Piasta Park II

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWawel Service Sp. z o.o.

Ceny od: 7 800 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Piasta Park II dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
116
2
48,85 m²
Parter
405 455 zł8 300 zł/m²
27
3
68,33 m²
1
532 974 zł7 800 zł/m²
42
3
68,07 m²
2
530 946 zł7 800 zł/m²
87
3
68,31 m²
5
532 818 zł7 800 zł/m²
105
3
68,17 m²
7
531 726 zł7 800 zł/m²
115
3
68,25 m²
9
532 350 zł7 800 zł/m²

Oferty specjalne

 • Promocja

  Poleć i wygraj kartę podarunkową o wartości aż 3000 zł do wykorzystania w salonach i sklepie internetowym RTV EURO AGD!

  Co zrobić? 1) Poleć znajomemu mieszkanie. 2) Wypełnij formularz i wyślij go na adres [email protected] lub przekaż doradcy w biurze sprzedaży Wawel Service. 3) Czekaj na zawiadomienie o wyniku konkursu.

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Wawel Service rozpoczął drugi etap inwestycji „Piasta Park” – miejsca dla osób szukających alternatywy dla mieszkania w centrum miasta.W krakowskich Mistrzejowicach, u zbiegu ulic Piasta Kołodzieja i Ognistych Wici powstaje nowa inwestycja Wawel Service. Projekt zakłada realizację osiedla budynków wielorodzinnych, które stworzą wewnętrzny dziedziniec pełen zieleni, przeznaczony do odpoczynku oraz relaksu mieszkańców. W ramach drugiego etapu inwestycji oprócz budynków B1 i B2 powstanie także infrastruktura techniczna i komunikacyjna.Eksperci Wawel Service zaprojektowali 293 mieszkania (1,2,3,4 pokojowe). Lokale z przestrzennymi loggiami, balkonami, tarasami, a także ogródkami przydomowymi zostały zaplanowane z myślą o najważniejszych potrzebach przyszłych mieszkańców.To doskonały wybór dla osób, które cenią spokój i lubią kontakt z naturą, a także dla szukających mieszkania z dala od zgiełku centrum. Największą zaletą tej inwestycji jest sąsiedztwo terenów rekreacyjnych przylegających do Fortu Mistrzejowice.Mieszkanie w rozliczeniu - program „Zamień stare na nowe”Program „Zamień stare na nowe” proponujemy naszym klientom od 10 lat. Już od samego początku projekt ten cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. Pozwala on w prosty i bezpieczny sposób zamienić obecne lokum na nowe, wymarzone mieszkanie - bez zbędnych formalności i przy minimalnym wysiłku.Nowe mieszkanie w rozliczeniu za stare - jak to możliwe?Nasz program „Zamień stare na nowe” polega na „zamianie” obecnie posiadanej nieruchomości na nową. Jak wygląda to w praktyce? Mieszkanie w rozliczeniu jest sfinansowanie poprzez zakup nowej nieruchomości z oferty Wawel Service ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży dotychczas zajmowanego lokum. Głównym założeniem programu jest zapewnienie klientom profesjonalnej pomocy przy sprzedaży starego mieszkania.Jak przebiega ten proces?Dbamy, aby zakup mieszkania, który jest bez wątpienia ważnym momentem w życiu, był jak najbardziej przyjazny dla klientów. Aby skorzystać z programu "Zamień Stare Na Nowe" wystarczy umówić się z naszym doradcą na wycenę dotychczas zamieszkiwanego lokum. Spotkanie jest zupełnie bezpłatne, a Ty nie ponosisz żadnych kosztów pośrednictwa. Kolejnym krokiem jest wybór nowego mieszkania, które może znajdować się zarówno w inwestycjach o początkowym stopniu realizacji, jak również tych, w których mieszkania już są gotowe i czekają na odbiór właściciela. Gwarantujemy płynną przeprowadzkę.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Wawel Service.

Inwestycja Piasta Park II znajduje się na Mistrzejowicach, ul. Ognistych Wici (6.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Wawel Service Sp. z o.o..

Inwestycja Piasta Park II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 293 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 6 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Piasta Park II pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 49 do 68 metrów kwadratowych w cenie od 7 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 49 m2 w cenie od 405 455 zł (1 mieszkanie)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 68 m2 w cenie od 530 946 zł (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wawel Service Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 293 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 49 do 68 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 405 455 do 532 974 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 800 do 8 300 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Piasta Park II znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Piasta Park II

Mistrzejowice to XV dzielnica Krakowa leżąca w północnej części miasta. Powstała z 3 włączonych do Krakowa wsi: Mistrzejowic, Dziekanowic i części Batowic. Przed 1990 r. należała do dzielnicy Nowa Huta. Jej powierzchnia wynosi 559,00 ha, a mieszka w niej 53 015 osób. W skład Mistrzejowic obecnie wchodzą: Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Złotego Wieku, Osiedle Oświecenia, Osiedle Kombatantów, Osiedle Bohaterów Września, Osiedle Piastów, Osiedle Srebrnych Orłów, Osiedle Mistrzejowice oraz część Batowic i Dziekanowic. Początki powstawania osiedli mieszkalnych w dzielnicy datują się na lata 60. i 80. ubiegłego stulecia. Zostały one zrealizowane w technologii wielkopłytowej i liczą sobie po 11 kondygnacji. W tym samym okresie na północy dzielnicy wybudowano osiedle domów jednorodzinnych. Obecnie w Mistrzejowicach koncentruje się duży potencjał deweloperski – powstaje dużo nowych inwestycji, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Stopień zagęszczenia nieruchomości mieszkalnych jest tu bardzo duży. Jedną z największych zalet Mistrzejowic jest natomiast rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Zarówno w północnej, centralnej, jak i południowej części występują także tereny zielone, a najciekawszymi z nich są Park Tysiąclecia oraz Fort „Mistrzejowice”. Przez fragment wschodniej granicy płynie rzeka Dłubnia.

Komunikacja

Mistrzejowice mają dobre połączenia komunikacyjne z resztą Krakowa. Kursują tu dzienne i nocne linie autobusów miejskich oraz tramwajów. Południowa granica dzielnicy w całości przebiega drogą krajową nr 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piasta Park II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Piasta Park II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Popielidów.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piasta Park II znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 187 "Pod Lipami" w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa Nr 89 w odległości 290 m, Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Piasta Park II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 460 m, Przychodnia w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piasta Park II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się Chmura, w odległości 350 m znajduje się Plac Targowy "Piast".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piasta Park II w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.10.2017

Data aktualizacji: 27.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie