Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 28,5 m²

- 2 etapy

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Villa Romanów Sp. z o.o.

Powierzchnia
28 m²
Pokoje
1
Piętro
3

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:II.104-A.M 4.4
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:28 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne (50 miejsc): cena: 12 300 zł.
  • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc).
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Konstrukcja budynku
tradycyjna
Dach
blacha stalowa
Elewacja
tynk elewacyjny
Stolarka okienna
stolarka okienna z PCV
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań - antywłamaniowe
Balkony
obłożone gresem, balustrada
Posadzka
cementowa
Ściany
bloczki silikatowe
Sufity
żelbetowe
Parapety zewnętrzne
blacha
Parapety wewnętrzne
konglomerat
Instalacje
instalacja wod.-kan, c.o., elektryczna, niskoprądowa, wentylacji
Ogrzewanie
sieć miejska
Wentylacja
grawitacyjna
Wyposażenie łazienki
brak
Wyposażenie kuchni
brak
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:system płatności 10/90 na nowe mieszkania. zapłać 10% ceny mieszkania przy podpisywaniu umowy, pozostałe 90% przed zakończeniem budowy..
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Villa Romanów, w której dostępnych jest jeszcze 9 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 1 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 28 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Villa Romanów przy ulicy na Bałutach Zachodnich, ul. Romanowska (10.3 km od centrum Łodzi). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Villa Romanów Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 64 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 57 o powierzchni od 28 do 94 m², w budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Villa Romanów jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu II.104-A.M 4.4 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Villa Romanów Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe naziemne (50 miejsc) oraz miejsca postojowe podziemne (14 miejsc).

Poszukujesz komfortowego mieszkania w Łodzi? Właśnie ruszyła sprzedaż II etapu inwestycji Villa Romanów. Na tych, którzy potrafią podejmować szybkie i trafne decyzje, czekają specjalne bonusy.Drugi etap inwestycji Villa Romanów to budynek 4 piętrowy z 64 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach. Znajdują się w nim zarówno ustawne kawalerki o powierzchni 28 m2 jak i przestronne apartamenty liczące 94 m2. Lokale na ostatniej kondygnacji posiadają rozlegle tarasy o powierzchni sięgającej nawet do 50 m2 , a mieszkania na parterze prywatne ogródki. W budynku przewidziano cichobieżną windę, pomieszczenia gospodarcze usytuowane na piętrze oraz w północnej części budynku na poziomie -1 miejsca parkingowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym , a także miejsca postojowe na ogrodzonym terenie. Villa Romanów proponuje ciekawą i niespotykaną w Łodzi formę architektoniczną w stylu willi miejskich wyróżnioną przez użytkowników portalu Rynek Pierwotny w kategorii Najlepsza Architektura w Łodzi.Budynek położony jest w sąsiedztwie zieleńca miejskiego, terenów sportowo-rekreacyjnych (kort tenisowy, boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki) oraz przedszkola, sklepu, usług i poczty.Zapoznaj się, wybierz i skorzystaj z limitowanej oferty, dzięki której zamieszkasz na komfortowym osiedlu z atrakcyjnym widokiem!"Osiedle Villa Romanów" to nasza propozycja dla osób ceniących prywatność, spokój oraz bogactwo zieleni.Inwestycja zlokalizowana przy ul. Romanowskiej w dzielnicy Bałuty.Villa Romanów sposobem na wygodne życie!Pierwszy etap inwestycji jest już ukończony, oddany do użytku i zamieszkany.Wciąż czekają na Państwa 2 mieszkania, o zróżnicowanym metrażu, w bardzo atrakcyjnych cenach. Całe osiedle ma wysokość czterech kondygnacji z jedną kondygnacją podziemną, na której znajdują się garaże. W parterach zaprojektowaliśmy przestronne ogródki, które staną się zielonym salonem dostępnym bezpośrednio z mieszkania.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Villa Romanów, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 9 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Villa Romanów

cisza i bezpieczeństwo wymarzone miejsce do zamieszkania Osiedle stworzyliśmy z myślą o rodzinach poszukujących solidnego, funkcjonalnego mieszkania w atrakcyjnej cenie. Z dala od miejskiego zgiełku, ale z łatwym dojazdem do centrum. Do Manufy dojedziesz w kilka minut, a tuż obok znajduje się przystanek autobusowy linii 84A.

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

W odległości 400 metrów od inwestycji Villa Romanów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zielony Romanów (2058).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Villa Romanów znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne ALA w odległości 350m, Szkoła Podstawowa nr 4 w odległości 800m, Szkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami integracyjnymi w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Elmed. NZOZ, w odległości 650 m znajduje się Przychodnia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 700 m znajduje się Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie Łódzkim.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się Nowak Jacek - Fitness club.

Data publikacji: 04.04.2019

Data aktualizacji: 12.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie