Krygowskiego

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Wawel Service Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 412 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Krygowskiego III

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Swoszowice, ul. Krygowskiego (7.7 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 400/m2
  Krygowskiego III
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 38 - 79 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Wawel Service Sp. z o.o.
 • Małysiaka - etap II(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Małysiaka (8.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 000/m2
  Małysiaka - etap II
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 70
  Powierzchnia: 31 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Grupa Proins
 • Małysiaka Etap III(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Komuny Paryskiej (8.1 km od centrum Krakowa)
  Małysiaka Etap III
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 66
  Powierzchnia: 26 - 67 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Grupa Proins

Opis Inwestycji

„Krygowskiego” to projekt zlokalizowany na krakowskim Podgórzu. Spokojne, pełne zieleni otoczenie sprawi, że inwestycja szybko stanie się dla swoich mieszkańców wymarzonym domem. W jej bliskim sąsiedztwie znajduje się ponad 10-cio hektarowy Park Maćka i Doroty, dający doskonałą możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Dodatkowym atutem osiedla będzie roztaczający się z niego widok na Tatry.Projekt zakłada wybudowanie kameralnych budynków wielorodzinnych o niskiej zabudowie, wraz z podziemnymi garażami oraz naziemnymi miejscami postojowymi. W skład osiedla „Krygowskiego” wejdzie siedem budynków, w których łącznie znajdą się 173 mieszkania. Oferta zawiera funkcjonalne mieszkania o różnym rozkładzie, głównie dwu- i trzy-pokojowe, które spełnią oczekiwania zarówno singli, jak i młodych małżeństw, czy rodzin z dziećmi. Wszystkie będą wyposażone w balkony lub ogródki.UNIWERSALNY STYL„Krygowskiego” to nowoczesne osiedle, które zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić swoim mieszkańcom maksymalny komfort życia. Ponadczasowa forma architektoniczna oraz jasne kolory elewacji i przeszklenia doskonale wpiszą się w otoczenie inwestycji.Wzorem poprzednich realizacji Wawel Service, również osiedle Krygowskiego zaoferuje mieszkania w bardzo dobrym standardzie, z możliwością elastycznej aranżacji i zapewniające maksimum użyteczności.Na terenie o całkowitej powierzchni ponad 1,4 ha zostanie zaprojektowana z najwyższą dbałością o detale przestrzeń wspólna dla mieszkańców oraz zieleń. Osiedle zostanie wyposażone w klimatyczne oświetlenie, ławki parkowe oraz plac zabaw, co sprawi, że będzie ono doskonałym miejscem nie tylko do codziennego życia, ale i upragnionego odpoczynku. Na poczucie komfortu w zakresie prywatności z pewnością pozytywnie wpłynie zaś fakt ogrodzenia przydomowych ogródków dostępnych w inwestycji.Rozpoczęliśmy drugi etap budowy w którego ramach powstaną budynki B1 oraz B2, w których zaplanowano 54 mieszkania (1-, 2-, 3-, 4-pokojowe). W dalszym etapie budowy powstaną budynki A1 i A2. Podczas projektowania osiedla zaplanowano wewnętrzny, pełny zieleni dziedziniec z bulwarem spacerowym, który będzie stanowił przestrzeń integrującą mieszkańców osiedla.

Inwestycja Krygowskiego znajduje się w Swoszowicach , ul. Krygowskiego (7.7 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Wawel Service Sp. z o.o..

Inwestycja Krygowskiego jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 173 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Krygowskiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 49 do 95 metrów kwadratowych w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wawel Service Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 173 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Krygowskiego

Inwestycja zostanie położona przy ulicy Władysława Krygowskiego w wyjątkowej dzielnicy Krakowa – Podgórze, nieopodal ponad 10-cio hektarowego parku. XIII dzielnica jest bez wątpienia jednym z bardziej przyjaznych miejsc na mapie miasta. Spokojna, bezpieczna, z dala od zgiełku miasta, jednak zapewniająca doskonały dojazd do centrum, jest najlepszym miejscem dla rodzin oraz osób poszukujących idealnego miejsca do życia. Lokalizacja zapewni przyszłym mieszkańcom inwestycji „Krygowskiego” łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, a tym samym sprawny dojazd do wielu punktów Krakowa. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, na którym kursują linie 151, 178, 451, 609 i 751. Najważniejsze odległości: - Park Maćka i Doroty – zaledwie kilka minut pieszo - Obwodnica miasta – ok. 3 km - Centrum miasta – ok. 10 km - Park Handlowy Zakopianka – ok. 4 km - Solvay Park – ok. 4 km - Cinema City Zakopianka– ok. 4 km - Zakrzówek – ok. 5 km

Swoszowice, czyli dzielnica X Krakowa, zajmują obszar 2560,40 ha i znajdują się w południowej części miasta. Liczba ich mieszkańców wynosi 25 608 osób. Ta część Krakowa została włączona do miasta dopiero w 1973r., jako 8 wsi stanowiących fragment dzielnicy Podgórze. Swoszowice mogą pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

Komunikacja

Przez dzielnicę przebiega trasa europejska E40, której część stanowi wbiegająca od zachodniej strony droga krajowa nr 7. Od południa do Swoszowic wchodzi natomiast trasa europejska E77. Niedaleko wschodniej granicy biegnie też droga krajowa nr 94. Uzupełnieniem rozbudowanej infrastruktury drogowej są regularne kursy linii tramwajów i autobusów miejskich.

W odległości 50 metrów od inwestycji Krygowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kliny Zacisze.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Krygowskiego znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kropelka II w odległości 200m, Niepubliczne Przedszkole TUPTUSIOWO w odległości 250m, Niepubliczne Przedszkole "Stokrotki" w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się FANTAZJA. APTEKA. STASZCZAK J., w odległości 350 m znajduje się 4M CENTRUM MEDYCZNE. NZOZ, w odległości 1150 m znajduje się Szpital Specjalistyczny im. dr J. Babińskiego w Krakowie.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 500 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO, w odległości 650 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ, w odległości 700 m znajduje się Teatr CRACOVIA.

Data publikacji: 14.06.2016

Data aktualizacji: 01.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie