Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 69,1 m²

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Warpol Development Sp. z o.o.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Osiedle Radnych 2 lub inne propozycje w Józefosławiu

Powierzchnia
69 m²
Pokoje
3
Piętro
parter
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A 1.3
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:69 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Powierzchnie dodatkowe:ogródek o powierzchni 53 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Radnych 2, w której dostępnych jest jeszcze 6 podobnych ofert.

Opis oferty

Osiedle Radnych 2

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 69 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Radnych 2 przy ulicy w Józefosławiu, ul. Radnych 4 (0.8 km od Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Warpol Development Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 42 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 6 o powierzchni od 63 do 73 m², w budynkach są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Radnych 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A 1.3 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, 2 łazienki. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Warpol Development Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 456 258 zł (6 600 zł/m²).

Nowe mieszkania i apartamenty pod Warszawą w Józefosławie. Elegancka inwestycja o ponadczasowym designie w typie „willi miejskich” w niskiej zabudowie z podziemnym garażem, oferuje 42 komfortowe mieszkania i apartamenty 1, 2 i 3-pokojowe, o metrażu od 31m2 do 70m2.Do mieszkań usytuowanych na parterze przynależą przestronne ogródki, pozostałe apartamenty posiadają duże i funkcjonalne balkony. Wszystkie mieszkania posiadają duże, dwukomorowe okna z potrójnym szkleniem, co zapewnia odpowiednie doświetlenie wnętrza oraz podwyższoną izolację termiczną i akustyczną.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Radnych 2, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 6 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Radnych 2

Nowe Osiedle Radnych 2 to inwestycja położona w podwarszawskim Józefosławiu, oddalonym od centrum Warszawy o ok. 15 km. Kompleks budynków usytuowany jest w niewielkiej odległości od Lasu Kabackiego i niespełna 200 metrów od ul. Wilanowskiej stanowiącej główny ciąg komunikacyjny. Optymalna lokalizacja zapewnia zarówno ciszę i spokój mieszkańcom osiedla, jak i wygodne połączenie z sąsiadującymi miejscowościami oraz centrum Warszawy. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki linii 739 (kursującej na trasie Metro Wilanowska – Piaseczno, ul. Szkolna), L39 (Warszawa, PKP Jeziorki – Piaseczno, ul. Szkolna), a także szkoły, przedszkole prywatne, dwa centra handlowe, liczne sklepy, fitness klub oraz salony urody.

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Radnych 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Magnolii.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Radnych 2 znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole prywatne Pomarańczowa Ciuchcia Józefosław w odległości 250m, Prywatna szkoła podstawowa Gaudeamus w odległości 300m, Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Januszek Konrad, lek. med. Spec. chirurg. Januszek Magdalena, lek. stomatolog. Specjalistyczny gabinet, w odległości 250 m znajduje się Przy Tobie - Stomatologia, Chirurgia estetyczna, w odległości 250 m znajduje się Psychiatra Agnieszka Piróg- Balcerzak / Mind Medica.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 450 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka św. Józefa Opiekuna Pracy, w odległości 1350 m znajduje się Parafia p.w. Matki Bożej Różańcowej.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się Joy. Klub, w odległości 800 m znajduje się Poligon Urody. Sałek B., w odległości 900 m znajduje się Tuan Day Spa.

Data publikacji: 23.03.2017

Data aktualizacji: 18.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie