Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 86,2 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez WBG Development Sp. z o.o.

Rezerwacja
Powierzchnia
86 m²
Pokoje
3
Piętro
parter
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:6/1
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:86 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:ogródek.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce).
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Aleja Zbożowa etap 3 i 4 - Mieszkania, w której dostępnych jest jeszcze 31 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 86 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Aleja Zbożowa etap 3 i 4 - Mieszkania przy ulicy w Wieliczce, ul. Zbożowa (0.1 km od Krakowa). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera WBG Development Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 20 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 32 o powierzchni od 73 do 100 m², w budynku są 3 kondygnacje naziemne. Inwestycja Aleja Zbożowa etap 3 i 4 - Mieszkania została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 6/1 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper WBG Development Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe naziemne (1 miejsce).

Miejsce o wyjątkowym charakterze zaprojektowane z myślą o klientach, którzy cenią sobie sąsiedztwo pięknej natury i miasta.Połączenie niebanalnej architektury, wyjątkowej dbałości o detale i wyśmienitej lokalizacji. Aleja Zbożowa to nowoczesny symbol komfortu i prestiżu życia. Zapewniamy szeroki wybór rozwiązań i duże możliwości związane z wyborem idealnie dopasowanej przestrzeni dla Twojej rodziny.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Aleja Zbożowa etap 3 i 4 - Mieszkania, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 31 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Aleja Zbożowa etap 3 i 4 - Mieszkania

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

W odległości 650 metrów od inwestycji Aleja Zbożowa etap 3 i 4 - Mieszkania znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Bieżanów Potrzask.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Zbożowa etap 3 i 4 - Mieszkania znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne EkoSkrzat w odległości 1250m, Samorządowe Przedszkole Nr 135 w odległości 1500m, Szkoła Podstawowa Nr 124 w odległości 1550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się ANMARK. CHWAST M., w odległości 1550 m znajduje się PRZYCHODNIA. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1550 m znajduje się DWÓR CZECZÓW.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1750 m znajduje się Boisko - ORLIK 2012 Park Lilli Wenedy.

Data publikacji: 21.09.2017

Data aktualizacji: 29.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie