Na Błonie 106

5 zdjęć

Na Błonie 106
Na Błonie 106
Na Błonie 106
Na Błonie 106

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Na Błonie 106 dostępnych jest 20 ofert

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : wiata.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 20 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 38 do 61 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Na Błonie 106 znajduje się 17 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Na Błonie 106 to butikowa inwestycja położona w sercu Woli Justowskiej na którą składają się: elegancka architektura jednego kameralnego budynku, wysoka jakość wykonania oraz unikalna przyroda otaczająca budynek. Projekt z tarasem na dachu oraz ogródkami idealnie komponuje się z otoczeniem i wpisuje w architekturę tej prestiżowej dzielnicy.

Budynek położony jest przy ulicy Na Błonie, gdzie bliskość Krakowskich Błoni, Lasku Wolskiego oraz Centrum Biznesowego na Bronowicach sprawią, że mieszkańcy będą mieli poczucie mieszkania poza Krakowem, z jednoczesnym doskonałym dojazdem do centrum.

Otaczająca natura sprawia, że zadbaliśmy o stację ładowania pojazdów elektrycznych, a także stojaki na rowery. W naszej ofercie znajdzie się 29 lokali mieszkaniowych o metrażach 38 - 103 m2. Część z nich będzie posiadać ogródki, balkony lub ogromne tarasy na dachu budynku z wyjątkowym widokiem na zieleń. Aby zapewnić prawdziwy komfort mieszkańcom, przed budynkiem powstanie wiata na samochody.

Ta kameralna inwestycja to zdecydowanie miejsce dla osób ceniących sobie harmonię pomiędzy odpoczynkiem, a miejskim życiem.

Inwestycja Na Błonie 106 znajduje się na Bronowicach, ul. Na Błonie 106 (5.1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Wawel Service Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Na Błonie 106 w sprzedaży jest 20 nowych mieszkań o powierzchni od 38 do 61 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Wawel Service Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

- 14 min. samochodem do centrum miasta - 20 min. spacerem do największych korporacji przy Armii Krajowej - 4 min. spacerem do najbliższego żłobka i przedszkola - 6 min. samochodem na Błonia Krakowskie - 8 min. samochodem do Lasku Wolskiego - 1 min. do zielonych terenów rekreacyjnych oraz rzeki Rudawa - 1 min. spacerem do najbliższego sklepu Żabka

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Na Błonie 106?

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Błonie 106 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Na Błonie 106 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bronowice Małe.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Na Błonie 106 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Na Błonie 106 znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego EDU-EURO w odległości 130 m, Krakowska Niepubliczna Szkoła Montessori w odległości 290 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Na Błonie 106 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Na Błonie 106 w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.11.2021
Data aktualizacji: 27.03.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Bronowicach

Oferty na Bronowicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: