Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 68,2 m²

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Victoria Dom S.A.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Osiedle Mieszko lub inne propozycje na Grochowie

Powierzchnia
68 m²
Pokoje
4
Piętro
2

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:II.45
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:68 m²
Realizacja nieruchomościoddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 9 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Strony świata:widok z okien jest na zachód, północ.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Mieszko, w której dostępnych jest jeszcze 7 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 68 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Mieszko przy ulicy na Grochowie, ul. Przeworska 8b (5.4 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Victoria Dom S.A..

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 430 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 30 o powierzchni od 54 do 74 m², w budynkach jest od 6 do 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Mieszko jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu II.45 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, 2 łazienki. Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód, północ. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Victoria Dom S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Na warszawskim Grochowie powstaje IV etap osiedla Mieszko, inwestycji Victoria Dom. W okolicy dawnej fabryki słodyczy na ul. Chrzanowskiego powstanie aż 106 nowych mieszkań o średnim metrażu 45,57 m2. Każde z nich wyróżnia się dobrym projektem, gwarantującym ustawność i wygodę w codziennym funkcjonowaniu. Ponadto Osiedle Mieszko charakteryzuje bardzo dobre połączenie z resztą miasta. Inwestycja znajduje się 300 m od przystanków autobusowych i 2 km od stacji SKM Olszynka Grochowska. W jej najbliższej okolicy planowane są dwie stacje III linii metra - Mińska i Rondo Wiatraczna.Zakończenie budowy IV etapu - III kwartał 2020KLUCZOWE ATUTYCzwarty etap inwestycji Osiedle Mieszko to 106 nowych mieszkań na sprzedaż, rozmieszczonych na sześciu piętrach. Wygodne poruszanie się między kondygnacjami zapewnią cztery klatki schodowe wyposażone w cichobieżne windy. Na parkingu podziemnym znajdzie się miejsce dla 98 samochodów, a kolejne 8 zaparkuje na miejscach naziemnych. Każde mieszkanie wyposażone jest ponadto w ogródek, balkon lub taras.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Mieszko, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 7 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Mieszko

Mieszkańcy Osiedla Mieszko docenią bliskość kilku galerii handlowych – tj. Promenada, King Cross, Szembeka oraz Gocław. Codzienne zakupy zrobią w pobliskich dyskontach – Lidlu i Biedronce, lub na jednym z okolicznych bazarków. Grochów można także pochwalić za dobrą infrastrukturę – mieszkańcy skorzystają z licznych szkół każdego poziomu (w tym wyższej – SWPS) i przedszkoli. Spędzą czas w położonym nieopodal Ośrodku Sportu i Rekreacji ze ścianką wspinaczkową, na pływalni „Szuwarek” oraz terenie Klubu Sportowego „Orzeł” lub na spacerze. Sprzyja temu niewielka odległość do parków - Polińskiego, Obwodu Praga Armii Krajowej, Skaryszewskiego i Rezerwatu Przyrody Olszynka Grochowska. Zrewitalizowana przestrzeń przy niedalekiej ulicy Mińskiej zapewnia ponadto liczne knajpki i restauracje.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Mieszko znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Siennicka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Mieszko znajduje się 45 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 153 "Słoneczne Przedszkole" w odległości 250m, Przedszkole nr 51 "Misia Czarodzieja" w odległości 250m, Gimnazjum Sportowe nr 21 w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Zakład Lecznictwa Otwartego, w odległości 100 m znajduje się Poradnia Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży, w odległości 300 m znajduje się Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga Południe.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 850 m znajduje się Centrum Promocji Kultury Cpk, w odległości 1000 m znajduje się Kościół Nawrócenia Św. Pawła Apostoła, w odległości 1150 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 24.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Orzeł. Klub Sportowy Im. Józefa Piłsudskiego , w odległości 500 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 750 m znajduje się Tkkf Ognisko Grochów.

Data publikacji: 20.02.2018

Data aktualizacji: 08.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie