Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 49,9 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez W25 sp. z o.o. sp. k.

Powierzchnia
50 m²
Pokoje
2
Piętro
3

Termin oddania

1 kw. 2021

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:23
Ceny mieszkań (brutto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:50 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 2 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca).
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Wojskowa 25, w której dostępne są jeszcze 22 podobne oferty.

Opis oferty

Wojskowa 25

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Wojskowa 25 na Łazarzu przy ul. Wojskowa 25 (2.2 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera W25 sp. z o.o. sp. k..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 30 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 30 o powierzchni od 26 do 72 m², w budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Wojskowa 25 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 23 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper W25 sp. z o.o. sp. k. przewidział: miejsca postojowe podziemne (10 miejsc) oraz miejsca postojowe naziemne (3 miejsca).

UROK I WYGODA ŻYCIA W ŚRÓDMIEŚCIUKamienica przy ul. Wojskowej 25 to wzniesiony na początku lat trzydziestych XX w. budynek mieszkalny w stylu marynistycznym, zlokalizowany na poznańskim Łazarzu. W toku prac zaplanowanych na okres do grudnia 2020 roku istniejący obiekt poddamy gruntownej rewitalizacji zachowując jego układ konstrukcyjny, a także rozbudujemy o nowe skrzydło wzdłuż ulicy Marcelińskiej. Kompozycja architektoniczno-przestrzenna zabudowań doskonale wkomponuje się w sąsiednią substancję.W ramach przebudowy i rozbudowy zaplanowaliśmy utworzenie łącznie 36 lokali, w tym „mikrolokali” o powierzchni od 15 do 20 metrów kwadratowych, mieszkań jedno- i dwupokojowych o powierzchni od 26 do 49 metrów kwadratowych oraz jednego apartamentu trzypokojowego o powierzchni 71 metrów kwadratowych. Na terenie nieruchomości powstanie hala garażowa umożliwiająca parkowanie 10 pojazdów oraz 3 miejsca postojowe naziemne. Po zakończeniu prac budynek obsługiwany będzie wspólnymi ciągami komunikacyjnymi z dostępem do windy.W najbliższej okolicy znajdziesz wszystko, co ma do zaoferowania śródmiejska lokalizacja: obiekty handlowe, prężne zaplecze usługowo-gastronomiczne oraz bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej, umożliwiający szybkie połączenie z każdą częścią miasta – do ścisłego centrum dojedziesz w zaledwie 10 minut. W podobnym czasie dotrzesz spacerem do terenów zielonych: Parku Manitiusa, Kasprowicza lub Wilsona.Nasza oferta podoba się w szczególności amatorom swobód wynikających z zamieszkiwania w doskonałej lokalizacji, jak i osobom poszukującym ciekawej formuły zainwestowania kapitału. Zapraszamy do kontaktu – opowiemy więcej, udzielimy wszelkich potrzebnych informacji.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Wojskowa 25, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 22 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Wojskowa 25

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

W odległości 300 metrów od inwestycji Wojskowa 25 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny R. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (1:RJNJ03).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wojskowa 25 znajduje się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: KRÓLEWNA ŚNIEŻKA. ŻŁOBEK w odległości 200m, Przedszkole Nipubliczne "W Kasztanowym Parku" w odległości 250m, TĘCZOWY DOMEK. OPIEKA NAD DZIEĆMI w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się SPECJALISTYCZNE CENTRUM ZDROWIA KOBIETY, w odległości 450 m znajduje się GRUNWALDZKIE CENTRUM LEKÓW. APTEKA, w odległości 450 m znajduje się LARMED SP. Z O.O..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 100 m znajduje się KOŚCIÓŁ PRAWOSŁAWNY. PARAFIA ŚW. MIKOŁAJA, w odległości 250 m znajduje się GALERIA PRZYCHODNIA, w odległości 500 m znajduje się KOŚCIÓŁ CHRZEŚCIJAN BAPTYSTÓW.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się UŚMIECH. KLUB OSIEDLOWY SM GRUNWALD, w odległości 700 m znajduje się DWÓR GRUNWALDZKI. STRZELECKI KLUB SPORTOWY, w odległości 800 m znajduje się PŁYWALNIA LETNIA W PARKU KASPROWICZA POZNAŃSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI.

Data publikacji: 13.06.2019

Data aktualizacji: 14.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie