzy ważne arterie drogowe i 5 dróg wojewódzkich, a ok. 25 km od powiatu mieści się lotnisko.

Komunikacja

Przez powiat gdański przebiega trasa europejska E75, której fragmentem jest autostrada A1 oraz drogi krajowe nr 91 i 7, przy czym ta druga na pewnym odcinku jest drogą ekspresową. Ponadto przez powiat przechodzą drogi wojewódzkie nr: 221, 222, 226, 227 i 233. Kursują tu linie autobusów aglomeracyjnych i regionalnych, a w gminie Przywidz kursują autobusy PKS. Do powiatu dociera też Szybka Kolej Miejska z Trójmiasta i funkcjonuje transport kolejowy PKP. Centrum powiatu znajduje się jedynie ok. 25 km od lotniska w Gdańsku.

Data publikacji: 23.04.2019

Data aktualizacji: 23.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie