Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 47,4 m²

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Wawel Service Sp. z o.o.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Białoprądnicka lub inne propozycje na Prądniku Białym

Powierzchnia
47 m²
Pokoje
2
Piętro
3
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:28D.29
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:47 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Białoprądnicka, w której dostępne są jeszcze 4 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 47 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Białoprądnicka przy ulicy na Prądniku Białym, ul. Stanisława Pigonia (3.3 km od centrum Krakowa). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Wawel Service Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 115 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 10 o powierzchni od 50 do 70 m², w budynkach jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Białoprądnicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 28D.29 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wawel Service Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 430 000 zł (9 067 zł/m²).

Inwestycja przy ul. Białoprądnickiej to nowoczesny zespół dwóch wolnostojących budynków wielorodzinnych. Doskonale rozwinięta infrastruktura i komunikacja, szybki dojazd do centrum miasta, liczne tereny zielone w pobliżu - to jej największe atuty.Inwestycja Białoprądnicka:- Mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacyjnie części Krakowa.- 115 mieszkań o metrażach od 27 m2 do 81 m2 - wszystkie z balkonami lub ogródkami.- Wielostanowiskowy garaż oraz kompleks komórek lokatorskich w podziemiach budynków.- Mieszkania dostępne w ramach programu MdM.- Atrakcyjna oferta dla osób szukających pierwszego mieszkania, rodzin z dziećmi oraz inwestorów.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Białoprądnicka, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 4 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Białoprądnicka

- Łatwy dojazd do centrum miasta, dworca PKP, lotniska Balice, obwodnicy, autostrady A-4. - Rozbudowana infrastruktura osiedlowa: sklepy, szkoły, przedszkola, apteki, ośrodek zdrowia, szpitale im. Jana Pawła II oraz G. Narutowicza oraz Wojskowy Szpital Kliniczny. - W pobliżu inwestycji rozległe tereny zielone, ścieżki spacerowe, rozbudowana sieć tras rowerowych, basen, korty tenisowe. - W sąsiedztwie Dworek Białoprądnicki, Park Kościuszki, rzeka Białucha.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

W odległości 100 metrów od inwestycji Białoprądnicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Białoprądnicka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Białoprądnicka znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 58 w odległości 100m, Samorządowe Przedszkole Nr 29 w odległości 150m, Niepubliczne Przedszkole "Motylek" w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się FRANCZAK TERESA, MGR FARM. APTEKA PRYWATNA, w odległości 150 m znajduje się OŚRODEK MEDYCZNY, w odległości 600 m znajduje się SŁONECZNA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 350 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NMP MATKI KOŚCIOŁA, w odległości 900 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. KAROLA BOROMEUSZA, w odległości 1200 m znajduje się OŚRODEK KULTURY KRAKÓW-NOWA HUTA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Korty tenisowe TENIS-NET, w odległości 1050 m znajduje się Hala Kartingowa Daytona.

Data publikacji: 24.11.2015

Data aktualizacji: 12.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie