Osiedle Mieszko

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Victoria Dom S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Mieszko dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
III.40
3
66,41 m²
1
III.52
3
66,41 m²
3
III.25
3
53,69 m²
5
IV.29
3
59,16 m²
1
IV.35
3
59,16 m²
3
IV.42
3
58,33 m²
Parter
IV.26
3
59,16 m²
Parter
IV.48
3
58,33 m²
1

Opis Inwestycji

Na warszawskim Grochowie powstaje IV etap osiedla Mieszko, inwestycji Victoria Dom. W okolicy dawnej fabryki słodyczy na ul. Chrzanowskiego powstanie aż 106 nowych mieszkań o średnim metrażu 45,57 m2. Każde z nich wyróżnia się dobrym projektem, gwarantującym ustawność i wygodę w codziennym funkcjonowaniu. Ponadto Osiedle Mieszko charakteryzuje bardzo dobre połączenie z resztą miasta. Inwestycja znajduje się 300 m od przystanków autobusowych i 2 km od stacji SKM Olszynka Grochowska. W jej najbliższej okolicy planowane są dwie stacje III linii metra - Mińska i Rondo Wiatraczna.Zakończenie budowy IV etapu - III kwartał 2020KLUCZOWE ATUTYCzwarty etap inwestycji Osiedle Mieszko to 106 nowych mieszkań na sprzedaż, rozmieszczonych na sześciu piętrach. Wygodne poruszanie się między kondygnacjami zapewnią cztery klatki schodowe wyposażone w cichobieżne windy. Na parkingu podziemnym znajdzie się miejsce dla 98 samochodów, a kolejne 8 zaparkuje na miejscach naziemnych. Każde mieszkanie wyposażone jest ponadto w ogródek, balkon lub taras.

Inwestycja Osiedle Mieszko znajduje się na Grochowie, ul. Przeworska 8b (5.4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Victoria Dom S.A..

Inwestycja Osiedle Mieszko jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 430 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Mieszko pozostało na sprzedaż 8 mieszkań o powierzchniach od 54 do 66 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 66 m2 (8 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Victoria Dom S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 430 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 54 do 66 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Mieszko

Mieszkańcy Osiedla Mieszko docenią bliskość kilku galerii handlowych – tj. Promenada, King Cross, Szembeka oraz Gocław. Codzienne zakupy zrobią w pobliskich dyskontach – Lidlu i Biedronce, lub na jednym z okolicznych bazarków. Grochów można także pochwalić za dobrą infrastrukturę – mieszkańcy skorzystają z licznych szkół każdego poziomu (w tym wyższej – SWPS) i przedszkoli. Spędzą czas w położonym nieopodal Ośrodku Sportu i Rekreacji ze ścianką wspinaczkową, na pływalni „Szuwarek” oraz terenie Klubu Sportowego „Orzeł” lub na spacerze. Sprzyja temu niewielka odległość do parków - Polińskiego, Obwodu Praga Armii Krajowej, Skaryszewskiego i Rezerwatu Przyrody Olszynka Grochowska. Zrewitalizowana przestrzeń przy niedalekiej ulicy Mińskiej zapewnia ponadto liczne knajpki i restauracje.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Mieszko znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Siennicka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Mieszko znajduje się 45 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 153 "Słoneczne Przedszkole" w odległości 250m, Przedszkole nr 51 "Misia Czarodzieja" w odległości 250m, Gimnazjum Sportowe nr 21 w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Zakład Lecznictwa Otwartego, w odległości 100 m znajduje się Poradnia Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży, w odległości 300 m znajduje się Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga Południe.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 850 m znajduje się Centrum Promocji Kultury Cpk, w odległości 1000 m znajduje się Kościół Nawrócenia Św. Pawła Apostoła, w odległości 1150 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 24.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Orzeł. Klub Sportowy Im. Józefa Piłsudskiego , w odległości 500 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 750 m znajduje się Tkkf Ognisko Grochów.

Data publikacji: 07.06.2017

Data aktualizacji: 07.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie