Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 83,1 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Victoria Dom S.A.

Powierzchnia
83 m²
Pokoje
3
Piętro
5

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:57
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:83 m²
Realizacja nieruchomościoddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 11 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 336 cm wysokości.
Piętro:5 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Variant Praga, w której dostępnych jest jeszcze 29 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 83 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Variant Praga przy ulicy na Marysinie Wawerskim, ul. Szpacza 14 (8.5 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Victoria Dom S.A..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 237 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 48 o powierzchni od 44 do 83 m², w budynkach jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Variant Praga jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 57 znajduje się na 5 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 336 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Victoria Dom S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

KOMFORT I DOSKONAŁA KOMUNIKACJACENY OD 6 900 ZŁ/M2Kolejny etap osiedla Variant Praga to nowa inwestycja, która powstaje w dobrze skomunikowanej okolicy ulicy Marsa (Wawer). Bliskość stacji Szybkiej Kolejki Miejskiej (SKM) pozwala bez korków dotrzeć do centrum miasta. Stacja Gocławek znajduje się 5 minut pieszo od osiedla, a podróż do Śródmieścia zajmuje 17 minut – to tylko 5 stacji. Zlokalizowanie przy głównych węzłach komunikacyjnych - Trasy Siekierkowskiej oraz Traktu Lubelskiego usprawnia dojazd samochodem. Trzy przystanki 9 linii autobusowych do centrum pozwalają na sprawne przemieszczanie się komunikacją miejską.Osiedle Variant Praga to dwa pięciopiętrowe budynki, w których przewidziano 237 lokali o zróżnicowanej powierzchni (od 29 do 83 m2). Mieszkania zaprojektowano tak, by jak najlepiej wykorzystać przestrzeń – na stosunkowo małych metrażach mieści się od jednego do czterech funkcjonalnych i ustawnych pokoi. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie garaż podziemny, naziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Variant Praga, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 29 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Variant Praga

Komfort i doskonała komunikacja - 3 minuty do przystanku, 9 linii autobusowych do centrum - przy stacji SKM Warszawa Gocławek, obok węzłów komunikacyjnych Trasy Siekierkowskiej i Traktu Lubelskiego - w pobliżu centrów handlowych Selgros, Promenada King Cross, Leroy Merlin oraz Castorama - 83 ustawne mieszkania od 29 do 83 m2 - nowe inwestycje w okolicy to bogatsza infrastruktura: kawiarnie, restauracje, sklepy na miejscu

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

W odległości 100 metrów od inwestycji Variant Praga znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny OKULAROWA 04.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Variant Praga znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: New York New York - Szkoła Języków Obcych w odległości 200m, Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 37 Sto w odległości 250m, New York New York - Szkoła Języków Obcych w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się Fryzjer Gwiazd, w odległości 550 m znajduje się Gabinet lekarski, w odległości 600 m znajduje się Dermatologiczne.pl Maciej Kowalewski.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 550 m znajduje się Kościół Św. Wacława, w odległości 800 m znajduje się Teatr Makata, w odległości 800 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Warszawa Wawer. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 59.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 900 m znajduje się Park im. Matki Mojej, w odległości 1000 m znajduje się Fitness Club S4- klub fitness Warszawa, Praga Południe, w odległości 1050 m znajduje się Kemping Turysta.

Data publikacji: 23.07.2018

Data aktualizacji: 25.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie