Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 142,6 m²

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k.

Powierzchnia
143 m²
Pokoje
4
Piętra
2

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:6D
Ceny domów:
Liczba kondygnacji:2 poziomy.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:143 m²
Powierzchnia działki:informacja u dewelopera.
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:ogródek o powierzchni 264 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Ville Park, w której dostępnych jest jeszcze 13 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 143 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Ville Park przy ulicy w Ożarowie Mazowieckim, ul. Henryka Sienkiewicza (5.7 km od Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k..

Cała inwestycja składa się z 36 nowych domów w tym 14 domów typu dom szeregowy. Inwestycja Ville Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom nr 6D nie posiada podpiwniczenia oraz ma garaż 1 stanowiskowy. W domu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest Otwarta, 2 łazienki, lokal posiada Ogródek o powierzchni 264 m². Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k. nie przewidział miejsc postojowych.

Osiedle „Ville Park” – Twoja przestrzeń w zasięgu miasta / Twoje wymarzone miejsce do życia.Na styku miasta i natury, przy ulicach: Umiastowskiej, Sienkiewicza i Hallera powstaje unikalny, dwuetapowy projekt domów jednorodzinnych, zaprojektowany z myślą dla osób, którzy cenią sobie design, wygodę i przestrzeń. Każdy z zaplanowanych etapów Inwestycji składać się będzie z 36 jednopiętrowych domów, utrzymanych w eleganckim, nowoczesnym stylu.„Ville Park” jest dla osób, którzy:- Marzą o wypoczynku we własnym ogrodzie (do każdego segmentu, przynależy ogródek).-Chcą korzystać z uroków spokojnego, podmiejskiego życia, zapewniając sobie jednocześnie łatwy dostęp do usług i rekreacji (w okolicy znajduje się Kampinos, liczne obiekty sportowe: basen, Aquapark, korty tenisowe oraz klub fitness).-Cenią sobie przestronność i nowoczesność (duże okna, funkcjonalne i przemyślane układy mieszkań, składające się z salonu, kuchni,3 sypialni, 2 łazienek, garderoby oraz pralni).-Chcą zamieszkać w domu o wysokim standardzie wykończenia z wykorzystaniem najlepszych materiałów.

Dom znajduje się w inwestycji Ville Park, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 13 podobnych nowych domów.

Lokalizacja inwestycji Ville Park

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną, zaś największym kompleksem handlowym jest Galeria Ożarów.

Komunikacja

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

W odległości 500 metrów od inwestycji Ville Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PARKOWA 02 (OŻARÓW MAZOWIECKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ville Park znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. OBROŃCÓW WARSZAWY w odległości 600m, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK w odległości 900m, Szczęśliwa Gwiazdeczka. Przedszkole, Żłobek, Przedszkolne Radio Internetowe w odległości 1650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, w odległości 1400 m znajduje się Pompela Wellness & Fitness.

Data publikacji: 05.04.2018

Data aktualizacji: 19.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie