Piasta Park

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWawel Service Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 146 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Szukasz wyciszenia i zieleni w otoczeniu dogodnej infrastruktury? Wybierz przestronne mieszkania z widokiem na piękny park. Piasta Park to inwestycja Wawel Service w krakowskich Mistrzejowicach.Inwestycja Piata Park to spełnienie marzeń osób, które cenią spokój i kontakt z naturą, z jednoczesnym zachowaniem wszelkich udogodnień, jakie daje rozbudowana infrastruktura osiedlowa oraz doskonała komunikacja.Piasta Park:- Wielostanowiskowy garaż podziemny.- 224 mieszkania o powierzchni od 28 – 65 m2 - wszystkie z tarasami, loggiami lub ogródkami.- Prace budowlane rozpoczną się po wakacjach, termin realizacji zaplanowano na 2017 rok.- Mieszkania idealne do zamieszkania i atrakcyjne na wynajem!- Dostępne lokale usługowe.

Inwestycja Piasta Park znajduje się na Mistrzejowicach, ul. Ognistych Wici (6.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Wawel Service Sp. z o.o..

Inwestycja Piasta Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Piasta Park pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 162 metrów kwadratowych w cenie od 6 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Wawel Service Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Piasta Park

- Mieszkania z widokiem na piękny park – inwestycja w sąsiedztwie terenu rekreacyjnego otaczającego Fort „Mistrzejowice”. - W pobliżu inwestycji ścieżki do spacerów i joggingu, boiska sportowe oraz place zabaw dla dzieci – dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek. - Wygodny dojazd do centrum miasta i doskonałe połączenia komunikacyjne. - Rozbudowana infrastruktura osiedlowa – w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, szpital im. Rydygiera.

Mistrzejowice to XV dzielnica Krakowa leżąca w północnej części miasta. Powstała z 3 włączonych do Krakowa wsi: Mistrzejowic, Dziekanowic i części Batowic. Przed 1990 r. należała do dzielnicy Nowa Huta. Jej powierzchnia wynosi 559,00 ha, a mieszka w niej 53 015 osób. W skład Mistrzejowic obecnie wchodzą: Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Złotego Wieku, Osiedle Oświecenia, Osiedle Kombatantów, Osiedle Bohaterów Września, Osiedle Piastów, Osiedle Srebrnych Orłów, Osiedle Mistrzejowice oraz część Batowic i Dziekanowic. Początki powstawania osiedli mieszkalnych w dzielnicy datują się na lata 60. i 80. ubiegłego stulecia. Zostały one zrealizowane w technologii wielkopłytowej i liczą sobie po 11 kondygnacji. W tym samym okresie na północy dzielnicy wybudowano osiedle domów jednorodzinnych. Obecnie w Mistrzejowicach koncentruje się duży potencjał deweloperski – powstaje dużo nowych inwestycji, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Stopień zagęszczenia nieruchomości mieszkalnych jest tu bardzo duży. Jedną z największych zalet Mistrzejowic jest natomiast rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Zarówno w północnej, centralnej, jak i południowej części występują także tereny zielone, a najciekawszymi z nich są Park Tysiąclecia oraz Fort „Mistrzejowice”. Przez fragment wschodniej granicy płynie rzeka Dłubnia.

Komunikacja

Mistrzejowice mają dobre połączenia komunikacyjne z resztą Krakowa. Kursują tu dzienne i nocne linie autobusów miejskich oraz tramwajów. Południowa granica dzielnicy w całości przebiega drogą krajową nr 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piasta Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Piasta Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Piastów.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piasta Park znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 187 "Pod Lipami" w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa Nr 89 w odległości 320 m, Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Piasta Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 390 m, Przychodnia w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piasta Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Plac Targowy "Piast", w odległości 240 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piasta Park w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 05.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie