Wielicka 44

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWawel Service Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Jerozolimska(0.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Jerozolimska (3.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 800 netto/m2
  Jerozolimska
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 133 - 338 m2
  Cordia Polska
 • SASKA BLU(1.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Saska (3.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 600 brutto/m2
  SASKA BLU
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 83 - 214 m2
  Bryksy
 • Apartamenty przy Wiśle(1.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Kącik 10 (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 332 netto/m2
  Apartamenty przy Wiśle
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 186 - 259 m2
  HSD Inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja “Wielicka 44” to nowoczesny kompleks dwóch budynków wielorodzinnych w których znajdzie się 140 starannie zaprojektowanych mieszkań o zróżnicowanym metrażu i liczbie pomieszczeń.Na parterze zaprojektowano przestrzeń dla lokali handlowo – usługowych.Przeznaczenie: handlowo-usługowe, biurowe, medyczne, bankowe. Wysokość pomieszczeń 3m.Powierzchnia dostępna od 67m2 do 152m2. Ceny lokali podane na stronie są kwotami netto, nie uwzględniają 23% vat.Wokół części usługowej budynku są zaprojektowane parkingi ogólnodostępne dla potencjalnych klientów.Położenie kompleksu mieszkaniowego “Wielicka 44” to niewątpliwie jego ogromny atut. Budynki umiejscowione będą przy ul. Wielickiej w Podgórzu, niespełna kilometr od stacji PKP Kraków Płaszów. Dogodny transport do ul. Wielickiej gwarantuje rozbudowana sieć komunikacji miejskiej, zarówno tramwajowej (linie 3, 6, 9, 13, 23, 24, 34) jak i autobusowej (linie 107, 143, 163, 174, 243, 502, 603). Rozbudowana sieć drogowa w tym rejonie pozwala zmotoryzowanym dotrzeć zarówno do centrum jak i południowej obwodnicy i tras wylotowych z miasta. Na wyjątkowość lokalizacji składają się zarówno odległość od centrum miasta, która wynosi niespełna 3 km, jak i zaledwie kilkaset metrów dzielące budynek od najbardziej malowniczych zielonych terenów Krakowa takich jak: Rezerwat Bonarka, zalew Bagry, Kopiec Krakusa, Park Bednarskiego (w starej części Podgórza) czy znane z filmu “Lista Schindlera” kamieniołomy.Wizualizacja inwestycji:http://www.wirtualnydom.com/WD/WielickaWebPlayer.html

Inwestycja Wielicka 44 znajduje się na Podgórzu, ul. Wielicka (3.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Wawel Service Sp. z o.o..

Inwestycja Wielicka 44 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Wielicka 44 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Wawel Service Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wielicka 44

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wielicka 44 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Wielicka 44 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wielicka 44 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa HORME im. Marii Montessori z oddziałmi integracyjnymi w odległości 140 m, Niepubliczne Przedszkole Dzieciaki i My w odległości 250 m, Akademia Banków Spółdzielczych Fundacji Rozwoju Bankowości Spółdzielczej - Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wielicka 44 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Krakowskie Centrum Terapii Uzależnień w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wielicka 44 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Lidl, w odległości 350 m znajduje się Spar.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wielicka 44 w odległości 360 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Forteca, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie