Wojskowa 25

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezW25 sp. z o.o. sp. k.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wojskowa 25 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
5
2
39,14 m²
Parter
6
2
43,93 m²
Parter

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Wojskowa 25

UROK I WYGODA ŻYCIA W ŚRÓDMIEŚCIUKamienica przy ul. Wojskowej 25 to wzniesiony na początku lat trzydziestych XX w. budynek mieszkalny w stylu marynistycznym, zlokalizowany na poznańskim Łazarzu. W toku prac zaplanowanych na okres do grudnia 2020 roku istniejący obiekt poddamy gruntownej rewitalizacji zachowując jego układ konstrukcyjny, a także rozbudujemy o nowe skrzydło wzdłuż ulicy Marcelińskiej. Kompozycja architektoniczno-przestrzenna zabudowań doskonale wkomponuje się w sąsiednią substancję.W ramach przebudowy i rozbudowy zaplanowaliśmy utworzenie łącznie 36 lokali, w tym „mikrolokali” o powierzchni od 15 do 20 metrów kwadratowych, mieszkań jedno- i dwupokojowych o powierzchni od 26 do 49 metrów kwadratowych oraz jednego apartamentu trzypokojowego o powierzchni 71 metrów kwadratowych. Na terenie nieruchomości powstanie hala garażowa umożliwiająca parkowanie 10 pojazdów oraz 3 miejsca postojowe naziemne. Po zakończeniu prac budynek obsługiwany będzie wspólnymi ciągami komunikacyjnymi z dostępem do windy.W najbliższej okolicy znajdziesz wszystko, co ma do zaoferowania śródmiejska lokalizacja: obiekty handlowe, prężne zaplecze usługowo-gastronomiczne oraz bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej, umożliwiający szybkie połączenie z każdą częścią miasta – do ścisłego centrum dojedziesz w zaledwie 10 minut. W podobnym czasie dotrzesz spacerem do terenów zielonych: Parku Manitiusa, Kasprowicza lub Wilsona.Nasza oferta podoba się w szczególności amatorom swobód wynikających z zamieszkiwania w doskonałej lokalizacji, jak i osobom poszukującym ciekawej formuły zainwestowania kapitału. Zapraszamy do kontaktu – opowiemy więcej, udzielimy wszelkich potrzebnych informacji.

Inwestycja Wojskowa 25 znajduje się na Łazarzu, ul. Wojskowa 25 (2.2 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera W25 sp. z o.o. sp. k..

Inwestycja Wojskowa 25 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wojskowa 25 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 39 do 44 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 44 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper W25 sp. z o.o. sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca).
Udogodnienia: internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własna kotłownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 39 do 44 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Wojskowa 25 znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Wojskowa 25

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wojskowa 25 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Wojskowa 25 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wojskowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wojskowa 25 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Kolumbus w odległości 550 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wojskowa 25 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego w odległości 390 m, Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego w odległości 390 m, Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wojskowa 25 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Biedronka, w odległości 120 m znajduje się Piotr i Paweł, w odległości 150 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wojskowa 25 w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.06.2019

Data aktualizacji: 22.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie