Opolska - Dom przy filharmonii

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWawel Service Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Opolska - Dom przy filharmonii dostępnych jest 30 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M084
2
49,84 m²
5
M053
3
54,05 m²
2
M063
3
54,05 m²
3
M073
3
54,05 m²
4
M083
3
54,05 m²
5
M102
3
54,05 m²
7
M055
3
55,44 m²
2
M065
3
55,44 m²
3
M075
3
55,44 m²
4
M085
3
55,44 m²
5
M104
3
55,44 m²
7
M076
3
56,5 m²
4
M056
3
56,5 m²
2
M066
3
56,5 m²
3
M105
3
56,5 m²
7
M022
3
58,32 m²
4
M030
3
58,32 m²
5
M007
3
64,7 m²
2
M015
3
64,7 m²
3
M023
3
64,7 m²
4
M031
3
64,7 m²
5
M038
3
64,7 m²
6
M067
3
66,34 m²
4
M047
3
66,34 m²
2
M057
3
66,34 m²
3
M077
3
66,34 m²
5
M087
3
66,34 m²
6
M095
3
55,44 m²
6
M042
4
77,81 m²
7
M097
4
78,81 m²
7

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

NAJLEPSZY ADRES W KATOWICACH W samym sercu Katowic, w prestiżowym sąsiedztwie Filharmonii Śląskiej, powstaje wyjątkowa inwestycja. Wypełnia ona doskonale istotną niszę na Katowickim rynku nieruchomości apartamentowych. Zlokalizowany zalewie 300 m od Dworca PKP i Galerii Katowickiej Dom przy Filharmonii, to bez wątpienia jeden z najlepszych adresów w mieście. Ukończenie budowy zaplanowane jest już na II kwartał 2021 roku.ELEGANCKA ARCHITEKTURA Ekspresyjna bryła nawiązuje do najlepszych tradycji katowickiego modernizmu. Zdecydowane, dynamiczne linie elewacji rozdzielają duże przeszklenia z loggiami. Wysokiej jakości materiały, beton architektoniczny, szklane balustrady i eleganckie podświetlenia pokazują, że mamy do czynienia ze śródmiejską architekturą najwyższej jakości. Ta konsekwencja została także zachowana w zaprojektowanych z dbałością o detale przestrzeniach wspólnych. PRZEMYŚLANE ROZWIĄZANIA Budynek został zaprojektowany, aby maksymalnie wykorzystać potencjał śródmiejskiej działki. Obszerny garaż podziemny pomieści 108 samochodów. Na parterze zaprojektowane zostały 4 dwupoziomowe lokale usługowe z rozległymi, przeszklonymi witrynami od frontu oraz hol wejściowy z recepcją. Kondygnacje od 1. do 7. mieszczą 105 przemyślanie rozplanowanych mieszkań. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub loggie, a te zlokalizowane na ostatnim piętrze, prywatne tarasy. Ponadto na dachu zlokalizowany został iluminowany, luksusowy ogród z zadaszoną altaną, dostępny dla wszystkich mieszkańców.Mieszkanie w rozliczeniu - program „Zamień stare na nowe”Program „Zamień stare na nowe” proponujemy naszym klientom od 10 lat. Już od samego początku projekt ten cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. Pozwala on w prosty i bezpieczny sposób zamienić obecne lokum na nowe, wymarzone mieszkanie - bez zbędnych formalności i przy minimalnym wysiłku.Nowe mieszkanie w rozliczeniu za stare - jak to możliwe?Nasz program „Zamień stare na nowe” polega na „zamianie” obecnie posiadanej nieruchomości na nową. Jak wygląda to w praktyce? Mieszkanie w rozliczeniu jest sfinansowanie poprzez zakup nowej nieruchomości z oferty Wawel Service ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży dotychczas zajmowanego lokum. Głównym założeniem programu jest zapewnienie klientom profesjonalnej pomocy przy sprzedaży starego mieszkania.Jak przebiega ten proces?Dbamy, aby zakup mieszkania, który jest bez wątpienia ważnym momentem w życiu, był jak najbardziej przyjazny dla klientów. Aby skorzystać z programu "Zamień Stare Na Nowe" wystarczy umówić się z naszym doradcą na wycenę dotychczas zamieszkiwanego lokum. Spotkanie jest zupełnie bezpłatne, a Ty nie ponosisz żadnych kosztów pośrednictwa. Kolejnym krokiem jest wybór nowego mieszkania, które może znajdować się zarówno w inwestycjach o początkowym stopniu realizacji, jak również tych, w których mieszkania już są gotowe i czekają na odbiór właściciela. Gwarantujemy płynną przeprowadzkę.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Wawel Service.

Inwestycja Opolska - Dom przy filharmonii znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Opolska (0.8 km od centrum Katowic), jest realizowana przez dewelopera Wawel Service Sp. z o.o..

Inwestycja Opolska - Dom przy filharmonii jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 105 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Opolska - Dom przy filharmonii pozostało na sprzedaż 30 mieszkań o powierzchniach od 50 do 79 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 50 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 66 m2 (27 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 78 do 79 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wawel Service Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 105 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
ŚCIANY KONSTRUKCYJNE: - zewnętrzne– żelbetowe lub ceramiczne – ocieplone styropianem lub wełną mineralną elewacja tynk cienkowarstwowy oraz płyty architektoniczne, - wewnętrzne– żelbetowe lub betonowe, ŚCIANKI DZIAŁOWE: - z systemowych bloczków gipsowych,
Stolarka okienna
o podwyższonych parametrach energooszczędnych z PCV, Grafit/antracyt a wewnątrz biała
Drzwi zewnętrzne
- wejściowe do budynku – aluminiowe,
Posadzka
- w pomieszczeniach mieszkalnych wylewki cementowe (warstwa pływająca), oddylatowane, balkony– płyta żelbetowa mocowana na łącznikach termoizolacyjnych(nie dotyczy loggii i tarasów), pokryte płytkami gresowymi, balustrady z wypełnieniem szklanym, loggie- pokryte płytkami gresowymi, - tarasy- stropodachy,pergola stalowa malowana proszkowo
Ściany
Tynki: - na ścianach konstrukcyjnych i sufitach gipsowe zatarte na gładko, w łazienkach cementowo-wapienne lub gipsowe, - na ścianach z bloczków gipsowych wyprawa cienkowarstwowa poza ścianami łazienek i WC, -wykończenie klatek gres/kamień naturalny,beton strukturalny
Parapety zewnętrzne
systemowe z blaszane,
Parapety wewnętrzne
konglomerat kamienny,
Instalacje
- elektryczna- wewnętrzna oświetlenia i gniazd wtykowych oraz siłowa dla kuchni elektrycznej, - niskoprądowa– instalacja wywoławcza wideodomofonowa, TV naziemnej i cyfrowej, internetowa, światłowodowa, - wentylacja mechaniczna wyciągowa higrosterowana, - woda zimna i ciepła użytkowa- doprowadzona do sanitariatów, opomiarowana indywidualnymi licznikami, - kanalizacyjna (rury i kształtki z PCV), piony niskoszumowe, - podejścia sanitarne natynkowe przygotowane pod przybory sanitarne montowane na stelażach (w zakresie Nabywcy), - centralne ogrzewanie- zasilane z sieci miejskiej, rozprowadzone do grzejników w pomieszczeniach mieszkalnych – płytowych, w łazienkach – ręcznikowych, opomiarowana indywidualnymi ciepłomierzami,
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 30 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 50 do 79 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Opolska - Dom przy filharmonii

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Opolska - Dom przy filharmonii mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Opolska - Dom przy filharmonii znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice Plac Wolności.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Opolska - Dom przy filharmonii znajduje się się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Zakład Usług-Rehabilitacyjno Socjalnych w odległości 90 m, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Oddziału Okręgowego w Katowicach w odległości 90 m, PRAXIS w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Opolska - Dom przy filharmonii jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne POLMED w odległości 330 m, Przychodnia nr 1 w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Opolska - Dom przy filharmonii składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Aro.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Opolska - Dom przy filharmonii w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.03.2019

Data aktualizacji: 18.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie